Diskuze k článku


 • Béda • 17. února 2016

  Jsou to špinavci jak vystřižení. Rusi dokladují své bombardování videi a každé prohlášení jsou schopni podpořit věcnými argumenty a doložit důkazy anebo analýzami. Špinavci žvaní o důkazech, které nikdy nejsou schopni doložit, mlží, odvolávají se na otevřené zdroje typu „jedna bába povídala“. Rusi jsou sankcionováni, ostrakizováni, a špinavcům prochází každá lež – irácká, libyjská, syrská, ukrajinská. Tak po lketech zvítězila pravda a láska“ starého „humanitárního“ podvodníka a bombardéra.

 • Béda • 17. února 2016

  http://www.hlavnespravy.sk/syria-obvinila-koaliciu-vedenu-spojenymi-statmi-z-utoku-na-nemocnicu/745447Sýrsky veľvyslanec pri OSN Bašár Džaafarí v utorok vyhlásil, že jeho vláda má “dôveryhodné informácie”, že nemocnicu v severnej Sýrii, riadenú medzinárodnou humanitárnou organizáciou Lekári bez hraníc (MSF), zasiahla pri útoku koalícia krajín vedená Spojenými štátmi. Džaafarí zároveň obvinil MSF, že sú pobočkou francúzskej tajnej služby. Informovala o tom dnes tlačová agentúra AP.

 • Asfalt • 17. února 2016

  Ty tiskovky Bíleho domu jsou opravdu otřesné. Nejde jen o tento případ. Popírání faktů a vytváření virtuální reality je naprosto běžné. Žádné zásady ani hodnoty neplatí, pokud je to protiruské, pak se ignorují, nebo dokonce schvalují i válečné zločiny (např. zločin podle čl. 42 Dodatkového protokolu I k Ženevským úmluvám – střelba na parašutisty). V Ukrajinské kauze Nullandová neřekla, co řekla, ale řekla, co neřekla. Když se mluvčích Bíleho domu ptali na důkazy k jejich tvrzení, že Rusko ostřeluje Ukrajinu těžkými zbraněmi, odpověď zněla, že je to napsáno na sociálních sítích na internetu. Atd., atd. Opravdu něco hrozného. Pokud se autor sestřihu stydí až teď, je to hodně pozdě.

 • Asfalt • 17. února 2016

  Ke svržení Kaddafiho byla pro podporu teroristů zřízena v Libyi „bezletová zona“. Po zkušenosti Ruska a Číny, stálých členů RB OSN s právem veta, již takový podvod ale nešel opakovat i v Sýrii.
  Snad proto k vojenské přítomnosti USA v další zemi byl použit přesný opak libyjské legitimace před veřejností (což není legalizace), totiž nikoliv podpora teroristů (v Libyii nazývaných lidem bojujícím proti diktátorovi), ale naopak předstíraný boj s teroristy, kteří jsou v případě Sýrie na rozdíl od Libye i jako teroristé dokonce i nazýváni a médii prezentováni.
  Když pak do konfliktu vstoupilo Rusko, napadla mě hned otázka, jaký mediální spin USA (a jejich mediální panáčci) budou muset udělat, protože nakonec jim nezbude nic jiného, než ze skryté podpory teroristů přejít k podpoře otevřené. To, že by se z IS najednou přes noc stali demokraté bojující za svobodu a demokracii, jimž je třeba pomoci jako v Libyi, by byla tak ostrá mediální zatáčka, kterou by veřejnost opravdu nevybrala. To by nezvládli ani takoví mistři demagogie jako Obama a jeho mluvčí.
  Takže jsme svědky postupného procesu. Možná na jeho konci budou bojovníci IS stejně chrabrými demokraty jako fašisti na Ukrajině.

 • Béda • 17. února 2016

  Asfalt,

  jak ukazuje přemet s UCK, v tomto ohledu nic není nemožné.

 • Asfalt • 17. února 2016

  Béda:
  Stydím se, ale teď mi nezapaluje, co je UCK :)

 • Botičky od Diora • 17. února 2016

  Asfalt napsal

  Béda:
  Stydím se, ale teď mi nezapaluje, co je UCK

  Ushtria Çlirimtare e Kosovës čili Kosovská osvobozenecká armáda.
  Made in usa and fighting for democracy, Evropané jak víno :-)

 • Asfalt • 17. února 2016

  Botičky od Diora napsal
  Ushtria Çlirimtare e Kosovës čili Kosovská osvobozenecká armáda.
  Made in usa and fighting for democracy, Evropané jak víno

  Aha, díky moc.

 • Martin (už bez taky m) • 17. února 2016

  Jedním z důvodů proč RF do Sýrie zasáhla přímo je právě to co nyní vidí snad již úplně všichni… Rusové nejsou hloupí, a moc dobře si dopředu spočítali, kam to povede.
  Smysl je jediný: rozbít NATO jako spolek šílenců (nic jiného to dnes už není) skrze stržené klapky lidem (veřejnosti) Evropy z očí zevnitř. Nemusí hned zaniknout, stačí když bude pro nelojalitu a odpor „vlastních“ obyvatel ignorováno a bez podpory. I skrze tzv. uprchlickou krizi…
  Evropan najednou vidí i to, co si myslel že nikdy vidět nemusí, protože to prostě vidět nechce… nyní již musí…
  Prozře dnešní Evropa ze své snivé pohádky o své vyvolenosti, nedotknutelnosti, o své bezpečnosti???
  Prozře ze své zbabělé a alibistické konzumní tupé sebezahleděnosti, kdy přes idiotský požitkářský konzumní hedonismus a oblbující reklamy na virtuální „realitu“ nehodlala vidět kam se posledních víc jak 20 let sama posunula ve svém „vnímání“ „reality“???
  Myslíte, že „tiskovky“ frantíků či anglánů jsou jiné???
  Jistě, nějakou dobu jim potrvá, nežli tu „vyspělou Ameriku“ doženou…
  Ale jsou i „představitelé“ zemí kdysi (jako by tu zeměpisnou polohu mohli změnit) Východní Evropy, kteří chtějí současné pučisty v USA dokonce předehnat.
  Po mém soudu už jen podobné „vystupování na veřejnosti“ svědčí o tom, že v USA „zvolením“ GBW jr. došlo ke státnímu převratu.
  Pokud si nepomohou obyvatelé Východní a Střední Evropy sami (ze „stínu“ slábnoucího impéria zla), je jedinou nadějí emigrace do Ruska, a stmelení se kolem lidí, kteří již pochopili a prozřeli, že idiotský individuální prospěch a požitek na úkor skutečných společně sdílených hodnot není tím, oč by skutečný OBČAN a skutečná SPOLEČNOST měla usilovat.
  Asfalte UCK je taková nevinná Albánská organizace „šiřitelů lidských práv“, skoro každý Srb by Vám dlouze vykládal…

 • Martin (už bez taky m) • 17. února 2016

  I trošku idealistické organizace pomalu začínají vidět svět jinak…
  Jó i u NNO platí, že „nejsou všechny holky stejný…“
  Je jen otázkou, zda jim „bude dovoleno“ dotáhnout své „prohlédnutí“ až do důsledků…texty zatím „mají své mouchy“- jistě každý může říci že jde o „vlastní názor“… No ale u organizací je třeba být opatrný aby se z názoru nestal někým (někomu sloužící) naočkovaný nádor…
  Každopádně jen další důkaz toho, že US/Izra propagandě v rozličném hávu se přestává věřit „napříč spektrem“…
  Stále chci věřit ve zdravý rozum – i těch movitých, neb v jadené apokalypse by si „své“ majetky jaksi asi neužili…
  Evropa nakonec procitne, a pochopí, že Rusko je její nedílnou součástí, zatímco k další srážce kontinentů dojde až „za nějaký ten pátek“…a historie oddělených, vyhnaných a vyhoštěných za posledních několik století o čemsi vypovídá…
  počtěte si
  http://www.svetbezvalek.cz/cs/zprava/kdo-je-satan-rusko-nebo-usa-reakce-sveta-bez-valek-nasili-na-dopis-jednoho-ctenare
  http://www.svetbezvalek.cz/cs/zprava/heil-mein-nato-ukrajina-skolkou-obrozeneho-nacismu-v-evrope

 • Dana • 17. února 2016

  Prekrucuje ruska propaganda.
  Ti kteri vidi jednani v primem prenosu, hodnoti situaci jinak.
  Za prve, nova kanadska vlada je velice liberalne socialisticka, manzele Trudeau jsou prednimi humanisty a slunickari nejvetsiho gradu. Toto vedeni se sklada z hippiku, co bojuji za svet bez valek. Sestavena vlada ma za ministra obrany Inda v turbanu, , Harjit Sajjan Singh, posledni dobou a la humanista Ghandi, takze se nemuzeme divit.. Az bude v Cesku multikulturalismus a slunickari dosadi do vlady sve mensiny, tak bude na ministerstvu obrany nejaky Syran ci Palestinec. Tak by se totiz urcite delo, kdyby se v Cesku dostali k moci socialne spravedlivi, naivkove, kterym se radikalni islam jen smeje, takovi Uhlove a Kohouti . Budiz, volby se musi respektovat. V poradku, rika jim naklonena demokraticka vlada v USA, prece je nebude peskovat, jak je tomu zvykem v Evrope, tam vam EU vyhrozuje, ze zastavi dotace, kdyz Cesko neprijme uprchlicke kvoty. To vlada Spojenych Statu svym sousedum nedela, i kdyz se jedna o pomatence.
  Kanadne zkrze sve predstavitele se rozhodli, ze 22.unora prestanou bombardovat ISIL, z humanitarnich duvodu. . Ted se najednou rozcilujte, vy zdejsi humaniste ..To je ale pokrytectvi.
  Ted, kdy silne bombarduje Rusko, tak je to najednou v poradku a humaniste za mir jsou fuj, ze. :-)

 • Martin (už bez taky m) • 17. února 2016

  Dana napsal

  Prekrucuje ruska propaganda.
  Ti kteri vidi jednani v primem prenosu, hodnoti situaci jinak.
  Za prve, nova kanadska vlada je velice liberalne socialisticka, manzele Trudeau jsou prednimi humanisty a slunickari nejvetsiho gradu.Toto vedenise sklada zhippiku, co bojuji za svet bez valek. Sestavena vlada ma za ministra obrany Inda v turbanu, ,Harjit Sajjan Singh, posledni doboua la humanista Ghandi, takze se nemuzeme divit.. Az bude v Cesku multikulturalismus a slunickari dosadi do vlady sve mensiny, tak bude na ministerstvu obrany nejaky Syran ci Palestinec.Tak by se totiz urcite delo, kdyby se v Cesku dostali k moci socialne spravedlivi, naivkove, kterym se radikalni islam jen smeje,takovi Uhlove a Kohouti . Budiz, volby se musi respektovat.V poradku, rika jim naklonena demokraticka vlada v USA, prece je nebude peskovat, jak je tomu zvykem v Evrope,tam vam EU vyhrozuje, ze zastavi dotace, kdyz Cesko neprijme uprchlicke kvoty. To vlada Spojenych Statu svym sousedum nedela, i kdyz se jedna o pomatence.
  Kanadne zkrze sve predstavitele se rozhodli, ze 22.unora prestanou bombardovat ISIL, z humanitarnich duvodu. . Ted se najednou rozcilujte, vyzdejsi humaniste ..To je ale pokrytectvi.
  Ted, kdy silne bombarduje Rusko, tak je to najednou v poradku a humaniste za mir jsou fuj, ze.

  Hurá, konečně zase obvyklý bullshit profesionálního štváče cíleně míchajícího „hrušky s jablky“!
  Podle plánu jak to jeho nadřízeným vyhovuje ve stylu „rozeštvi hlavně Evropana proti Evropanovi“…“však se na tom přiživíme… “
  Jo a pak mi tu někdo bude vykládat, kdo že je největší světový kolonialista dneška, kdo ve jménu „lidských práv“ ničí miliony životů na celé planetě, a ve jménu „svobody“ ničí skutečnou určitou volnost výběru původních obyvatel kam jenom „humanitárně“ šlápne skrze své pumovnice a odpalovací zařízení…
  To bude frkot, až se ta „ruská propaganda“ prosadí i v USA!
  Pokud se nepletu, někteří „honem ještětakyameričané“… se z toho opravdu pose…
  Se skutečnými američany to ale nehne, a věřím že ti slušní si jednou s Rusy zase podají ruce. Třeba stejně upřímně jako ti co hořeli v ledovém Severním oceánu a Atlantiku, či polykali spolu s rusy mazut z nacisty potopených tankerů konvoje PQ17…
  Lidé co zůstali lidmi si prostě musí zase „vzít“ své země zpět… a Kubišová by se svou „vládou věcí tvých“ byla nejspíše v současných USA hitem…

 • Martin (už bez taky m) • 17. února 2016

  Trocha ruské propagandy „po americku“…
  https://www.youtube.com/watch?v=Gi3x0EmwuIc
  A něco hudby těch skutečných „ami“…
  https://www.youtube.com/watch?v=H-J-3zb5qTo

 • Dana • 18. února 2016

  To vas hrozne stve, co, ze jsou Amici v pohode, pac v Cesku je blba situace, jen zoufale hystercite a k nicemu se nedopracovavate.. Takovych videi spolu s burcovanim proti Amrice beha i po islamskem svete neurekom, jen ukazuji na neschopnost udelat neco zasadniho, neco, co by ukazalo na akcni organisovani a skutecny vysledek. Kecy jsou jen kecy, ty nic nezmeni. Kdyz se objevi nejaky hajzlik, ktery je velkou hrozbou USA, tak je vylikvidovan a zadne kecy ho nezachrani..
  E. Unie se ukazala jako naprosto neschopnou a kdyby padl Shengen, tak hordy lidi budou mirit i do tech statu, ktere nejsou zrovna ted oblibene. Coz je i Cesko. Ploty vam nepomuzou, damy a panove, kdyz za ploten neni zly hlidaci vlcak. Poradnou armadu nemate, z NATO chcete vystoupit, dobre, ale kdo pak bude hlidat hranici ? Zdejsi anti-ami, internetovi bojovnici, general Obrtel s jeho druzinou ? Nenechte se vysmat. Rusko vam nepomuze, kdyz tak, pak zacne valka s Tureckem, coz je momentalne Rusova starost at priori. Ani zvaci dopisy by nepomohly, pac Putin vyjednava s Washingtonem o rozdeleni moci na Blizkem Vychode, nejake Cesko je ted nedulezite. .
  Pani Sobotkove se musi postarat sami. My zde emigrantskou vlnu zvladame, oproti Evrope, protoze nemame tolik falesnych humanistu, co mluvi o utrpeni zpusobene Spojenymi Staty a veskerou energii vyplytvaji na vypocitavani USA zlocinu. To uz delaji nasi nepratele 4o+ let, s nulovym vysledkem. Obama se do otevrene valky za tech osm let nehrnul, – to bylo strachu, ze USA vtrhnou na Ukrajinu a ono nic. Sest tisic lidi zahynulo a Donbass je stale ukrajinsky, zemreli zbytecne. .Putin je nechal plavat, to neokecate, ja ho chapu, ma nyni jine strategicke plany. .Taktez by se delo ceskym rusofilum. :-

 • Martin (už bez taky m) • 18. února 2016

  Dana napsal

  To vas hrozne stve, co,ze jsou Amici v pohode,pacv Cesku jeblba situace,jen zoufale hystercite a k nicemu se nedopracovavate.. Takovych videi spolu s burcovanim proti Amrice beha i po islamskem svete neurekom,jen ukazuji na neschopnost udelat neco zasadniho, neco, co by ukazalo na akcni organisovani a skutecny vysledek.Kecy jsou jen kecy, ty nic nezmeni.Kdyz se objevi nejaky hajzlik,ktery je velkou hrozbou USA,tak je vylikvidovan a zadne kecy ho nezachrani..
  E. Unie se ukazala jako naprosto neschopnou a kdyby padlShengen, tak hordy lidi budou mirit i do tech statu, ktere nejsou zrovnated oblibene.Coz je i Cesko.Ploty vam nepomuzou, damy a panove,kdyz za ploten neni zlyhlidaci vlcak.Poradnou armadu nemate,z NATO chcete vystoupit,dobre,alekdo pakbude hlidat hranici ?Zdejsi anti-ami,internetovi bojovnici,general Obrtel s jeho druzinou ? Nenechte se vysmat.Rusko vam nepomuze, kdyztak,pakzacne valka s Tureckem, coz je momentalne Rusova starost at priori.Ani zvaci dopisy by nepomohly,pac Putinvyjednava s Washingtonem o rozdeleni moci na Blizkem Vychode,nejake Cesko je ted nedulezite. .
  Pani Sobotkove se musi postarat sami.My zde emigrantskou vlnu zvladame, oproti Evrope, protozenemame tolikfalesnychhumanistu,co mluvi o utrpeni zpusobene Spojenymi Statya veskerou energiivyplytvajina vypocitavani USA zlocinu.To uzdelaji nasinepratele 4o+ let, s nulovym vysledkem. Obama se dootevrene valkyza tech osm letnehrnul,– to bylo strachu,zeUSA vtrhnouna Ukrajinu a ono nic. Sest tisic lidi zahynulo a Donbass je stale ukrajinsky,zemreli zbytecne. .Putin je nechal plavat, to neokecate,ja ho chapu,ma nynijine strategicke plany. .Taktez by se delo ceskym rusofilum. :-

  BULLSHIT.
  O tom jak jsou „Amici“ v pohodě svědčí nejen video které je námětem článku…
  Emigrantskou vlnu zvládáte tak, že „emigrujete“ své zabíjení pomocí bomb, dronů a střel s plochou dráhou letu všude do světa, všude tam kde si lidé nechtějí nechat vše „po americku“ líbit…
  Popřípadě stavíte zdi jako na hranici s Mexikem, nebo z ve světě nakradených peněz dotujete své „kamarády“ (Izrael) aby si mohli postavit tu zeď svou – trošku větší a delší nežli je ona zeď nářků…
  Vaše věrolomná a zcela nehumánní podvraťácká akce na Ukradině skončila naprostou blamáží, až Ukrajinci procitnou, poženou vás jako Íránci…
  Co se naší země týče, ještě jsem nezapomněl co mne na ZVS naučili, a přes nemoc specielně vám sděluji, že bych to stále zvládl když to bude zapotřebí…
  S pozdravem a obrázkem našeho „kočárku“ se v naprosté pohodě loučím…
  :-))
  https://www.google.cz/search?q=SS-23&tbm=isch&imgil=s5OIWuzVgz1VIM%253A%253B3B9bkEBQzJQKSM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.military-today.com%25252Fmissiles%25252Fss23_spider.htm&source=iu&pf=m&fir=s5OIWuzVgz1VIM%253A%252C3B9bkEBQzJQKSM%252C_&usg=__SGadpCM5gWpTcyZ0zm8d2BmDMJY%3D&biw=1024&bih=653&ved=0ahUKEwjo5M2784DLAhVBVywKHX_iBQcQyjcIOQ&ei=xoHFVujpD8GusQH_xJc4#imgrc=s5OIWuzVgz1VIM%3A

 • Aleš • 18. února 2016

  „Zvolení“ GBW.j. bylo skutečným pučem se vším všudy, tenkrát došlo ke zfalšování výsledku voleb. Více hlasů získal Al Gore, pučisté však machinacemi zajistili vítězství toho debilního panáka. Země se tenkrát skutečně ocitla na misce vah. Naštěstí na jiném konci světa již počínala růst protiváha. A my jí máme šanci pomoci zlikvidovat ten netransformovatelný spolek šílenců.
  Je jasné, že již probíhají jisté fáze gándhíovského boje za rozklad toho spolku.
  Nejdřív tě budou ignorovat, pak tě budou zesměšňovat, pak se tě začnou bát, pak tě začnou nenávidět, pak s tebou prohrají.
  Pořád věřím, že i za velikou louží mezi těmi, jež jsou nazývání podpindosníky či pojídači hamburgerů, je dost statečných lidí, kteří si nenechají donekonečna věšet bulíky na nos a verbovat do nesmyslných válek. I na nich bude, aby pomohli sami sobě i světu se vyhnout obrovskému maléru.
  Východ a západ má mnoho společného. Na obou polokoulích svítá na východě, jako teď…
  Proč myslíte, že podvojín Dana uráží pana Uhla a pana Kohouta? Jen proto, že se oni mýlí ve složité problematice migrační krize? (Nebo že by v případě pana Kohouta u podvojína D hovořila i bledá závist, pana Kohouta lidé znají, podvojínův NICk zná jen pár diskutérů om.) Mluvka podvojín Dana ze svých provinění obviní skupinu lidí, proti nimž chce obrátit náš hněv? Podlé, účinné, Goebbels by měl radost. Ať si trhne. Jednoho dne i Ukrajinci i ti Kanaďani, i ten pan Uhl s panem Kohoutem zcela prozřou. Očekávám zvýšenou propagandistickou činnost směřovanou k oddálení procitnutí. Kanadské, jak podvojín říká, „sluníčkáře“ budou bombardovat zprávami o evropské xenofobii a ruské válkychtivosti…
  I poslední pevnost však padne a dojde k navrácení moci lidu. Musíme si dát pozor, abychom nedělali neuváženosti, jako popuzení si Řecka.

 • peter. • 18. února 2016

  Dajte Dane pokoj! Putin je jednoducho lotor!!!
  http://www.zvedavec.org/naokraj/2016/02/6781-jak-mi-putin-zkazil-suk.htm

 • Béda • 19. února 2016

  EU by si měla vzít v otázce migrantů příklad z USA (které, jak praví nick Dana migraci zvládají). Postavit obrovský hlídaný plot na přístupech migrantů do Evropy, vrtulníky, čidla ostré policejní psy, automatické zbraně a nemilosrdný policejní přístup, okamžitá deportace narušitelů hranice. Velký diktátorský (NWO) bratr náš vzor. S tím hajzlíkem, který je nebezpečím pro Evropu je to horší – to bychom museli „vylikvidovat“ (po vzoru USA) samotné USA.

  USA se změnily taktiku. Do válek se samy moc nehrnou (jak podotkl nicky Dana) , jenom rozeštvávají, připravují další konflikty (aktuálně v Evropě), zakládají požáry, dodávají zbraně (tzv. metoda řízeného chaosu, hlavně že my jsme daleko – co tam potom, že jinde budou po tisících umírat lidé) a využívají své užitečné idioty ve svých proxy válkách. To se týká i Majdanu a posléze Donbasu (viz angažmá McCaina, Nulandové, Bremera na UkraDině)

 • Martin (už bez taky m) • 19. února 2016

  USA nejsou samy nepřítelem, prostí Američané ne.
  Takže když si uvědomíme, že je to stále o těch pár procentech a o cca 10% služebních splašků – tak konají vlastně logicky…
  Tady pomůže jen rozklad toho co ovládají zevnitř…
  Proč myslíte pane Bédo, že mají ty FEMMA tábory?
  Pro „pionýry“ určitě ne…