Zprávy od čučkařů

Je vidět, že vládní činitelé jsou přepracovaní, když už se rozhodují podle takových absurdit. Holt přidušeni pod rouškami už i stát řídí jako firmu před bankrotem…

 
 

Retro: Konfident

Včera večer jsem sledoval se zájmem další ideologický výplod umělecké (Národní) fronty. Konfident StB tu oplývá lidskostí. Je to však stejné jako hledat něco lidského u dnešních primitivních „antikomunistů“ nebo dokonce u trollů na OM.

 
 

Komu zvoní hrana?

Vize toho, že o tom, kdo a co bude moci šířit, nebude rozhodovat nikdo se světonázory euroatlantickými a liberálními, mě pobavila, protože cenzura, po které v zájmu „liberální demokracie“ někteří volají a která se někomu teď momentálně může náramně hodit, by při změněných podmínkách těm samým mohla být extrémně na obtíž a později i trnem v oku.

 
 
 

Kapitál, fašismus, liberalismus

Nacismus je pouze specifická odrůda fašismu. A fašismus je poslední útočiště velkého kapitálu, když už všechny ostatní, civilizovanější metody manipulace selžou.

 

Tři otázky k Sametu (18. díl)

Vzhledem k blížícímu se výročí sametové revoluce jsme se rozhodli položit si v redakci, v okruhu přispěvatelů a čtenářů E-republiky tři otázky.