Zátěžové testy českých občanů

Kauza „dovolená v Toskánsku", ve které figurují Mirek Topolánek, Marek Dalík, Martin Roman, Milan Urban, ČEZ, J&T a nepostradatelný kumpán všech šméček a pletich – ODS, připomíná ze všeho nejvíce zátěžový test české společnosti: Co všechno si ještě nechají Češi líbit? Co všechno ještě skousnou? Jak dlouho si ještě nechají dříví na zádech štípat? Pokud totiž tato kauza nezlomí Topolánkovi a ODS vaz, tak už nic!


Pokud přes všechny nejpádnější důvody k diskvalifikaci ODS v podzimních volbách uspěje, pak bude jasné, že Češi zátěžovými testy prošli a že si snesou cokoliv. Češi – národ s největší tolerancí vůči sviňárnám! Není to epesní slogan na podporu cestovního ruchu a zahraničních investic?


Zatím se ovšem modří drží více než statečně, přesně v duchu hesla „drzé čelo je lepší, než poplužní dvůr". Přede dvěma lety jsme tímto rčením ohodnotil tehdejší počínání Jiřího Čunka. Jak je vidět, ve srovnání s elitou byl Čunek jen ubohý příštipkář.


Ovšem ještě není všem dnům konec. S ohledem na to, co řekl Karel Randák, kterému je připisováno rozpoutání celé kauzy, v rozhovoru pro Lidové noviny, má tato kauza své nejlepší okamžiky možná teprve před sebou a kulminovat bude pravděpodobně dlouho po skončení okurkové sezóny.


Předpovědi horkého podzimu se podle všeho naplní.


Převzato z blogu Tribun

Foto: zdroj

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments