Kdo ohrožuje naši bezpečnost

Opravdovým nebezpečím pro naši republiku není ani Čína ani Korea ani Rusko, dokonce ani migrační krize. Jsou jím lidé, kteří působí v naší domácí politice a hlava nehlava ženou naši zemí do pozice vazala určeného pro špinavou práci.

 

Jsme svědky puče v přímém přenosu?

Věci po volbách nabírají spád. Sice ještě ani neuplynula lhůta, po kterou může soud teoreticky prohlásit volby za neplatné, ale už se rozběhl připravený plán na odstranění lidí nejen z okruhu kolem Andreje Babiše, ale i z okolí prezidenta republiky.

 
 

Komplikace s výběrem „mučedníků“

Buď si média vybírají čisté lidi, kteří čelí ve svých (i jiných) zemích spiknutí a mají pravděpodobně i dvojníky, anebo si média vybírají stručně řečeno zločince a ty nám pak, s patřičným vysvětlením, představují jako mučedníky. Anebo je to ještě složitější?

 

Prezident Zeman jako jediný dokázal, že má svědomí

V době naprostého úpadku morálky našich politiků, kteří se většinou předhánějí v tom, jak co nejvíce poškodit Českou republiku na mezinárodní scéně, je omluva našeho prezidenta Srbsku kladným a příkladným činem.

 
 

Nenechme se rozeštvat dnešní „pátou kolonou“

Uplynulá léta byla pro naši republiku ekonomicky velmi těžká. Jako nesamostatný stát jsme doplatili na absurdní protiruské sankce, které musíme držet a přitom víme, že například Německo v uplynulých letech zvýšilo objem obchodu právě s Ruskem.