Na každé prase se někde vaří voda

…nikdo z českých kmotrů nepřežil tolik korupčních a politických skandálů jako Kalousek, takže souboj titánů o dojnou krávu českého státního rozpočtu, Ministerstvo obrany, bude ještě pěkně napínavý.

 

Totální válka v Latinské Americe

Téměř denně se v souvislosti s Latinskou Amerikou v médiích dočítáme o válkách gangů, narkobaronů či různých gerilových skupin s vládní mocí. Otevřená občanská válka již desítky let panuje v Kolumbii, od nástupu prezidenta Foxe v Mexiku a nedávno se k těmto zemím přidala i Brazílie, která se rovněž v důsledku blížící se olympiády rozhodla, že silou vyřeší problémy, jež se v zemi kumulovaly desítky, neřkuli stovky let.

 

„Pravda a láska“ vítězí!

Již po volbách do PS Parlamentu ČR z minulého roku si mnoho komentátorů všimlo, že jestli se někomu v české politice v poslední době daří, tak jsou to bezesporu tzv. „pravdoláskaři“.

 

Dvě mouchy jednou ranou

Jak už bylo oznámeno, vláda bude šetřit. Nejvíce na důchodcích, matkách s dětmi, nemocných a v neposlední řadě i na studentech.

 

Jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet

Typickým příkladem jak lze „zneschopnit“ státní úřad dětmi a příbuznými kamarádičků „disidentů“ je právě MZV, které patří mezi jedno z nejneprůhlednějších a nejzkorumpovanější úřadů v ČR vůbec, k čemuž došlo i pod přímým „dozorem“ tehdejšího náměstka Vondry.