Lockdown pro neočkované – ještě dnes!

Není sporu o tom, že my neočkovaní kazíme očkovaným život. Omezujeme je v rozletu, a co je horší, i ve zdravotní péči, na kterou mají nárok, která je ale nevykonatelná, protože zabíráme ta nejlepší místa v nemocnicích. Bylo by proto naprosto logické se nám trochu pomstít.

 

Morální pandemie

Opět rostou barikády. Protivníky menšiny neočkovaných – kteří se provinili tím, že si prohlédli obě strany mince – jsou byvší nezkrotní a po svobodě prahnoucí šampióni odmítající morálku oběti a kázně v době, kdy jsme o pandemii nic nevěděli. Dnes plní síly, neboť očkovaní, odpočinutí po dovolené strávené u moří a oceánů a čekající na třetí dávku, varují před dalšími lockdowny a vymýšlejí opatření.

 

Myš, která řvala

Odtažité chování Evropy ke kauze made in USA je určitě něco, co Rusům stojí za trochu zdrženlivosti. Jestli mě paměť neklame, je to poprvé od roku 2014, co evropské kapacity takto odmítly držet basu se zámořských mentorem.

 

Kerého blba toto móže napadnút

Vrbětická historka je ne nepodobná konspiračním teoriím o ufonech. Na jedné straně máme dvě nesporně existující osoby (vždyť byli i v ruské televizi) a na druhé straně máme dva nesporně vybuchlé muniční sklady. Vycpeme prostor mezi těmi osobami a těmi výbuchy vatou příběhu a budeme se tvářit, že realita osob a výbuchů potvrzuje i realitu příběhu.