Diskuze k článku


 • Alena • 14. prosince 2015

  placená reklama Babiše.
  Je zajímavé, že negativní hodnocení člověka či politické strany musí mít daleko širší záběr, a to takový, aby lidi NE na základě logických argumentů, ale emocionálních hesel měli jasno. Negativní kampaň musí probíhat cíleně ve více médiích, v krátkém časovém sledu, viz Randsdorf.
  Proč není dehonestován švýcarský bankovní systém osobních účtů v EUR, který podporuje šedou ekonomiku? Toť je nnepřípustné
  Babiš a jeho navázání na dotace z EU způsobí, že odchod země z EU bude nadlouho nemožný. Smutné až k pláči…..

 • Sasin • 15. prosince 2015

  Tyhle absurdní otázky a napínavě zbytečné vyusťování nemají pro normální lidi žádný význam, páč vědí, že jedině totální změna systému povede k záchraně. Je prostě šílené aby ministr přes bankocetle si přivlastnil tak velké území této zěmě aby na ostatní zbylo opravdu málo. Je úplně bláznivé krmit v parlamentní kantýně feudální levobočky, o kterých se ví, že spolupracují s darebáky v zahraničí. Je prostě na hlavu klanět se velebnosti, které vyžírají zemi, vydržují sektářsky zaostalé středověké tmářské spolky a hrají si na ekoteroristy, kteří si uzurpují „právo“ rozkopávat bábovičky lidu, kterému gdyby nechali alespoň pár základních, přestali by si jich už úplně všímat.

  Echkonomicko zlodějské mantry už bolí tolik, že je nutné si před nimi zacpávat uši. Při hledění na televizu je nutné zavírat oči. Při nákupech nosit lupy a příručku pro nakupující hlupáky, co gdyby tam bylo něgde titěrným písmem napsáno, smrtelně jedovaté. No prostě je toho už tolik, že starosti s vyléváním vaničky aby se náhodou toto papalášské dítě nevylilo už nemá smysl. Lepší by bylo celou vanu i ten příběh zlikvidovat a dezinfikovat. Tenhle experimentální systém na spokojený život blahorodí a jejich přátel na cizích nohách se prostě nepovedl, je neudržitelný, příšerně drahý a nespravedlivý a ve skutečnosti podvodný na všech stranách vládnoucí stupnice.

  Hodnota příspěvku: 1 000 000 kčs