Retro: Ne až tak ticho po pěšině

10. října 2013 uzavřela EU swapovou dohodu Euro-Jüan s Čínskou lidovou republikou. A to pár měsíců poté, co ČLR podepsala dohodu s Rothschildovým bankovním impériem o exkluzivním zastupování čínských bankovních a finančních zájmů v Evropě. Rothschildovy banky se tak staly exkluzivním čínským agentem na finančních trzích EU a zúčtovacími centry pro obchod s ČLR v jüanech.

 

Politická archeologie boží vyvolenosti

I tomu, kdo chce věřit, připadne neuvěřitelné, že po extrémním úsilí čtyř generací skvělých a motivovaných archeologů, přesvědčených o tom, že za pomoci enormních zdrojů dodají Izraeli onen cement pro solidní základy státu – je výsledek je nulový. Depresivní NIC.

 

„Belgické“ čárymáry

Tak Belgie má důvěru. Koho? A v co? Servisní ekonomika s dominancí sektoru finančních služeb, domov EU a NATO uprostřed globální krize finančnictví. Pohoda. Neotřesitelné podloží babylonské věže plné neuvěřitelných zázraků, vizí, dynamického rozvoje, bohatství a příležitostí pro pár vyvolených, na penězovody přisátých …rukojmí U.S. Federal Reserve, otce i matky Evropského globalistického domu úžeru.

 
 

Ne až tak ticho po pěšině

Dohodu lze i interpretovat tak, že Evropa, pilíř euro-atlantického partnerství, dává od USA ruce pryč, a otevírá pole pro ústup od petrodolaru pro celý ropu vyvážející svět. Pro US dluhopisy se zmenšil trh a pro vládu USA i svět.

 

Vůdce v New Yorku

Přiznejme izraelské pravici velkou zručnost a vychytralost. Prokazuje denně, jak velmi schopnými lidmi a obrovskými finančními i materiálními zdroji vládne, jak šikovně je využívá ke svým cílům.

 

Ticho po pěšině

Reálná globální ekonomika sice silně brzdí (přes optimismus Fischerů), zato ceny akcií, futures a dalších investičních instrumentů na finančních trzích již delší dobu poměrně dramaticky rostou. A to tak, že indexy Dow Jones a Standard and Poor´s jsou nyní přes 30 % nad úrovní dlouhodobého pohyblivého průměru. Je zcela neoddiskutovatelné, že se jedná o další bublinu…

 

Oživení ekonomiky po emericku

Mluvící hlavy globalizovaných médií hovoří již čtyři roky o příznacích oživení US ekonomiky, jak je Evropa z nejhorší krize venku, jak nám rostou ceny na burzách a jak to zcela určitě znamená, že se těch 99% neprivilegovaných má stále lépe a lépe. Jak žijeme v tom nejlepším z možných světů. Jak cesta prosperity parazita je cestou i pro jeho živitele.