Nakázané smyšlenky III

V životě dokázal mnohé! 40 let s komunismem spolupracoval, teď s ním 30 let bojuje. Ale
doba přináší nové výzvy. Do pěti let nejpozději si nechá udělat plastiku oči. Šikmá linie
začíná být trendy.

 
 

Retro: Věděl někdo, jak všechno dopadne?

Máme dnes, co jsme chtěli? Nikoli. Jen šmíra protagonistů, cizí zájmy a mediokracie se nám rukou společnou a nedílnou pokoušejí infikovat mysl, že současný stav je „reálná svoboda, reálná demokracie a reálná prosperita“. Nablýskaná fasáda nikoli ve své podstatě nepodobná fasádě „reálného socialismu“ má ale zakrýt reálný aušusový obsah.

 

Retro: OM jako letadlo Usaina Bolta

Byl den letní, na OM myslím právě první diskusní řež na téma Írán, a kdosi ojedinělý, jakoby mimo prostor a čas a názorovou vřavu, pronesl do místního éteru: „Outsidermedia už nejsou tím, čím bývaly.“

 

Retro: Anatomie přátel modrého žehu

Tak jako ingoty v ocelárnách, tak i mysl Přátel modrého žehu je ODLÉVÁNA. A protože mysl není běžná matérie, tak i použitý materiál vykazuje vytříbený přístup ideových tvůrců – KARBID. Funguje to téměř dokonale a odpad není prakticky žádný.

 
 

Volby 2013: Budeme volit cizineckou legii?

Mění se časy, mění se podmínky a okolnosti, mění se terminologie, mění se vnímání, ale přitom jedno zůstává donekonečna stejné: Mít se dobře. Pokud možno dělat velké kulové a ještě na této volbě zainteresovat chudáky duchem i existencí. A protože paleta možností, jak toho docílit není nekonečná, tak nám tzv. pravice konečně představila svůj konečný projekt: Volte cizince!!

 

Sýrie jako sudoku aneb Libyjský gambit

Americký prezident Barak Obama za posledních několik měsíců velmi zešedivěl. A zpopelavěl. Stačí se jen pozorněji zadívat. Mezi lidmi se tomu běžně říká – sešel na úbytě.

 
 

Empty Rooms

Gary Moore odešel z tohoto světa ve spánku ve věku 59 let. – Bylo to hodně nečekané. Nebyl nikdy spojován s alkoholickými a drogovými excesy, ačkoli patrně nebyl také žádný svatoušek.