Dvě dnešní Lukrécie Borgie

Naše supertajné tajné služby ČIKŤAP zjistily následující: Putin se zachoval jako obvykle, přikázal otrávit navaleného Navalného běžným trávicím prostředkem známým jako novičok. Samozřejmě jako šachista použil několik tahů jak pěšcem, tak střelcem a koněm, ale závěrem i dámou. Takže ony tahy popišme: V ruské omské nemocnici zjistili otravu alkoholem. Žádnou otravu novičokem nezjistili. Lékaři nebyli blbí a zajistili pro sebe důkazy – miniaturní ampulky krve, moči, buňky kůže, svalů, šlach, kostí, jater, plic a podobně. Vše kdykoliv k dispozici. V německé nemocnici po uplynutí čtyř (pěti?) dnů zjistili otravu novičokem. Dobře, to je možné, že nalezli v buňkách kůže a v buňkách jiných orgánů stopy novičoku. Logicky se ptáme: Kdy se tam vzaly, když před pár dny v ruské nemocnici žádné stopy nebyly?

Vysvětlení našich tajných služeb Čikťap uvádí tato fakta: Putin požádal prezidenta Zemana o zaslání českého novičoku. Ten poslal žádané poštou v dopisní obálce do Kremlu. Putin urychleně poslal také poštou a v dopisní obálce český novičok kancléřce Merkelové. Ta předala obálku lékařům v německé nemocnici a ti už věděli, co mají udělat. Vidíte tu rafinovanost, ne ruský novičok, nýbrž český, aby zmátl stopy!

Přece úplně stejným způsobem anglická premiérka Mayová na pokyn Putina otrávila Skripala a jeho dceru. Obě dámy splnily přání Putina, ostatně, ženy bývaly vždycky odbornice na jedy, muži používali spíše dýky a meče, no ne? V historii budou tyto dámy stavěny na úroveň proslavené Lukrécie Borgie.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
8. 9. 2020 8:27

Jestli je tu někdo otrávený, tak to jsou Navalného sponzoři. Nasázeli do něj prachy a ten lúzr to nedotáhl na víc, než jen na jedno procento
volebních preferencí. Vyměnit ho za někoho, kdo by to mohl vytáhnout o nějaké to procentíčko víc je to poslední, co by Putin potřeboval.
Presstituti to samozřejmě dobře ví, ale zadání je zadání, to se nedá nic dělat, i když je jim jasné, že veřejnost je z těchto směšných hrátek už také pěkně „otrávená“.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Bety
9. 9. 2020 7:44

Bojaryšnik volá. Je to velmi vhodná příležitost k „generálnímu úklidů“ všech nelegálních výrobců alkoholu. :-)

Viky
Viky
8. 9. 2020 22:14

Pane Kadlubče, chápu Vaši nadsázku. Alespoň doufám, že správně chápu. jen si dovolím cosi upřesnit. „“ V ruské omské nemocnici zjistili otravu alkoholem.““ No, ano.Při toxikologickém vyšetření je každý nález alkoholu/mimo možnou přirozenou metabolickou úroveň/ označován jako intoxikace – otrava. Což vůbec neznamená, že se Navalenej fest navalil. Jen že požil, a byly nalezeny stopy, případně další stopy po metabolitech alkoholu. V běžném vyjadřování se to takto samozřejmě neužívá, tak ať to nevede k mylným vývodům. A v ruské omské nemocnici… Analýzy byly v RF provedeny ve třech různých špičkových laboratořích. Na nejmodernějším analytickém zařízení. v celé záležitosti se odborně… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Viky
9. 9. 2020 7:58

Co mají společného Sergej Skripal, Alexej Navalnyj, Pjotr Verzilov, Vladimir Kara-Murza, Julija Skripal, bulh. pašerák zbraní do UA, SAR a Gruzie Emilijan Gebrev, jeho hodně povedený synáček Christo a třetí osoba s iniciálami V.T. (nějaký další manažer bulh. zbrojovky Emco) a místní náckovské trio Hříb-Kolář-Novotný? Hodně. Ti všichni darebáci byli – jen za poslední 2 roky – „otráveni Kremlem“ a všichni … oh, my god, oni to bez následků přežili :-) Kocourek Skripalů a Alexandr Litviněnko takové štěstí neměli, MI-6 si je pohlídala až do hořkého konce. Takhle se buduje image nepřítele. Jelcinův oligarcha Boris Berezovský, hned jak se chtěl… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Botičky od Diora
9. 9. 2020 12:45

Jeden tam chybí – pátračka z OM.
Jeho bláboly jsou závislé přesně na dávce a matroši. Bláboly , jimiž si navzájem protiřečí, a které je ochoten podporovat ještě většími bláboly.
Čína je vedena na sionistickém vodítku. Kterém? Já vím nejméně o třech. V Číně měl probíhat boj komsomolců se starými soudruhy a my ani nevíme, kterým jaký sionista ukazuje směrové tabulky.
Bělorusko a čínská půjčka. – Čína a EU jedno jsou. To opravdu nemá chybu. Zdroj – Asia Times. Přesně ten, kde byl donedávna největší výskyt indických blábolů.