Retro: This Tax Day, Make THEM Pay!

Zajímá vás (stejně jako mě), co dělají daňoví účetní a manažeři GE tento víkend? Myslíte si, že se zoufale snaží vyplnit svá daňová přiznání jako my ostatní? Těžko. Odletěli na víkend, aby si udělali skvělý večírek a srdečně se nám všem vysmáli.

 

10 věcí, které vám neřekli o vodní tragédii ve Flintu. Já vám je řeknu

Republikánský guvernér Rick Snyder anuloval svobodné volby ve Flintu, odvolal starostu a městskou radu. Poté do vedení města jmenoval svého vlastního člověka. Proto, aby uspořili peníze, rozhodli se odpojit lidi ve Flintu z jejich vlastního zdroje vody, Huronského jezera, a místo toho přinutili veřejnost pít toxickou vodu z řeky Flint.

 
 
 
 

This Tax Day, Make THEM Pay!

Zajímá vás (stejně jako mě), co dělají daňoví účetní a manažeři GE tento víkend? Myslíte si, že se zoufale snaží vyplnit svá daňová přiznání jako my ostatní?

 
 
 

Michael Moore: Řekli, že by mě měli „shodit ze skály“

V televizní a rozhlasové show Democracy Now, ve které byl hostem Amy Goodmanové bývalý viceprezident CIGNA, jedné z největších národních zdravotních pojišťoven, bylo odhaleno, že CIGNA se setkala s dalšími velkými zdravotními pojišťovnami, aby vymyslely plán na to, jak mě šikovně „shodit ze skály“.