Myčka na nádobí

Kupříkladu taková myčka na nádobí. Ta nesmí v žádné vyspělé demokratické společnosti chybět. Myčka na nádobí šetří váš drahocenný čas, práci, peníze a spotřebu vysoko zastropované vody a elektřiny.

 

Retro: Rezervace Čechy a Morava

Systém rezervace je ďábelský. Jednou rukou vám nabízí cukr a druhou vás trestá bičem. Většinový občan není schopen nijak pochopit, že se jedná o dvě ruce jednoho obludného a oplzlého monstra, které samo sebe nazývá svobodou a demokracií.

 

Jak správně postupovati ve věcech spravedlnosti

Nikdo z vás přece nechce být nešťastným, tak proč bychom měli zločincům vyčítat jejich úsilí? Proč bychom měli zločincům vytýkat jejich touhu po rozvoji jejich osobnosti, svobody, demokracie a nabývání majetku? To samé přece požadují všichni. A co chtějí všichni, nemůže být přece trestné.

 

Putinovi idioti a dezoláti

Dezolátní člověk je neutěšený, žalostný a zoufalý. Pokud je idiotem, znamená to dle starořečtiny, že je soukromníkem nedbajícím na věci veřejné. Chudí protestující občané jsou tedy dle mínění naší vládnoucí reprezentace Putinovými osobami žalostnými, zoufalými, neutěšenými a soukromými.

 
 

Retro: Maloburžoazní ksindl

Tuhle mi někdo na ulici nabízel k prodeji nějaké zboží. Strašně jsem se rozčílil: „Co si to, občane, vůbec dovolujete! Kolik mi zaplatíte za to, když si koupím ten váš krám? Pokud na tom nevydělám, nemám o něj zájem!“

 
 
 

Volby jako svátek svobody a demokracie

Volby jsou radostným svátkem svobody a demokracie. Nevíte, proč jsou však všichni občané, voliči, moderátoři a politikové tak příšerně naštvaní a smutní, jako by je místo uren volebních čekaly urny v krematoriu? Právě jsem se vrátil z nemocnice. V místní hospodě mi rozbili hlavu.