Braňte základní lidská práva

Po prostudování informace o dohodě mezi Evropským parlamentem a členskými státy Evropské unie o zákonu o umělé inteligenci (ZDE a ZDE) nevidíme upřímný záměr zabránit manipulaci lidského myšlení, citů atd. vládními agenturami s použitím pulsovaných mikrovln, extra dlouhých elektromagnetických vln, nebo jiných, dosud nezveřejněných energií. To znamená, že dosud nebyla přijata opatření, která by zabránila tomu, aby se členské státy Evropské unie mohly vyvinout v totalitární státy, ve kterých by politické myšlení občanů bylo ovládáno vládami, které by používaly tato záření a umělou inteligenci.

 
 
 
 

Ti, kteří usilují o moc, by neměli škodit lidem a demokracii

Otevřený dopis českým politickým stranám. Strany, které se chtějí ucházet o moc v blížících se parlamentních volbách, by měly dát najevo, že jim zdraví českých občanů leží na srdci a že se tedy zasadí o to, aby rizika, spojená s neustále rostoucí úrovní elektromagnetického záření v našem životním prostředí byla vědecky prozkoumána dříve, než bude úroveň elektromagnetického záření v České republice ještě deseti a chvílemi až stonásobně zvýšena zavedením mobilních sítí páté generace.

 
 
 
 

Neuroetika proti neurozbraním

Nový vědní obor neuroetika dokazuje, že politici nejsou schopni řešit zásadní civilizační krizi jinak než jejím utajováním