Znásilněné si za to mohou samy

Je přece samozřejmé, že kdyby se provokativně nenamalovaly, tak by násilník nezaútočil. A ty jiné, co třeba na make up moc nehledí, si vybavily šatník špatným oblečením, mohly chodit v režných pytlích a vše by bylo v pořádku. A vůbec, co se taková ženská má někde potulovat bez doprovodu sama, už jen tím provokuje.


Absurdní? Ne, to je naše mediální scéna, po útoku na Bohuslava Sobotku. Již dvacet let na mítincích politických stran se podává předvolební guláš a i pivko je také k disposici. Co ale naše novináře okamžitě napadlo? On měl promile, kdyby nebylo levné pivo, tak nezaútočí. Jenže levné pivo zde bylo vždy a k útokům nedocházelo, proto tuto spekulaci je nutno okamžitě uznat jako idiotskou, která má zastínit pravý důvod útoku. Podobně je to prý s nenávistnou kampaní, která musela mít takový výsledek. Jestli někdo po přečtení letáku, kolik ho co bude stát v případě nemoci, má potřebu reagovat násilně, tak bychom okamžitě měli prozkoumat, kolik je mrzáků mezi zaměstnanci různých pojišťoven.


Příčiny útoku jsou prosté a mluví se o nich již přinejmenším rok. Jenže hlavní viníci, neboli novináři a pravice, nemají ani ten zlomek odvahy si vinu přiznat. Jaká byla reakce médií a pravičáků po libovolném útoku na levici již v době vajíčkové intifády? No přece – mohou si za to sami, lidé jen svobodně vyjadřují svůj názor, je to velmi demokratické, ti komouši si nic jiného nezaslouží apod.  Kdo upozorňoval na riziko stupňování násilí, byl okamžitě ocejchován jako spolukomouš, který by měl dostat přinejmenším vejcem do ksichtu a případně by se mu mělo ještě odebrat volební právo. Kdo půjde útočit na sockomouše, může si posloužit i instruktáží, ohledně správných technik házení a výběru dobrých předmětů, vydanou nejdůvěryhodnějšími novinami na světě neboli Mladou Frontou Dnes.


Levice nesmí pořádat předvolební mítinky. To je naprosto v pořádku, stejně tam jen lžou nebo budou lhát, a pokud nelžou nebo slovo lež znamená jiný názor, tak to oni stejně nesmí. Na jejich akce se má chodit i s výzvami k vraždě, to je demokratické, a student o dvou iniciálách přece řekl, že i za jeho dementní plakát můžou socani a Paroubkova bradavice. Stejně jako v prvním případě, agresor je mediální hrdina. Star, se kterou se dělají rozhovory, hvězda, která se pak chlubí svojí činností na facebooku či internetových stránkách, kde ji fandové poklepávají po zádech, jak to těm zrůdám rudooranžovejm nandala.


Lze snad vysílat jasnější signál, že cokoliv co se podnikne proti části levice (není paradoxní, že všichni ti údajní zarputilí antikomunisté, co se musí násilně vyžívat na akcích sociální demokracie, nechávají KSČM naprosto na pokoji), vždy najde velmi silnou skupinu obhájců? Nelze a "naprosto nečekaná" spekulace pravice a médií, jak si za to vlastně napadený může sám, to jen dokazuje.


Foto: zdroj


Převzato z Modré šanc

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments