Diskuze k článku


 • hudryper • 23. května 2017

  O těchto dvou výtečnících se autor vyjadřuje více než ohleduplně. Jejich politický program vůči
  bloku v čele s SSSR byl co do záludnosti a nenávisti k Slovanům naprosto srovnatelný s protokoly
  S.M. A vražda J.F.Kennedyho v souladu s přáním majitelů FEDu byla jejich poslední větší akcí.
  Myslím,že se o ty dva“zbožné“ křesťany čerti v pekle poprali.

 • Dana • 23. května 2017

  Vidite, jak si hezky cvicite americkou historii, a dokonce starou pres pul stoleti. . Bratrum Dullesovym se pripisuje heslo, ktere sama uzivam : „Velmoce nemaji pratele, ale jen partnery svych zajmu.“
  Nakonec, pro krestanske fundamentalisty, agenda bratri Dullesu proti kommunismu se ukazala jako vitezna strategie. Jejich agenda prevladla. Komunismus, Sovetsky Svaz a jeho sateliti zkrachovaly ostudnym koncem. Coz jim potvrzuje, ze bojovali proti zlu a Buh byl na jejich strane.
  Ale zpatky do pritomnosti. Ted ciha jine zlo, zejmena na Evropany. Pristi generace uz bude pravdepodobne zit pod islamskou shariou, protoze socansti nihiliste, kteri nerozpoznaji zlo a stekaji pod jinym stromem, budou radsi mlatit hlavou o zem petkrat denne, nez aby si priznali, ze jejich boj proti kapitalismu je vecna utopie.

 • Béda • 24. května 2017

  Dana,

  „…Ted ciha jine zlo, zejmena na Evropany.,,“ Ale kdepak. Je to to samé ZLO. Je to zahraniční politika USA, která vytvořila zdroj a podporuje islámské radikální teroristické skupiny (Al Káida, Talibán, ISIL), jsou to války USA, které destabilizovaly muslimský svět a daly do pohybu miliony muslimů, je to NWO, Kanzlersakt, globální špiclování NSA a vydírací, případně „politika kroucení rukou“ USA, je to konkurenční boj USA o globální diktát (PNAC). Je to politika rozděl, případně způsob chaos a panuj!

  Zlo nečíhá na Východě ale na Západě. Přímo v jedové Bílé chýši a zejména v Langley, v kongresu (senátor Mc Cain), v Pentagonu a v bezedných kapsách nenažranců, kteří nemají nikdy dost a chtěli by vládnout otrokům z celého světa.

 • koloděj • 24. května 2017

  Řekl bych, že bratrům jen bylo umožněno ( těmi, kdo skutečně nad SSA vládnou ) promítat své choré vize do politiky. Kdyby nebylo souhlasu ( a možná tlaku ) těchto sil za oponou, kdyby nečinili v souladu s linii této moci, dopadli by někde na dlažbu – asi z 11 patra.
  Dulesovi byli prostě užitečný materiál – a možná sloužili s radostí. Tak jako všichni politici.

 • Gatta • 24. května 2017

  Jak napsal kdosi v jedné diskuzi:

  „Zabít hned každého tvora, který drží v ruce zbraň a mluví o Bohu“.
  … nebo o vyvoléném národu.

 • Admirál • 24. května 2017

  Dana – „protoze socansti nihiliste, kteri nerozpoznaji zlo“

  Buďte konkrétnější, pojmenujte ty socanské nihilisty, ať víme přesně, koho tím myslíte.

 • Admirál • 24. května 2017

  Gatta napsal

  Jak napsal kdosi v jedné diskuzi:

  „Zabít hned každého tvora, který drží v ruce zbraň a mluví o Bohu“. … nebo o vyvoléném národu.

  Ještě bych doplnil – dát hned pár facek každému, kdo si vyplachuje ústa lidskými právy, demokracií svobodou a rovnoprávností.

  Pravděpodobnost, že těch pár facek dostane nevinně nějaký poctivec je malá a i on by pochopil, že v rámci mýcení pokrytectví neutrpěl újmu.

 • Dana • 24. května 2017

  Admirál napsal

  Dana–„protoze socansti nihiliste, kteri nerozpoznaji zlo“

  Buďte konkrétnější, pojmenujte ty socanské nihilisty, ať víme přesně, koho tím myslíte.

  Kdyz uz se zajimate.
  Socansti nihiliste v Americe maji jinou kontonaci, nez socansti nihiliste v Evrope. Nazyvame je take progresivnimi liberaly.. Ted jsou zrovna v oposici, ale bojuji jako lvi…..
  V Evrope bych radila mezi socialni nihilisty hlavne proudy pozdniho marxismu, tedy, neziskove organisace za lidska prava, university s vychovnym genderovym programem, Norske fondy, Sorosovu nadaci Open society, politiky EU a vsechny, kteri propaguji falesny multikulturalismus..
  Na ceske scene pak pod-urednici tohoto pomyleneho humanitarniho smeru, kde je mi nejznamejsi rodina Uhlova, neomarxisticti aktiviste, treba ti z Kliniky v Praze, ale i takovi, kteri laviruji, dle momentalni situace.. Tech je tolik, ze jsem ztratila prehled. Ja konkretne registruji nazory na emigranty ze zemi tretiho sveta, tam se humaniste vubec nestaraji, jake lidi do sve zeme privitaji. Chapu to jako pokus o moderni intenacionalu, proletari-chudi vsech zemi, spojme se. Nejsem plosne proti imigraci. To urcite ne. Sama jsem byla emigrantka, ale ja jsem se prizpusobila a necitila jsem se dobyvatelem. Co vidim, tak do EU prichazeji s par slusnymi jedinci take hordy neprizpusobilych. Pry to zvladnete. No nevim…..
  V tom vidim ten nihilismus, porazenecke mysleni ,vse se vnima jako neodvratitelne, je to vyvoj lidstva, a pesimismus k systemu je zakryvan lidskou empatii.

 • Béda • 25. května 2017

  Dana,

  já bych tam řadil také USA ambasády v evropských zemích, pak také RFE, Sorošovu akademii v Budapešti a pod.. Jinak V Sorošovy se vzácně snoubí hošík od Rothschildů a blízký spolupracovník CIA – Soroš prý dělá to, co předtím dělala CIA a nyní již přímo nemůže.

  A zde jste se vrátili kruhem na začátek – k bratřím Dollesům. Jeden vyvíjel záškodnickou činnost v oblasti financí („Rothschildovec“) a druhý šéfoval nechvalně známé barevné „revoluční buňce“, která ráda konspituje na „kroucení rukou“ a občas si odpráskne nějakého prezidenta anebo shodí pár věžáků)

 • Béda • 25. května 2017

  http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3864410
  Host Zity Senkové v pořadu Jak to vidí : Břetislav Tureček,blízkovýchodní analytik

 • peter. • 25. května 2017

  Dana napsal
  Kdyz uz se zajimate.

  Dana:
  Dobrý odhad!

 • Admirál • 25. května 2017

  Dana napsal
  Kdyz uz se zajimate.
  Socansti nihiliste v Americe maji jinou kontonaci, nez socansti nihiliste v Evrope. Nazyvame je take progresivnimi liberaly.. Ted jsou zrovna v oposici, ale bojuji jako lvi…..
  V Evrope bych radila mezi socialni nihilisty hlavne proudy pozdniho marxismu,tedy, neziskove organisace za lidska prava, university s vychovnym genderovym programem, Norske fondy, Sorosovu nadaci Open society,politiky EU a vsechny,kteri propaguji falesny multikulturalismus..
  Naceske scene pak pod-urednici tohoto pomyleneho humanitarniho smeru, kde je mi nejznamejsi rodina Uhlova, neomarxisticti aktiviste, treba ti z Kliniky v Praze, ale i takovi, kteri laviruji,dle momentalni situace.. Tech je tolik, ze jsem ztratila prehled. Jakonkretne registruji nazory na emigranty ze zemi tretiho sveta,tam se humaniste vubec nestaraji, jake lidi do sve zeme privitaji.Chapu to jako pokus o moderni intenacionalu,proletari-chudi vsech zemi, spojme se.Nejsem plosne protiimigraci.To urcite ne.Sama jsem byla emigrantka, ale ja jsem se prizpusobila a necitila jsem se dobyvatelem.Co vidim, tak do EU prichazeji s par slusnymi jedinci take hordy neprizpusobilych. Pry to zvladnete. No nevim…..
  V tom vidim ten nihilismus, porazenecke mysleni ,vse se vnima jakoneodvratitelne, je to vyvoj lidstva,a pesimismus k systemu je zakryvan lidskou empatii.

  Víte, já jen nevím, co mají tihle Klinikové, Multikutilové, Fondové norští s Sorošovým nadstavbovým řízením společného s marxismem, potažmo se socialismem.

  Při prozkoumání jejich cílů si osobně myslím, že téměř nic. Jsou za nimi vééélké peníze. To nebývá také poznávací znamení nějakých socialistů. Spíš je za tím nějaký široce pojatý záměr oligarchie.

  Mají v rukou vlády ve spoustě zemí, ovládají mainstrémové sdělovací prostředky. Považuji je za nebezpečí č.1.

 • zajoch • 25. května 2017

  Filipínský prezident přerušil návštěvu Moskvy a vrátil se na Filipíny. Na ostrově Mindanao napadli bojovníci IS kostel a zajali duchovního a dalších 13 rukojmí. Probíhají tam boje mezi armádou a IS. K útoku došlo v době, kdy Duterte jednal v Moskvě. Bojovníci vyhrožují zabitím rukojmí, jestliže nebude z města odvolána armáda.
  http://www.vesti.ru/doc.html?id=2891509
  Klasický scénář. Filipíny si zaslouží revoluci, obracejí se na špatnou stranu, že ano.

 • peter. • 25. května 2017

  Admirál napsal
  Víte, já jen nevím, co mají tihle Klinikové, Multikutilové, Fondové norští s Sorošovým nadstavbovým řízením společného s marxismem, potažmo se socialismem.

  Admirál:
  Odpoveďou na vašu otázku by bolo označenie tých pravých marxistických a socialistických strán v našich parlamentoch a v EP.
  Sú to socdemáci ?Alebo u nás neexistujúci a u vás od marxizmu hodne odklonení komunisti?
  Pokiaľ nevieme toto,tak je ťažko zodpovedateľná aj vaša otázka.

 • Admirál • 25. května 2017

  peter. napsal
  Admirál:
  Odpoveďou na vašu otázku by bolo označenie tých pravých marxistických a socialistických strán v našich parlamentoch a v EP.
  Sú to socdemáci ?Alebo u nás neexistujúci a u vás od marxizmu hodne odklonení komunisti?
  Pokiaľ nevieme toto,tak je ťažko zodpovedateľná aj vaša otázka.

  Ale oni nemají s klasickou soc. dem. nebo komunisty současného českého ražení nic společného tím spíš nemají nic společného s marxismem. Oni se poddávají pod nálepku „nová levice“, která s levicí nemá nic společného a je jen nástrojem oligarchie k roztříštění tradiční levice hájící zájmy zaměstnanců směrem k zajištění co největšího podílu na vyprodukovaném.

 • Martin (už bez taky m) • 25. května 2017

  https://www.youtube.com/watch?v=m3doQKa1BNg

 • peter. • 25. května 2017

  Admirál napsal
  Ale oni nemají s klasickou soc. dem. nebo komunisty současného českého ražení nic společného tím spíš nemají nic společného s marxismem

  No nemajú!
  Ale keď nemajú konkurenciu v pol.stranách ktorých prvoradým cieľom je socializmus v pravom zmysle toho slova,tak tieto pseudo socialistické a pseudo marxistické strany majú priestor na to,aby sa za ne mohli vydávať.Je to otázka pre voličov.Možno neexistuje spoločenská objednávka na vznik skutočnej socialistickej strany,ktorá by mala v programe vytvorenie sociálne spravodlivej spoločnosti s celospoločenským vlastníctvom VP a nie obhajobu LGBTI komunít,genderizmu,multikulturalizmu a iných podobných špecialitiek súčasných eurosocialistov a zelených strán.

 • peter. • 27. května 2017

  Dana napsal
  Co vidim, tak do EU prichazeji s par slusnymi jedinci take hordy neprizpusobilych. Pry to zvladnete. No nevim…..

  Nedá sa pochybovať o tom,že po 9/11 rozbehli USA nevídané vraždenie na BV.Porušovali a stále porušujú medzinárodné právo,ženevské konvencie,mučili a zabíjali po státisícoch ľudí,deti,ženy a starcov nevynímajúc.Slovenský analytik E.Chmelár o tom napísal v HS toto cit.“…v prípade teroristických útokov aký sa stal v Manchestri,sa pozornosť médií aj verejnosti koncentruje takmer výhradne na následky útoku,ale nie na jeho príčiny.Každý podobný útok ku ktorému sa prihlási teroristická skupina je motivovaný nejakými zahraničnopolitickými aktivitami.My vidíme mŕtve deti v Manchestri,no nevidíme tých 3800 civilistov ktorí zahynuli po útokoch dronmi na BV už po nástupe D.Trumpa k moci“.koniec cit.
  USA a ich poskokovia v EÚ sa na BV dopustili a denno-denne dopúšťajú obludných zločinov proti ľudskosti.Môžeme sa preto čudovať,keď sa niekto z BV opáše výbušninami a zabije hromadu nevinných ľudí v Európe?Nikto z nás by nezatúžil po pomste,keby mu bomby agresora vyvraždili rodinu,známych,pripravila ho o domov a pokojný život? Veď aj Charta OSN povoľuje napadnutému štátu brániť sa agresii akýmkoľvek spôsobom,aj na území agresora.
  Islam nie je na vine.On tvorí iba platformu,na ktorej sa spájajú moslimovia aby sa pomstili agresorovi.Je to neuveriteľne cynické,keď týchto po pomste túžiacich moslimov riadia imámovia zo Saudskej Arábie.Z tej SA,ktorá na jednej strane poskytuje ideologickú podporu a zbrane „teroristom“a na druhej strane práve v uplynulých dňoch podpísala s D.Trumpom obrovský kontrakt na dodávky zbraní,ktoré sa celkom isto dostanú do rúk „teroristov“.Tento bludný kruh násilia sa musí prerušiť.Len sa obávam,že to šialenstvo bude pokračovať.A je skoro isté,že si to bruselské a USA elity želajú.Lebo v konečnom dôsledku tu ústi do tej imigračnej katastrofy ktorá nás postihuje.

 • peter. • 27. května 2017

  peter. napsal
  Lebo v konečnom dôsledku tu ústi do tej imigračnej katastrofy ktorá nás postihuje.

  pokr.
  Dá sa ešte pochybovať o tom,že príval imigrantov nie je riadený a chcený elitami z Bruselu a zdochlinami typu Soroš v ním platených MO?Na BV rozbúrali obrovské hniezdo nebezpečných sršňov a ich nasratosť cielene zamierili na Európanov.Odstránili Kaddáfího a otvorili bránu pre Afričanov.Nemôžem uveriť,že týto zločinci v Amerike a Európe nás jednoducho chcú zlikvidovať.Žiadne mierové súžitie s tými imigrantami nie je možné.Prelialo sa príliš veľa krvi na BV a to bude zdrojom nenávisti ešte najmenej storočie.
  Smrť 500 tisíc iráckych detí! Stálo to zato p.Albrightová? Áno!Stálo to za to! Odpovedala.A ja sa stále pýtam :Čo to je,keď za to stálo zabiť pol milióna deti?

 • Aleš • 27. května 2017

  V některých zvlášť zavrženíhodných případech bych mučení bral jako obzvláště demokratickou a SPRAVEDLIVOU metodu odměňování za činy spácháné na tomto světě.