Fraška demokratického parlamentu Ukrajiny aneb Inkvizice v akci

Hromadné propouštění soudců. Ne za to, že vzali úplatek. Ne za to, že někoho neprávem odsoudili na deset let. Ne za to, že vynášeli informace ze spisu, ale za to, že odsoudili nějakého hrdinu z „Majdanu“ na patnáct dní. Jsou poslanci v obraze? Nejsou, předsedající komolí jména a z muže dělá ženu a naopak. Co když se hlasování nepovede? Hlasujeme tak dlouho, až se to podaří, třeba třicetkrát stále dokola. Překlad do CZ není potřeba. Soudkyně Koval (hlasováno min. 26krát) má určitě peníze na to, aby se odvolala k Evropskému soudu, tam doloží video z parlamentu, bude ji vrácena funkce a Ukrajina pěkně zacvaká.

4
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Autoři komentářů
Siopeter.Feri Solar Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
peter.
Člen
Feri Solar
Člen
Feri Solar

Boha, to je ale štát….
A títo odjebkovia si robia nárok na členstvo v EÚ!

peter.
Člen

Kedysi dávno som videl taliansky film.Názov si už nespomeniem.Pojednával o bande zbojníkov na Sardínii, ktorí sa živili únosmi bohatých ľudí,za ktorých potom požadovali výkupné.Stali sa slávnymi a tak ich raz navštívilo zo 10 novinárov.Muži aj ženy.Odohrávalo sa to na skalnatom kopci a novinári boli zhrození z toho,s akou ľahostajnosťou tí zbojníci hovorili o zabíjaní karabinierov a vôbec…o smrti.Dole pod kopcom sa naraz objavili rojnice karabinierov.Veliteľ bandy vyzval novinárov,aby si ľahli a pozreli sa na tých karabinierov cez mieridlá zbraní ktoré ležali na okraji vrcholu toho kopca.Novinári…muži aj ženy zamierili zbrane (guľomet,samopaly,pušky)na tých blížiacich sa karabinierov a sledovali ich cez mieridlá.Naraz… Číst vice »

Sio
Člen
Sio

peter. napsal Odkaz je mimo tému,ospravedlňujem sa,ale ide o prognózu,ktorá je dosť znepokojivá: http://www.parlamentnelisty.sk/arena/rozhovory/Profesor-Peter-Stanek-Chysta-sa-totalna-premena-nasho-sveta-V-rezii-nadnarodnych-korporacii-a-bohacov-Chudoba-a-sledovanie-uplne-vsetkeho-277747 Na opravdu masovou výrobu pomocí 4D tiskáren si ještě nějaké to desetiletí počkáme. Ale úbytek práce pro nízkokvalifikované vidíme už dnes. Přitom práce pro ně je dost, stačí se podívat na podstavy zaměstnanců v sociální sféře, zdravotnictví, škoství, služby atd. Jenže potřební na to nemají. Problém je v základním zákonu kapitalismu. Pracuje se pro vytvoření zisku, nikoli podle potřeb. Takže, pokud práce nevytváří zisk, negeneruje ani místa. Tolik marxismus. Jedinou možností, jak to zařídit je zdanění těch nejbohatších. Daň z majetku a nepodmíněný příjem. Obrátit systém… Číst vice »