Zastavte klimatické heretiky!

www.hyscience.com/global-warming.jpgJak zastavit tu explozi nevíry v globální oteplování? Ano, je tu pořád to oblíbené elegantní řešení, pomocí demokratických paragrafů, svobody slova a ochrany lidských práv. Někteří zodpovědní (a mocní) přívrženci globálního oteplování mají jasno.

 

Popírání globálního teplotního h. (GTH, za h. doplň vhodné slovo) má být trestný čin, dokonce zvláště zavrženíhodný ideozločin. Abych ulehčil práci naší, těžkou prací stíhané sněmovně, přicházím s vlastním návrhem, který má ambice stát se kladivem na čarodějnictví klimaskepticismu. Přiznám se, že jsem trochu opisoval, ale jen trochu a navíc v zákonodárství země tak demokratické a svobodné, že mi to snad nikdo nemůže vyčítat. 

 


 

§ 1

(1) Kdo podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k nevíře k globální oteplování planetárního klimatu nebo hlásá teorii o jeho přirozených změnách, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.


(2) Odnětím svobody na tři léta až osm let bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí nebo jiným podobně účinným způsobem,

b) spáchá-li takový čin jako člen organizované skupiny, nebo

c) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.


§ 2

Kdo veřejně projevuje sympatie k hnutí uvedenému v § 260, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

 

§ 2a

Kdo veřejně popírá či zpochybňuje výsledky mezivládního panelu IPCC, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit názory klimaskeptiků nebo názory jim na roveň postavené, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta

 


Už se těším na ty černé, po zuby ozbrojené mužíky, co za ranního kuropění rozráží vstupní domovní dveře, zatýkají rozespalé a polonahé  zločince  a zabavují produkty Klausových grafomanských sklonů. 

 

P.S.: Tak a je to. Teď už to jen schválit a podepsat a můžu se už konečně pořádně oblíct a jít odházet ten sníh, co před chvílí zase připadl. Už druhý měsíc mrzne až praští a všechno je pod tou bílou sračkou. Prostě oteplování.

 

Převzato z blogu Nautilus

 

Foto: zdroj

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments