Zabraňme pádu Daniela Hermana

Ano, jako křesťané a dobří lidé. Protože ten člověk je vystaven nebezpečí, kterému není schopen sám čelit. Tím nebezpečím jsou ženy – a ještě přesněji – příležitosti se s nimi seznamovat. Uvědomte si, že zatímco vy všichni jste si s dívkami a ženami užívali od svých zhruba dvaceti let až do věku, ve kterém se nalézáté, a ventil vaší žádostivosti byl tak stále přiotevřený, otevřený či otevřený dokořán, byl on od oné startovní dvacítky vězněm celibátu – a to po nekonečných 27 let. Ale pak též i přes jeho cestu přešla žena, páter nadechl její vůni a požádal o odsvěcení .A jakkoliv bychom my všichni byli náchylni nazvat tento okamžik u jiného začátkem uvolněného a radostného života, bylo tomu u muže námi pojednávaného naopak. Protože pro něj právě od okamžiku odsvěcení a prvého nachýlení nad ženou začíná martyrium. Nelidsky dlouho zadržovaná vášeň v těle pro světskou lásku mimořádně vybaveném explodovala s razancí, která dosavadní zábrany DH roztrhala do střepin, podobně jako přemíra vody trhá na kusy přehradní hráz, a na scénu – vyjádřeno biologicky a proto vůbec ne pejorativně – vstoupil divoch. První žena jde stranou, aby uvolnila cestu ženě druhé, už za působení jmenovaného ve funkci ředitele ÚSTR se mezi podřízenými objevuje i žena třetí, které se dostává dokonce i slibu manželského, který je však zrušen, když se v magnetickém poli DH objeví žena čtvrtá, v postavení ještě reprezentačnějším, než jaké v tu dobu zaujímá samotný DH. A ta třetí, nyní zavržená pro intervenci té čtvrté, spustí přirozené lamentování., Média se toho chytí…

 

Laskavý čtenář v tomto okamžiku chápe, na jak uzoučké stezce nad. propastí se to DH pro svou za víc než čtvrt století nastřádanou přízeň k ženám ocitl. A přitom samozřejmě nevinně, jak nevinně se trhá hráz přehrady, když voda už přetéká přes vrchol. Co uděláme, abychom ji zachránili? Vypustíme z ní vodu. A co uděláme s DH, abychom ho zachránili? Vzdálíme od něj pokud možno všechny ženy, přinemenším pak ty, které ještě jakžtakž vypadají. A teď to podstatné, kam směřuji. DH je zatím jen poslancem dolní sněmovny, ale ženského pokušení je tu na chůzi po úzkém chodníčku nad propastíi už i tak dost. Ale ono se to má ještě zhoršit, protože je pro něj již vykolíkovaná cesta k úřadu ministra kultury ČR. A teď si představte: Tisíce nejrůznějších kulturních organizací a spolků budou k takovémuto ministru kultury vypravovat delegace s prosbami o státní finanční výpomoc, výjimky ze zákona atd., a při znalosti věci budou k němu samozřejmě vysílat ty nejpřitažlivější kusy, které ve svém ženském osazenstvu naleznou. Ministr pochopitelně nebude v takovémto aranžmá schopen jejih prosby odmítat, opozice bude následně věc pitvat, ptát se proč támhleta a tamta podpora – a za co? – a na maléry bude zaděláno. Což není všechno. Ministr bude zván na stovky společenských akcí, kde se to vnadnými ženskými lýtky a boky bude jen hemžit, do toho přiťukáváni skleničkami – a ty konce s polštářovými bitvami k ránu jsme už určitě všichni schopni dohlédnout. Včetně následných a hodně peprných reportáží v médiích s nahatými fotkami atd.

 

Proto volám: Nenechte DH pro jeho slabost k slabému pohlaví padnout. Podepisujte petice proti jeho jmenování ministrem, obracejte se na ústředí i na místní organizace CDU-ČSL, aby jeho delegaci na ministra odvolaly, apelujte i na DH samého, aby ve vlastním zájmu z nominace odstoupil. Vždyť ho přece, probohaživého, nechceme ztratit!

 

Foto: Lilith

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments