Doufat, že nás nečeká osud jiných, nestačí. Nemlčet je lepší postoj

 

Vážení přátelé,

pozorně jsme poslouchali seminář ,,Fašismus v dnešní Evropě“.

Nářky ukrajinské opozice, jejího rozpadu, dávají reálnou podobu závěru, že to byly podmínky k umožnění krize na Ukrajině.

Ani od jediného Ukrajince nebo našeho občana podporujícího Pražský Majdan jsme 28. 9. 2014 na Staroměstském náměstí nezískali vyjádření – Bandera byl zločinec a Pravý sektor jsou nacisti.

Na zášti a nenávisti budují svojí další politickou kariéru někteří naši politikové, a to s knížecí pomocí.

Ke svým cílům používají řadu Ukrajinců v naší republice, jejich nacionalismus s vůdcem Banderou.

Pod pozvánkou na nedělní akci  5. 10. 2014 na Klárově od 16,00 hodin, která má Pražské Majdanisty seznámit s faktem – další Majdan v Evropě, bojůvky Pravého sektoru – jsou v České republice nepřijatelné, přikládáme fotografie se znaky Pravého sektoru.

Považujeme za nutné veřejně sdělit naše stanovisko k průvodu Pražský Majdan, který bude pochodovat 5. 10. 2014 v 17,30 hodin ze Staroměstského náměstí k  Úřadu vlády – Stop symbolům Pravého sektoru a banderovcům – dřív, než by situace eskalovala pod vedením některých politických stran a jejich vůdců.

Za iniciativu Ne základnám

Eva Novotná, mluvčí

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Morybundus
Morybundus
2. 10. 2014 19:44

To vyjádření je kompletní? Zdá se mi, jako by ty odstavce byly vytržené z nějakého obsáhlejšího textu. Nebo to tak má být? Fotografie se znaky pravého sektoru jsou kde? Ten vzpomínaný seminář je někde ke shlédnutí?

ducatista
ducatista
3. 10. 2014 7:21

Ti dva klučíci sotva desetiletí jsou české bojůvky Pravého sektoru?:-)))
Samozřejmě, že narvat svoje děcko do trička s Kchárlem (nebo jakýmkoliv jiným politikem) a namalovat mu na obličej ukrajinksou vlajku může jen magor, ale jak jsem psal včera, tohle spolčení hlupců nikoho nezajímá a brzy se rozplyne jak pára nad hrncem

idiotronic
3. 10. 2014 12:35

ducatista napsal
tohle spolčení hlupců nikoho nezajímá a brzy se rozplyne jak pára nad hrncem

Jen aby. Číro se bez problémů propracoval jako jeden ze dvou hlavních prezidentských kandidátů. Jeho vlastní myšlenky jsou bezcenné, na youtube kolují záběry veřejných zcela nesrozumitelných vystoupení.Ale nesporně má v části společnosti oporu
a tu ,,je potřeba“ opatřit ozbrojenou milicí.Jinak se zformuje levá opozice (bude se formovat po celou dobu hospodářského úpadku a ten je pro ČR jistý na desetiletí) a ta by mohla zamíchat vládnoucí vrstvou. Smutný a tichý pořádek je lepší, než rozjásaný kchárl.