Zvířata jsou si rovná, aneb jak si Kocáb naběhl
Krátce poté, co se Kocáb s ostatními jemu podobnými předháněl, kdo bude hnusněji nadávat předsedovi odborového svazu služeb a dopravy Jaromírovi Duškovi, dostal hodně teplou sprchu.

Duškovi bylo třeba vynadat, protože si dovolil se zmínit, že existuje jistá mafie, která na Ministerstvu dopravy a na Českých drahách rozkrádá miliardy. Neříkal nic proti tomu, že ministr dopravy „spí“ se svými náměstky a s vedením drah. S tím přišla až sama ona mafie, aby odpoutala pozornost od oněch rozkradených miliard. A Kocáb jim v šíření této „mlhy“ vydatně pomáhal.

Přesto to nebyl ministr dopravy, kdo by musel pár dní potom podat demisi za to, že si na ministerstvo natahal své milence. Přes svou patolízalskou angažovanost i v tomto případě to byl právě Kocáb, který musel podat demisi proto, že se o něco pokusil se svou mluvčí, kterou proto i musel vyhodit. Najednou nějak neplatilo, že je přece každého věc, s kým spí. To jaksi platí jen u těch „rovnějších“. Jako „ministr pro menšiny“, který tak dlouho a tak ochotně vykřikoval o diskriminaci homosexuálů, navíc najednou nějak nemohl říci, že kdyby měl něco s chlapem, nesměl by přece nikdo ani špitnout.

…Samozřejmě, že celé to s tou demisí, která nebyla přijata, a Kocábovi bylo „velkoryse odpuštěno“, byla jen šaškárna. Prostě bylo třeba ho pro jistotu „očistit“, neboť američtí bushisté či bushevici (je možné si vybrat podle chuti), chtějí mít tuto loutku ještě dlouho ve hře.

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments