A co když prohrajeme?

Dnes kreténismus vládnoucích v lecčems za tehdejší dobou pokulhává, ale jinde zase předčí trapnost tehdejších aktérů o několik oslích délek. Zatímco tehdejší propaganda „budovala mír“, ta dnešní bezostyšně připravuje válku. A to ne ledajakou.

 

Genocida v Palestině. Právě teď

Židé jsou Bohem vyvoleným národem. Jenom si myslím, že by si měli položit otázku „K čemu nás Bůh vyvolil?“ K tomu abychom zotročovali druhé? Abychom se povyšovali?

 

A co na to Petr Chelčický?

Natož pak antikrist, smrtelný nepřítel Ježíše Krista, jehož potlačil a odcizil lidem, ten se spřáhl se světem, jiné poctivosti vymyslel a uvedl ke cti boží chrámy vysoké, nákladné, okrášlené, pálení vosku převeliké, zvony velké a hlasité, zpívání s notami lámanými; a ty věci rozmnožil skrze statky zle násilnickými pány dobytými, skrze jmění podvody a lichvami od obchodníků a kramářů a jiných hříšníků, kteří svou proradností snadno peníze vydobyli, a teď dávají na chrámy a svícení. A těmi činy uvedl antikrist na svět hříšníky s velikou slávou jako poctivce a služebníky boží, aby se pod tou slávou se svým nepřátelstvím proti Ježíši Kristu skryl, a aby se svět domníval, že on velmi Boha ctí a sobě považuje.

 
 

Retro: Blátivá věda

Již nikdy nebudu propagovat zvýšení výdajů na vědu a výzkum. Mám totiž dojem, že vědecká pospolitost funguje spíše jako cestovní kancelář pro vyvolené. Naši vědci tak směle konkurují našim senátorům.

 

Retro: Tento způsob demokracie se mi zdá poněkud nešťastným

11. 2. 2016 Členy anarchistických i neonacistických skupin jsou naši tajní ochránci demokracie. Samozřejmě, že nejsou jen tam. Pár slov k sobotním demonstracím. Po sociálních sítích i médiích hlavního proudu kolují dohady, jak to bylo se zakuklenými pravicovými extremisty a pánem v hnědé bundě. Třeba ZDE a ZDE Lidé se nemohou shodnout, zda policistou byl jen ten pán, nebo …

 
 

Ruský agent na Hrad?

Antikomunisté a rusobijci vygenerovali 33 let po Havlově revoluci jako kandidáta na prezidenta České republiky komunistického rozvědčíka. Gratuluji!

 
 

Retro: AB Matrix

Kalouskův vztek na Babiše ukazuje, že jsme svědky odchodu generace tunelářů z české politiky, kteří žili z toho, že pomáhali jiným krást a tunelovat a brali za to tučné výpalné. Otázka je, zda bude korporátní systém Babiš lepší než to, co jsme měli dosud.