Zlý teroristický stát se řítí plnou parou do pekla
Červen 30, 2010

Children in street

Generální tajemník OSN Ban Ki-moon a vedoucí humanitární mise Spojených národů v Gaze odsoudili poslední izraelský útok na rekreační zařízení pro děti v Gaze. Byl to druhý podobný incident v měsíci červnu. Skupina přibližně pětadvaceti maskovaných ozbrojenců napadla zařízení v Nuseiratu, kde se pořádaly letní hry a zapálili je. Jedná se o zařízení provozované OSN pro pomoc palestinským uprchlíkům na Blízkém východě (UNRWA).

Při incidentu, který následoval po podobném útoku v květnu, kdy skupina třiceti ozbrojených a maskovaných mužů napadla a podpálila zařízení UNRWA pro letní hry, které bylo ve výstavbě na pláži v Gaze, nebyl nikdo zraněn.

Děti v Gaze strádají již tři dlouhé roky, bez ustání mají potíže, a žijí v trvalém traumatu z věčného izraelského bombardování. Nevědí, co jim přinese následující den.

Světem se ozývá stále hlasitější volání, aby lidé, kteří jsou zodpovědní za tyto incidenty, byli postaveni před soud a souzeni. Jenže Spojené státy se bez rozmyslu snaží zachovat beztrestnost pro Izrael.

„Je to zbabělé a opovrženíhodné,“ označil útok výkonný ředitel UNRWA v Gaze John Ging. Dodal, že „ohromný úspěch Letních her UNRWA zřejmě frustruje ty, kteří nemohou snést štěstí dětí.“

„UNRWA okamžitě tábor obnoví a bude ve svých Letních hrách pokračovat. Program je důležitý pro fyzické i psychické zdraví dětí v Gaze, z nichž mnohé jsou traumatizovány tamními podmínkami a zkušenostmi,“ uvedl John Ging.

Pokud chtějí Izrael a Spojené státy pokračovat v současné cestě, bude s největší pravděpodobností výsledkem globální termonukleární válka, po níž Izrael přestane existovat. Tolerance světa k nepotrestaným zločinům byla napnuta do krajnosti.

Izrael se dopouští pirátství a únosů v mezinárodních vodách, po němž následuje mučení a lži, a přitom má ještě tu drzost klást požadavky Íránu, jako by na jeho straně byla nadřazená morálka. Chtěla bych vyzvat každého, aby udělal jednoduchý průzkum a žádal účty za izraelské jednání během vraždění na Flotile svobody.

Izraelské vedení krátce po únosu flotily vyzývalo k dalším akcím proti Íránu, včetně rozsáhlejšího bojkotu od jednotlivých zemí. Izraelský prezident Šimon Peres tvrdil při setkání s jihokorejským prezidentem Lee Myung Bakem v Jeruzalémě, že by státy měly na Írán uvalit nejen obchodní, ale i morální sankce. Íránského prezidenta Ahmadinežáda označil za největšího světového ničitele morálky.

Tomu se opravdu nedá říci jinak než chucpe!!! Představte si, že Šimon Peres mluví o někom, že je „ničitelem morálky“. Jen stěží najdeme většího ničitele morálky, než je on sám.

Izrael skládal hold židovským teroristům zapojeným do známé "Lavonovy aféry" z roku 1950 – tito lidé umístili bomby do amerických a britských zařízení v Egyptě jako součást operace pod cizí vlajkou, kterou Šimon Peres schválil.

Je tu ještě další prznitel morálky, Ariel Šaron, řezník z Bejrútu, člověk, který nechal zahubit 20 tisíc arabských občanů v Libanonu. Většinou šlo o muslimy, byli mezi nimi však i křesťané. Navíc je tento člověk zodpovědný za masakr dvou tisíc zcela nevinných palestinských žen, dětí a starých lidí v táborech Sabra a Šatíla.

Takto zvrácené myšlení vede Izrael k domněnce, že čím více lidí povraždí, tím více bude odstrašovat ostatní, jak píše Gilada Atzmon v článku „Izraelské kolektivní šílenství“. Takové uvažování je horší než cokoliv, co vyšlo z choré mysli Adolfa Hitlera.

Mezitím usnesení amerického Kongresu nejen že neodsoudilo vražedné chování Izraele, ale právě naopak. Usnesení uvádí, že „Izrael má nepopiratelný nárok na sebeobranu“ a odsuzuje nedávné „destabilizující akce extremistů“ na palubě lodi Mavi Marmara.

„Extremisty“ tedy nejsou členové izraelského komanda, kteří bez rozvahy stříleli do skupiny neozbrojených civilistů, ale míroví aktivisté, poskytující humanitární pomoc.

Toto šílenství je mezi jiným rovněž manifestováno posledními pohyby lodí USA a Izraele kolem Íránu. Co se tím sleduje? Průjezd válečných lodí Suezským průplavem a jejich směřování do Perského zálivu a k Íránu není zřejmě považován za dostatečně důležité, aby mu byla věnována pozornost korporátními medii ve Spojených státech.

„Více než 12 amerických a izraelských válečných lodí proplulo Suezem a směřuje do Rudého moře. Podle očitých svědků šlo o nejvěší flotilu bojových lodí, které propluly Suezem za několik posledních let.“ Oznámily to v sobotu v Londýně vydávané noviny al-Quds al-Arabi.

V poslední době Izrael tvrdil, že Rijád mu dal souhlas k použití úzkého koridoru ve svém vzdušném prostoru na severu země, který zkracuje vzdálenosti při bombardování Íránu. Saúdové to následně kategoricky popřeli, avšak tím se ukázalo, jak scestné je izraelské myšlení. Takováto situace nutí svět k přehodnocení jeho tolerance k vražednému židovskému státu. Lidé celého světa už zmoudřeli a prohlédli lži a paranoiu Izraele.

Jestliže se Izrael rozhodne pro útok na Írán, uvolní se všechny pekelné síly. Varujme ho před tím, že bude-li pokračovat v nátlaku a vraždách, skončí špatně, velmi špatně. Může se o to pokusit a uvrhnout celý svět do hrůz jaderné války, ale potom pustí ze řetězu arzenály celého světa, a ty budou létat oběma směry.

Vypadá to, že Izrael chce opět vytvořit svět, v němž není žádný Žid bezpečný, což by se evidentně stalo, pokud by vyvolal ještě další útočnou válku, tentokrát proti Íránu.

Nadešel čas k úplnému odstranění všech zbraní hromadného ničení z Izraele. Izrael nyní ukázal svou naprostou nezodpovědnost a nedůvěryhodnost. Skutečně, kolik lidí již zavraždil, zmrzačil a spálil svými zbraněmi hromadného ničení?

USA a Izrael byli právem označováni jako ničitelé civilizace.

Od založení Spojených států, tedy za posledních 200 let, byla jejich imperialistická zahraniční politika založena na rasismu, agresivitě, etnických čistkách, zločinech proti lidskosti, válečných zločinech a totální genocidě. Na podstatě americké imperiální politiky se v této historické chvíli nic nezměnilo. Můžeme to dnes vidět v Afghánistánu, Iráku, Palestině i v tom, co vypadá jako plán nelegálního útoku na Írán.

Víme, že i když jsou přetíženi, neovládnou svoji touhu po získání bohatství a zničení této vznešené kultury. Světové společenství musí pozvednout svůj hlas dříve, než bude příliš pozdě.

Převzato z Pravda.ru

Překlad: zajoch

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments