Diskuze k článku


 • racek • 22. dubna 2019

  …Ekonomicky aktivní rodiny se třemi a více dětmi jsou znevýhodněnou skupinou obyvatelstva… no to tedy je úplně políček do tváře politickému pravdoláskovému genderismu a korektosti a rasismu a ouplně důvod pro zatykač policejním presidentem za šíření nesprávných zpráv a … vůbec, takhle psát se přece nesmí!! To by bylo, aby na světě existovaly názory, že existují i nepracující rodiny!!

 • PPK • 23. dubna 2019

  Náboženský středověk, který potraty zakazoval, nahradila doba vychytralých liberálů, kterým je úpadek rodin šuma-fuk. A proč je jim to fuk? Je to proto, že je zajímá jen cestování do Tibetu, moře a lyžování v Alpách a pak už jen sobecká pohodička sexuálních vztahů a luxus ve vlastním soukromí. Svou neochotu mít a vychovávat děti licoměrně zdůvodňují už konečně dosaženou svobodou a coby „neziskovkáři“ a nájemní herci pak proti bezdětnosti točí agitkové klipy proti vládě ve výhodných kšeftech za státní a dotační peníze. No a aby toho nebylo málo, tak do diskusí pod agitkami na třetí dítě na

  https://www.youtube.com/watch?v=aBf44J29eDg&feature=youtu.be
  https://youtu.be/aBf44J29eDg

  jakýsi pan Patta (zřejmě z jejich řad) píše proti vládě moudro, v němž suverénně tvrdí, že „.. Státní rozpočet počítá s potlačováním(!) porodnosti u pracující populace, když 2 miliony 665 tisíc korun bylo částkou určenou ve státním rozpočtu roku 2018 za účelem nenarození jednoho dítěte! …“

  viz http://slideplayer.cz/slide/13563954/

  Takže se ptám: Je to pravda, anebo je cílem katastrofické ekonomické spekulace Ivo Patty jenom to, jak konečně už i na té důchodové deformě peněz směrem do soukromých kont fondových korporací ještě něco dalšího od státní kasy „privatizačně“ vydělat? Jenže, pokud by platilo to druhé, tak by z toho ovšem jen logicky vyšlo, že český mediálně filmový a tzv. neziskový mainstream je plný komediantů, orwellovských lhářů a pěkných pokrytců.

 • Jan Kristek • 23. dubna 2019

  Doplnil bych, že náboženský středověk začal až roku 1869. Do té doby potraty církvi nevadily.

 • PPK • 23. dubna 2019

  Jan Kristek napsal

  Doplnil bych, že náboženský středověk začal až roku 1869. Do té doby potraty církvi nevadily.

  Tak vida, to jsem nevěděl … :-)

 • Aleš • 23. dubna 2019

  Mezi největšími esy průkopníků liberální demokracie najdeme Boblika z Edelstadtu a Adolfa Hitlera, ten již si dal slovo demokracie i do názvu partaje. Modli se, pracuj a poslouchej! A rozděl a panuj, dva základní principy ovládání a moci se samozřejmě nevyhnuly ani sexualitě. S klesající mocí Vatikánu bylo zapotřebí posílit moc. A práce? Chtělo by to nově definovat tento pojem. Pokud se někdo spokojí s tím, že je to činnost pro zaměstnavatele vykonávaná za plat či mzdu, tak mezi deset nejpilnějších Čechů patří jistý pan Zdeněk Bakala.
  Politická korektnost spočívá i v tom, že kritikům dovoluje jen koukat do života ostatním členům prekariátu a to ještě jen na úrovni, co by jiní měli a co nesmí… A napříkladu sexuality je krásně vidět současná strategie. Ode zdi ke zdi, od preferované asexuality po různé formy menšinových úchylek.