Covidem sem, covidem tam

Místo zdařilého pěstování nenávisti bych prosazoval fungující řešení, ať už je z Ruska, Číny nebo USA. Nakoupit dostupné fungující vakcíny je povinností.

 
 
 

Zabiješ – satanské přikázání platí nejen v Izraeli

Uplynulo zhruba 30 let od doby, kdy odpírači násilí, odpírači vojenské služby, byli v naší zemi kriminalizováni. Ty doby bývají označovány za dobu nesvobody. Dnes jsou ve státě Izrael, podle naší vlády vzoru demokracie, z téhož důvodu kriminalizováni nejen chlapci, ale i dívky. V Izraeli, militaristickém státě, žijí kupodivu také pacifisté, v tomto případě pacifistky. Hallel …

 

Retro: Kauza Rath a co je za tím

Není možné věznit Ratha pro 20 či 30 milionů a zároveň nechat na svobodě naši pěnici Parkanovou a ignorovat tunel pod patronací Alexandra Vondry o řád vyšší. A to nemluvím o miliardových obchodech Řebíčka, Dalíka a spousty dalších.

 

Prezidentské volby v USA – tragikomedie pokračuje

Soudobá demokracie Západu funguje tak, že lidé z pozadí korumpují herce v popředí, kterým se bůhvíproč říká „politici“. Skutečnými vládci jsou tak nevolené korporace, mafie, mnohé mocné rodinné klany, případně náboženské organizace, které ostatně často fungují na podobné bázi. V popředí káží charismatické osobnosti, v pozadí se sčítá mamon a vliv.