Petr Nečas: Slaboch s egem génia

Silácká prohlášení premiéra Petra Nečase z posledních dnů, vzbuzují pocit, že máme v čele vlády neuvěřitelného génia, jenž nemá na celém širém světě konkurenci… Tento člověk si nejspíše vůbec neuvědomuje, že svou nekompetentností a slabostí přivedl naši zemi na pokraj zkázy.

 

Odhalení: Petr Gazdík je mimozemšťan!

„Za komunistů začal stát dávat zadarmo byty a děti si pak řekly, když o ně se postaral stát, a ne rodiče, ať se také o ně v důchodu postará. Bude proto muset nastat změna v myšlení lidí, budeme se muset vrátit k tradiční morálce a k tradičním hodnotám rodiny, kdy se lidé starali jeden o druhého.“

 

13 největších lží současné koaliční vlády

Potom, co nám předvedl pan Kalousek, jak umí lhát všem do očí a mystifikovat celý národ, mi to nedalo a podíval jsem se zpět na celou naši vládu a porovnal nejrůznější prohlášení či spíše lži jejích členů s realitou. Posuďte sami, zda se dá vládnoucí koalici ještě někdy věřit.

 

Nečasova vláda má jediný cíl: zničit tento národ!

Čím dál, tím více vycházejí najevo skutečnosti, související s tzv. důchodovou reformou, které nám vláda Petra Nečase zamlčuje. Existují pouze dvě možnosti proč: buď cíleně lže, nebo neumí základní počty. V každém případě usiluje pouze o jedno, přivést tuto zemi na naprosté dno!

 
 

Medaile Knížákovi? Ale fuj, pane prezidente!

Proč dnes jezdí statisíce obdivovatelů umění z celého světa na výstavy do Berlína či Vídně? Proč jsou mezi nimi tisíce Čechů, kteří se kodrcají hromadně v autobusech, aby strávili půlden ve Vídeňské Albertině či Leopoldmuseu a zase se kodrcali zpátky? Odpověď je jednoznačná. Protože z naší Národní galerie se stalo díky Knížákovi zaprášené provinční muzeum, bez špetky přitažlivosti, které je neschopné nabídnout cokoli nového.

 
 
 

Pražský magistrát chystá děsivý horor pro Prahu 4, 10 a 11!

20. září se otevře další část pražského okruhu, která propojí dálnice D5 a D1. V souvislosti s tím se pražský magistrát rozhodl, že se pomstí obyvatelům Prahy 4, 10 a 11 a zakáže vjezd kamionů na Jižní spojku ve směru na Barrandovský most. Téměř 50 000 kamionů se bude snažit procpat úzkým hrdlem Spořilovské ulice a nájezdem na dálnici D1 na Chodově.