Tu válku mají pod palcem Američané

Tvrdí to francouzský novinář, který poté, co společně s válečnými dobrovolníky navštívil Ukrajinu, mluvil po návratu do Paříže s redaktorem CNews a prozradil mu, že na straně ukrajinské armády velí pozemní válce na Ukrajině Američané. Onen francouzský novinář se jmenuje Georges Malbrunot, jako mezinárodní a zkušený zpravodaj pracuje pro list Le Figaro a na Ukrajinu dorazil v doprovodu francouzských válečných dobrovolníků…

 

Bouře nejnižší sociální třídy: produkt nemocné kultury

Nepokoje, které zasáhly Londýn a rozšířily se do dalších větších měst Velké Británie jsou produktem nemocné kultury. Tato kultura vede k násilí a chaosu, jenž ve svém důsledku slouží pouze vládnoucí elitě. Přáním elity je vykuchat střední třídu a zmanipulovat ji takovým způsobem, aby sama požadovala své vlastní zotročení.

 

Vysoký vládní insider: bin Ládin zemřel v roce 2001

Vysoký činitel americké vlády, Dr. Steve R. Pieczenik, jenž zastával řadu vlivných pozic pod třemi různými prezidenty a stále pracuje pro ministerstvo obrany, sdělil v rámci show Alexe Jonese šokující informaci o tom, že Bin Ládin zemřel v roce 2001, a že je připraven toto dosvědčit před velkou porotou. Pieczenik rovněž prohlásil, že mu bylo řečeno jedním z nejvýše postavených generálů, že 11.září byla operace pod falešnou vlajkou, „inside job“.