Na prahu změn: Radomír Pekárek

Radomír Pekárek,šéfredaktor serveru Prvnizpravy.cz, bývalý pracovník Československé a České televize na různých technických pozicích, ředitel TV studia Barrandov a účastník celé řady dalších filmových a televizních projektů, si bude v rozhovoru s bývalým policejním prezidentem a předsedou Asociace nezávislých médií Stanislavem Novotným povídat o současné roli médií, svobodě slova, cenzuře a nastupující diktatuře.

 

Na prahu zmien 239: Jaroslav Čvančara

Jaroslav Čvančara si bude v rozhovoru s bývalým policejním prezidentem a předsedou Asociace nezávislých médií Stanislavem Novotným povídat o nedávné české historii, přepisování dějin, ale i o stavu současné společnosti, národa a civilizace.

 

Na prahu zmien 163: Tomáš Nielsen

Tomáš Nielsen si bude v rozhovoru s bývalým policejním prezidentem a předsedou Asociace nezávislých médií Stanislavem Novotným povídat především o aktuální protiústavní politice, pošlapání Listiny základních práv a svobod i o celkovém rozpadu právního řádu a hodnotového systému euroamerické civilizace.

 

Konšpiračný byt 82: Blaha to vidí inak

Ako to všetko vidí Ľuboš Blaha. Otvorený rozhovor na telo a bez cenzúry o všetkom. O voľbách prezidenta SR a o dnešnej zlej a slabej morálke v prezidentskom paláci, ako funguje a nefunguje vládna koalícia, aké je opozičné zákulisie v parlamente.