Debatní klub o krizi II: Pavel Cimbál / Vidlák

Pozvání do Debatního klubu opět přijali bloger Vidlák a programátor a pedagog Pavel Cimbál. Tématem jejich debaty je krize, která prostupuje celou naší společnost. Kladou otázky po příčinách řady problémů, které lze souhrnně vnímat jako krizi hospodářskou, politickou a občanskou.

 

Debatní klub: Dotazník pro Vladimíra Štěpána / Žaloba na Vládu ČR

Vladimír Štěpán v Dotazníku vysvětluje motivace Hnutí JaSaN k podání žaloby proti Vládě Petra Fialy z důvodu dodávek dalekonosných raketometných systémů Ukrajině, schopných ostřelovat území Ruska bez ohledu na civilní cíle, což je podle Hnutí JaSaN popření zákonů platných v naší republice…

 
 

Dotazník pro Přemysla Janýra / Ukrajina

Válka na Ukrajině má příčiny, širší souvislosti, aktuálně probíhají boje a výhled konce konfliktu není jasný. Do Dotazníku pro na téma války na Ukrajině přijal pozvání Přemysl Janýr.

 
 
 

Debatní klub o krizi: Vlk / Vidlák / Cimbál

Pozvání do Debatního klubu přijali pánové Bloger vlk – zastoupen přes Skype, Bloger Vidlák a Pavel Cimbál na téma krize, která postupně prostupuje celou naší společnost. Otevírají otázky médií, svobody slova, odpovědnosti politiků, ale i potravinovou soběstačnost a možnosti přežití systému při hrozbě jeho kolapsu.