Ron Paul: Skutečná nezaměstnanost je 22,8 %

Politici se odmítají čestně a s plnou znalostí věci zabývat příčinou naší ekonomické mizerie, takže návrhy na skutečné řešení nejsou brána vážně a nejedná se podle nich. Je mnohem jednodušší a méně bolestivé jednoduše znova přepočítávat čísla a měnit definice pojmů takovým způsobem, aby z toho vyšel růžovější obrázek reality

 
 

Intervencionismus vede k zlosti a antiamerikanismu

Minulý týden měla ministryně zahraničí Hillary Clintonová slyšení před Výborem pro zahraniční věci Bílého domu, měl jsem tedy při té příležitosti vznést některé ze svých obav týkajících se americké vládní politiky a nákladů spojených s naším intervencionismem po celém světě.

 

Irák – konec nebo eskalace?

Poslední údajné „bojové“ jednotky vojáků opustily minulý týden s fanfárami Irák a vláda dryáčnicky vyřvává o začátku konce války v Iráku i změně role USA v této zemi.

 

Potíže s protiústavními válkami

…zatímco byla pozornost vlády zaměřena na katastrofální hospodářskou politiku, jeho neméně katastrofální zahraniční politika nepříznivě zhoršila naše problémy v zámoří.

 
 
 

Pomoc cizině nás přivádí blíže k hospodářskému kolapsu

Náš současný president v urážlivém gestu všem, kteří volili kandidáta míru, posílá dalších 106 miliard dolarů, které nemáme, na pokračující krveprolévání v Afghánistánu a Iráku, aniž by měl jenom náznak plánu na to, jak dostat naše vojáky domů.