Chceme žít!

Nebýt toho, že chceme žít, nebylo by ekonomiky, politiky, svárů ani válek. Prostě bychom si vesele, šťastně a zdravě žili. Šílencům pomateným chutí žít to však vysvětlit nijak nelze.

 

Summit EU ohledně koronaviru dospěl k hořkému konci

Italský premiér Conte hrozil odchodem a publikoval vlastní prohlášení, v němž vyzývá EU, aby vyvinula inovativní finanční opatření během příštích 10 dnů. Italské noviny Fatto Quotidiano prohlásily v titulu svého článku, že Conte údajně řekl, že „EU je mrtvá a může se jít vycpat“.

 
 
 

Podivné chování lidského tvora

Všichni trpí neuspokojenými potřebami. Obézní občané zmírají hlady. Kuřáci, alkoholici a narkomani strádají nedostatkem kouře, alkoholu a drog. Děti a mládež se utápí v depresivních pocitech méněcennosti pocházející z nevlastnění vysokého kapesného, nejnovějších mobilů a značkových hadrů. Obézní tatínkové nemohou žít bez aut a maminky bez nakupování, seriálů a pomluv.

 

Rudé hoře

Kdo by to řekl, že my lidé budeme ve věku digitálních informačních technologií tak zabednění, jako nikdy jindy předtím. No, vlastně jsme na tom tak špatně právě proto.

 

Křesťanské peklo

Nevěřili byste, jak mají ty jedovaté pijavice a čarodějnice, co si pochutnávají na libovém dětském masíčku, propracovanou metodiku, pomocí které systematicky zpracovávají dětskou pozornost, vědomí, mysl, paměť i tělo.

 

O Cikánech jenom dobře

Tzv. nepřizpůsobiví občané, na které my poctiví, slušní a poslušní občané tak často rádi nadáváme, neuvědoměle potvrzují neohebné železné pravidlo, že peklo, než aby někoho pustilo, tak jej bude raději živit.

 

Co vlastně ti imigranti chtějí špatného?

Ti imigranti přece chtějí jenom peníze, jídlo, bydlení, ženy, auta, mobily a zábavu jako každý jiný. A jako někteří z nás, někteří z nich chtějí dokonce i nějakou námezdní práci. Jsme přece sami sebou vyhlášení demokraté, tak jim tyto lidské potřeby nemůžeme nijak zazlívat a vyčítat.

 

Rozumový operační systém

Je jistě dobré a správné vnášet do oblasti rozumových systému zmatek, neboť tyto stroje obvykle pracují pouze na transformaci vědomí v hmotu (utrpení).