Imperátor Joe Biden

Zdravotní stav prezidentovi USA nedovoluje řídit zemi. Všechna rozhodnutí se připravují bez jeho účasti. Zapomněl na svoje předvolební sliby a podepisuje výnosy vzdalující ho stále víc od většiny spoluobčanů a extrémní levičáci už proti němu začínají vystupovat. Spojené státy směřují k rozkolu.

 
 
 
 

Hvězda naděje syrských povstalců pohasla

Válečná situace v Sýrii se natolik změnila, že je ve smyslu strategickém ukončena. Syrská osvobozenecká armáda (SOA) už ztratila podporu lidu. Bojovníci ještě přibývají, ale dodávky zbraní a příliv peněz ustávají – značná část mezinárodní podpory byla přerušena. Spojené státy syrské rebely ze SOA obětovaly.

 

Finále hry na Blízkém východě

Po dobu jedenácti měsíců západní mocnosti a jejich spojenci z perského zálivu vedou destabilizační kampaň proti Sýrii. Tisíce žoldnéřů pronikly do země. Naverbovaní intrikány ze Saudské Arábie a Kataru, v srdci sunitské extremistické komunity, dorazili, aby svrhli alavistického uzurpátora Bašára Asada a nastolili wahhabistickou diktaturu.

 

Vražda Muammara Kaddáfího: lynč a lži

Tělo Libyjského vůce nebylo po vraždě ponecháno v rodné Syrtě, ani nebylo převezeno do Tripolisu, ale bylo dopraveno jako trofej kmene Misuráta do města téhož jména. Vůdce Libye před tím proklel kmen Misuráta a doporučil mu, aby se vrátil do Istanbulu nebo Tel Avivu. Narážel na to, že kmen pochází od tureckých Židů obrácených na islám.