Za všechno může globální oteplování

Ráno vstanu a (jako obvykle) lopatou vyřeším globální oteplování.

 

Jako téměř každý rok v zimě, udeřily mrazy. Většina médií nejen našeho bananystánu opět vyrukovala s globálním oteplováním, které může za právě probíhající počasí, ať už je jakékoli. Když je zima mírná, když je tvrdá a až přijde ta průměrná jistě se najde "všeobecná shoda", proč v tom má GO opět prsty. Wikipedie nestačí držet krok se sezonním vývojem projevů GO a ještě pořád prosazuje momentálně zastaralé symptomy oteplování:

 

Atlas podnebí Česka uvádí, že v období 1961–2000 roční průměrná teplota v ČR (průměr z 311 stanic) silně kolísala, nicméně měla statisticky významný oteplovací trend 0,028 °C.rok-1. Oteplování bylo nejvýraznější v zimě a na jaře, nevýznamné na podzim.

 

V posledních deseti letech poklesly hodnoty všech charakteristik spojených se sněhem. Snižují se počty dní se sněhovou pokrývkou i měsíční a sezonní maxima výšky sněhové pokrývky. Sněhu ubývá v nížinách i na horách.

 

Zimy mají být přece chladnější a s hromadami sněhu, aby bylo to správné GO, to už dnes ví každé malé dítě.

 

Ani léto není ušetřeno, to horké , suché nebo povodňové. Nejgeniálnější koncepcí je, že se v důsledku GO budou objevovat extrémní jevy, což je nové pojmenování pro všechny člověku nepříznivé vrtochy počasí, stíhající ho s železnou pravidelností po celá tisíciletí. To z definice znamená nejen to, že za vše, co se nám na počasí nelíbí máme na co svést ale také to, že ať se stane cokoli, bude to vždy GO. Tím pádem ani nelze argumentovat proti, protože jde vždy o šikovně zakuklené GO.

 

http://markii.files.wordpress.com/2010/05/global_warming.jpgKromě vyplýtvaných a ukradených miliard na pseudoekologické projekty mne nejvíc mrzí fakt, že budu dávno po smrti, až bude možné trend dnešního klimatu opravdu objektivně zhodnotit.

 

Ale konec blábolení, vezměte lopatu a odklidte to bílé svinstvo.  Už aby tu bylo skutečné oteplování!

 

Převzato z Nautila

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments