Tak nám okradli důchodce (a nejen je)

Chystá se demonstrace, společnost se dostává do neřešitelných ekonomických problémů, ale uvidíme. Domnívám se, že pokud pokračování nebude, nestojí již vládní „partě“ v cestě nic, co by ji korigovalo, a posuďte sami, co to bude pro České země znamenat.

 
 

Je třeba snížit důchody, aby bylo na stíhačky

Fialova vláda má po zvolení nového prezidenta rozvázané ruce a s vervou se vrhla do další likvidace doposud ucházející životní úrovně obyvatelstva. Je velmi nemorální (spíše sprosté) neustále poslouchat řeči, že není na výplatu důchodů z úst poslanců a senátorů, kteří se zmobilizovali k jednotné akci jenom v tom okamžiku, kdy si sami zvýšili příjmy. 

 
 
 

Nezisková píseň

Ač duší hédonik, mně optimismus schází
však cítím se všemi, co ještě doufají
a držím palce těm, kdo hrách na stěnu hází
a věří upřímně, že svět tím napraví

 

Roger není Čech a Berlín není Praha

R. Waters – bývalý člen legendární skupiny Pink Floyd – včera veřejně prohlásil, že „Biden je  válečný zločinec“.  Podle Waterse „přilévá na Ukrajině olej do ohně“ a prodlužuje válku tím, že dodává na Ukrajinu zbraně. 

 

Babylonská doba

Je mi divně, když vidím, jak lidé, které jsem znal z roku 89, a kteří opravdu nepatřili ani v dobách „revoluce“ zrovna ke špičkám zakotvili ve sněmovně či senátu, nebo vedou takzvané humanitární organizace. Mám-li to nějak slušně pojmenovat, řekl bych, že nastala babylonská doba.

 

Doba sprostoty

Prožil jsem dvě historická údobí. Údajný socialismus i údajnou demokracii. Lidé jsou v podstatě stejní, ale záleží na tom, kam si troufnou. Dnes jsme svědky toho, že si troufnou jít velmi daleko.