Jdi s tím někam do duny!

Je příznačné, že když prý Jeffrey vyzval jednoho z kurdských velitelů, generála Mazlúma Abdího, aby ještě posečkali s rozhovory s Damaškem, než USA vymyslí nějakou uchopitelnou strategii, byl poslán do háje. Nebo do duny.

 
 

Proč západní politici a média spoléhají zrovna na Shajula Islama?

Hlavní dodavatel „zaručených informací“ do západních médií, doktor Shajul Islam, rodák z Londýna, byl v Británii v roce 2013 obviněn z únosu dvou západních fotografů, zajišťoval lékařskou pomoc teroristům v Sýrii a podle britské tajné služby MI6 je „zaníceným islamistou“, ale soud ho nakonec zprostil obžaloby, protože se svědci nedostavili, neb byli dál v rukou džihádu v Sýrii.

 

Retro: Už ani to zlato není co bejvávalo

Mainstreamová média dokázala potlačit zjištění z října 2009, o němž se ale členové kasty „velkých peněz“ baví zcela otevřeně. Týkalo se zlata v americkém Fort Knox – miliony zlatých cihel, které tam jsou uloženy a představují bohatství amerického státu, jsou prý falešné.

 
 
 

Tereza Spencerová: Pravda o 11.září

Úvahy nad výročím 11. září 2001, summit skupiny G20, vývoj v Sýrii, který nejde do ruky Američanům. Financování džihádistů v Bosně, situace na Ukrajině, politické snění Angely Merkelové, strategické sbližování Ruska a Japonska. To vše v rámci svého pravidelného shrnutí týdenních událostí pro rozebírá Tereza Spencerová.