Kam zmizel Framykoin?

Hrátky nadnárodních kšeftařů pronikají i do zdravotnictví. Už skoro rok lékárny nedostávají mast Framykoin.

 
 

Malý kosmický kvíz

Představme si, že lidstvo v budoucnu vymyslí jakýsi řiditelný deštník, který umístěn a udržován na přímce mezi Sluncem a Zemí je schopen zakrýt Slunce, za účelem ochlazení planety. Pochopitelně jeho otevírání a zavírání bude řiditelné, abychom nezmrzli, ale to nebude problém, který musíme vyřešit.

 

Svjatoslav Rybas: Stalin – krev a sláva

V současnosti chce polská vláda podpořit nacionalistické ukrajinské hnutí, aby vznikla samostatná ukrajinská vláda, a tím bylo Rusko významně oslabeno, protože by od něho bylo odtrženo území bohaté na obilí a suroviny…

 
 

Stalin a represe

Co když se takzvané stalinské represe týkaly hlavně věrchušek, které svým chováním ohrožovaly stabilitu SSSR? To by samozřejmě v očích elit celého světa byl neprominutelný zločin a hodně nebezpečný precedens. A my už dnes víme, co dokáží elity, pokud se zmocní masových médií.

 

Není humanismus jako „HUMANISMUS“

Ne, není to můj HUMANISMUS. Můj humanismus se píše malými písmeny, nikomu nic nevyčítá, nikoho nemlátí po duši cepem ukovaným z pocitů viny a falešného soucitu. Můj humanismus chce pomáhat efektivně. Nevyřvává a nebije se v prsa.