Pozoruhodný doktor Fauci (2. díl)

Všichni špičkoví poradci prezidenta USA ve výboru Task-Force Covid-19 jsou po celé dekády úzce svázáni v souvislosti s falešným a destruktivním HIV/AIDS výzkumem a propagací chybných teorií.

 

Pozoruhodný doktor Fauci (1. díl)

Fauci má v době pandemie Covid-19 větší vliv na národní americkou politiku než kdokoliv jiný, a to včetně prezidenta. Mnoho médií s ním jedná s bázní, jako s neoddiskutovatelným vědcem, jedním z nejlepších na světě. Bližší pohled na kariéru Anthonyho Fauciho však poskytuje zcela rozdílný obraz, obraz ve skutečnosti alarmující.

 
 
 
 

Bill Gates hovoří o „vakcinách ke snížení populace“

Bill Gates, zakladatel Microsoftu a jeden z nejbohatších lidí na světě, navrhuje představu dobrotivého filantropického využití miliard z jeho (nezdaněné) Nadace Billa a Melindy Gatesových (Bill & Melinda Gates Foundation) k tomu, aby se skoncovalo s nemocemi, řešil nedostatek potravin v Africe a potírala chudoba. Gates na nedávné konferenci v Kalifornii však odkryl také veřejnosti mnohem méně známou oblast své filantropie – redukci populace, tedy eugeniku.

 

Ukrajina: Velký posun sil (Část I )

Západní média popisují nastupujícího ukrajinského prezidenta Viktora Janukoviče jako nějakou ruskou loutku, což se však zdá být zcela mimo mísu. Za ním stojící těžký průmysl si přeje harmonické ekonomické vztahy stejně tak s Evropskou unií, jako s Ruskem.