Politici si platy nesnížili

Vláda, v čele s lidovci, okradla tento rok důchodce o zákonem garantované navýšení. Ústavní soud nijak nekoná a důchodci se propadají do stále větší chudoby.

 
 
 

Bude jenom na zabíjení?

Po „okradení“ důchodců jsou na řadě další skupiny a profese (nepedagogičtí pracovníci, sociální služby, poštovní úřady a další). Modus operandi je stejný: Hrubé porušení programového prohlášení a postupné obírání těch nejzranitelnějších a nejslabších.

 
 

Tak nám okradli důchodce (a nejen je)

Chystá se demonstrace, společnost se dostává do neřešitelných ekonomických problémů, ale uvidíme. Domnívám se, že pokud pokračování nebude, nestojí již vládní „partě“ v cestě nic, co by ji korigovalo, a posuďte sami, co to bude pro České země znamenat.

 
 

Je třeba snížit důchody, aby bylo na stíhačky

Fialova vláda má po zvolení nového prezidenta rozvázané ruce a s vervou se vrhla do další likvidace doposud ucházející životní úrovně obyvatelstva. Je velmi nemorální (spíše sprosté) neustále poslouchat řeči, že není na výplatu důchodů z úst poslanců a senátorů, kteří se zmobilizovali k jednotné akci jenom v tom okamžiku, kdy si sami zvýšili příjmy.