Demonstrace proti přítomnosti vojsk USA v ČR

 

 

Demonstrace pořádaná občanskými iniciativami a politickými stranami, jež jsou proti průjezdu amerického konvoje, se koná 28. března v 15,00 hod. před velvyslanectvím USA

19
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
19 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Autoři komentářů
Honza999peter.AlešRado Mikofajt Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Béda
Člen
Béda

Trochu mimoběžné: Porošenko nazval vrahy důstojníka SBU „cynickými banderovci“

„Cyničtí banderovci, banditi, v military uniformě se zbraněmi v rukou. Loupili Ukrajince, tajně je vraždili“.
Hlava SBU Nalivajčenko prohlásil, že ve věci vraždy důstojníka SBU jsou podezřelí náměstci Kolomojského Gennadij Korban, Svjatoslav Olyjnik a Andrej Denisenko.
http://korrespondent.net/ukraine/3495519-poroshenko-nazval-ubyits-ofytsera-sbu-tsynychnymy-banderamy

fajt
Člen
fajt

Tak já si v pondělí ( v době , kdy evropským Somálskem potáhne americká vojenská karavana) pustím black hawk down alias černý jestřáb sestřelen a budu se kochat. ..)

Béda
Člen
Béda

USA podle nové studie způsobily ve třech zemích smrt 1,3 až dvou milionů lidí http://www.blisty.cz/art/76929.html

Béda
Člen
Béda

http://www.hlavnespravy.sk/v-odese-zasa-pouzili-molotove-koktaily-radikali-utocili-na-komunistov/586513

Nepokoje trápia celé územie Ukrajiny. V rôznych regiónoch zaregistrovali ozbrojené prepady, obsadenia podnikov a bánk, útoky na inštitúcie a filiálky politických strán. Včera v noci v centre Odesy všetko zasa pripomínalo menší Majdan.

Včera v noci radikáli zaútočili na budovu na Mečnikovej ulici v Odese, kde sa nachádza regionálny štáb Komunistickej strany Ukrajiny, a zahádzali budovu Molotovými koktailmi. Došlo k požiaru a na miesto činu sa museli dostaviť hasiči…

http://www.hlavnespravy.sk/americania-mienia-umiestnit-svoje-rakety-v-korei-rusi-protestuju/586509

http://www.hlavnespravy.sk/americky-analytik-usa-sa-pripravuju-na-konflikt-s-cinou/586372

http://www.hlavnespravy.sk/prechod-americkeho-konvoja-ceskom-je-psychologickou-pripravou-na-vojnu-tvrdia-odporcovia/586680

Béda
Člen
Béda

USA od ukrajinského vedení požadovaly agresivní protiruskou politiku. Byly však odmítnuty, a tak přešly k činům. Prohlásil to bývalý ukrajinský premiér Nikolaj Azarov v rozhovoru pro italský list Il Giornale…http://cz.sputniknews.com/svet/20150326/162869.html V souvislosti s tím, že v Jemenu zahájily vojenskou operaci se smluveným názvem Bouře odhodlání Saúdská Arábie, Bahrain, Katar, SAE, Kuvajt a ještě několik dalších zemí učinil velvyslanec Saúdské Arábie ve Washingtonu prohlášení, ve kterém zdůraznil, že hlavním cílem operace je bránit zákonnou jemenskou vládu…http://cz.sputniknews.com/svet/20150326/163751.html Turecko nepovolí tankerům se zkapalněným zemním plynem, které by ho mohly dopravit na Ukrajinu, proplout průlivem Bospor. V interview pro agenturu Ukrinform to prohlásil velvyslanec… Číst vice »

Tribun
Admin

Stejný čas, ale dvě různá místa? To snad plánoval nějaký americký agent.

Béda
Člen
Béda

fajt napsal

http://archiv.ihned.cz/c1-63732080-jak-se-ubranit-ruske-propagande-a-nestydet-se-za-to

http://svobodnenoviny.eu/reuters-ap-afp-cnn-bbc-a-nase-ct-jsou-nejucinnejsi-pilire-proruske-propagandy/

anebo jednodušeji. Lži proti pravdě se těžko vyhrává. Pravdu mohou zakázat, pokusit se ji překřičet – tak jak to dělají v mainstreamu. Přitom mají peněz a podpory jako sr+ček, mají v rukou všechna klíčová velkoplošná média a stejně jejich sledovanost a podpora setrvale klesá na úkor nízkorozpočtové alternativy. Žádné peníze nepomohou vyhrát lži s pravdou informační válku argumenty.

peter.
Člen

Irena napsal

http://politikus.ru/v-rossii/46450-kazhdyy-rabochiy-den-nachinaetsya-s-troekratnogo-vozglasa-slava-donbassu.html

Ja s tým podnikateľom nesúhlasím.Tí Ukrajinci zo západu si také správanie sa s najväčšou pravdepodobnosťou zaslúžia ale nectí to toho podnikateľa.Akékoľvek ponižovanie vzbudzuje nenávisť,ktorá môže raz vybuchnúť.

fajt
Člen
fajt

http://archiv.ihned.cz/c1-63745560-mindrak-primo-imperialni – a tady klídeček a tabáček na work. ..)

Irena
Člen

Peter já se sekla a dala tam špatný odkaz, ani nevím co je na tamtom, omlouvám se, měl to být tento:
http://politikus.ru/events/46503-amerikanskie-lazernye-ispytaniya-stali-prichinoy-unichtozheniya-avialaynera-germanwings.html

fajt
Člen
fajt

Irena napsal

Peter já se sekla a dala tam špatný odkaz, ani nevím co je na tamtom, omlouvám se, měl to být tento:
http://politikus.ru/events/46503-amerikanskie-lazernye-ispytaniya-stali-prichinoy-unichtozheniya-avialaynera-germanwings.html

je zajímavý, jak rychle odsoudily vyšetřovací komise kopilota ( spíše to vypadalo, jako kdyby v pilotní kabině usnul ) a udělali z něj jediného viníka pádu letadla ( gor při německé důslednosti a prvotní deklaraci, že než něco zjistí, bude to trvat měsíce) a von Merklel nákazu informačního ticha – tedy na transparentností tomu nepřidali, spíše bych řekl, že zvedli obavy o bezpečnosti leteckého průmyslu obecně ( už se nešanují ani západní děcka ). ..

Aleš
Člen
Aleš

Co stojí za tím, že probíhají dvě paralelní akce?

peter.
Člen

http://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/20150327/169892.html
Sú aj takí,čo chcú na nemeckej hranici usporiadať rozlúčkový míting a požiadať amerických „mierotvorcov“aby v Česku ostali navždy.

Honza999
Člen
Honza999

peter. napsal

http://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/20150327/169892.html
Sú aj takí,čo chcú na nemeckej hranici usporiadať rozlúčkový míting a požiadať amerických „mierotvorcov“aby v Česku ostali navždy.

Proč ne… Ten čtvereční metr plochy a 2,2 kubíku prostoru bych pro ně oželel…