Jak prožít poslední dny před zhroucením Světového řádu

aneb Zákon času

Překlad a titulky: Irena

5 32 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
36 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
3. 10. 2021 14:12

Hmm … aniž bych chtěl polemizovat s předneseným , tak přece jen mám nějaké zásadní výhrady. Tak například Sovětský svaz dorazil sám sebe partajní gerontokracií, kterýžto jev právě teď probíhá v USA. Máme 3.10. a pokud se nepletu, tak tu nějaký imbecil prorokoval návrat Trumpolíny do bílé zombie zemljanky ve Vošingtónu na 2.10. Ale nešť… netřeba být hnidopich. Přednesený materiál je tak trochu charakteristický pro Rusko a Rusy. Na ruských webech nelze přehlédnout nezvyklou množinu zázračných způsobů léčení kdejaké afty a oprUZENINY. Rus prochází stejným degenerativním úpadkem jako kdokoli jiný na slovutném záchudě i jinde. Dokonce se má jezdit hromadně… Číst vice »

PPK
PPK
3. 10. 2021 14:56

Zatím nejlepší video od Nestora, které jsem viděl. A abych nezapomněl: Velmi dobrý překlad titulků!

peter.
3. 10. 2021 15:49

To video je drsné,hnusné,odpudivé…..a bohužiaľ pravdivé!
Malo by ho vidieť čo najviac ľudí.A nielen v Rusku a u nás.

peter.
3. 10. 2021 18:39

Na Slovensku už nebude možné kúpiť v lekárni Ivermektín
https://www.hlavnydennik.sk/2021/10/03/vlade-a-farmabiznisu-padol-kamen-od-srdca-ivermektinu-sa-skoncilo-povolenie/
Nezaočkovaných Slovákov bude vláda podplácať a rozhoduje sa už len o výške finančného úplatku.

Bety
Bety
3. 10. 2021 20:30

Nebere si servítky, že? Je to osvěžující, že říká vše naplno.

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
4. 10. 2021 7:57

Citace … tenhle to také říká naplno: Jsem idiot, jsem idiot a můžete za to vy! Z havloidního Ostrova happinessu… A takovéto trepanované lebky si říkají – politický ANAL y tik. „To není žádný odmítaný smír, Jano. To je z vaší strany agrese, kterou jste cíleně a úmyslně vyvolali, protože pro vás zpráva 30 amerických doktorů má větší cenu než celá česká země.“ … Chocholoušek padl naznak. Soudruh jede v těžkém zombie covidu a čočkován není. Tedy schizofrenie. Denně tráví na webu 100 hodin, ale jinak těžce podniká v babákově řiti. Tedy Marie Kolaberníková hadr. Soudruh pravidelně navštěvoval svoje oblíbené… Číst vice »

orinoko
orinoko
4. 10. 2021 10:22

Bylo řečeno A , je třeba sdělit i B. U Tyburna dochází ke stejnému babylonskému zmeteni trepanovanych lebek jako na Ostrově pukavcu. Tyburn se pustil do Orbána na orbitu soudruha Leko, což je pretezky covidista stejně jako Tyburn, Fligr, Keller, Maďar / české olala/ , Menzes, švihla Švihlíková, ovčan Babák, stará Blažková, drogoví felcari covidiste a somracka z Hollywoodu. Návštěvu lze uskutečnit hned z odkazů vpravo. Marně ale budete hledat nějaké odkazy TAM. Otevřete jen spis bolševického kadrovaka, který si hraje na tribunál.
Doufám, že nepletu jména. Dve dost lehce zamenuji. Skútr 1 a Skútr 2.

orinoko
orinoko
4. 10. 2021 10:51

Jedno jsem zapomněl dodat. Nestačím žasnout nad IzraHELLskou válkou vedenou proti Židům. A nechoďte na mě s plky o GloBALISTICE a teriTORRY. To je stará vesta, která už jede mimo rezonanci přednášky výše. Blížíme se situaci, kdy covid passy se budou vydávat obday. Aha, něco jako … v zemi, kde zítra již znamená fcera. Kdo nemá covid passPORT, je za vodou. Michal Ambrož z Hudby Praha napsal spoustu geniálních textů. A ten, který se hodí právě teď, je nedostupný na copy. Je to zlý!! Tak na lístky prošli pořád jezdíme, až sem jsme došli, že nic nevíme. Odkaz vložím později.… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
4. 10. 2021 16:20

Je několik webových verzí a tato je kritizována za vizuální ztvárnění. Naopak – hypnotická verze přesně vychytává nás obludé. S tímto stigmatem budeme opouštět tento svět.

https://www.youtube.com/watch?v=h3J4l_YEVYM

https://www.youtube.com/watch?v=bzVbBOxR0zU

peter.
4. 10. 2021 11:12

comment image

orinoko
orinoko
Reply to  peter.
4. 10. 2021 11:53

I devky mají občas nárok na Pravdu a lásku. Spousta Britů této soudruzce neřekne jinak než BITCH. Dostala se až do velmi povedeného seriálu – Ano, pane ministře. A nebyla to žádná chvála. Její vlastní impérium lze měřit dildem zvici análního kolíku a ze soucasne situace by ji klepla milosrdná Pepka. Soudruh Reagan je nATOM podobně. A před takovými zdechlinami se položil celý slavný Sovětský svaz. To asi měla rezonance v hledáčku teorii strun. Jiné vysveTLENI mě nenapadá. Jsme jenom oblude a všechno kolem nás obsahuje naši vlastní vadu, totiž zásadní NEDOKONALOST. A s touto materií někteří pracují jako s… Číst vice »

orinoko
orinoko
4. 10. 2021 12:32

Česko zaplavila Kubiceho zpráva zvaná Pandora’s Box. To je jediná civilizační KONSTANTA – lití sr@ček v době volebního exorcismu. A něco zvláštního přidám: Beru v ochranu české bučící děti. Kde se asi tak naučili to slavné bučení? Naše tenistka Plíšková pravila, že na ni zabozrouti buci , a to ještě nezačal mač.
ZÁPAD náš vzor. Jak se do lesa moči, tak to z křoví smrdí.
To miluju, hovada kritizují vlastní příklad. A co Havel? Jsou po něm ještě nějaké vajgly?

Hudryperman
Hudryperman
4. 10. 2021 13:14

Skvělé vypodobnění dnešní vědecké reality ! Výborná skeč pro zlepšení špatné nálady. Bravo Peter!

Bety
Bety
4. 10. 2021 13:14

Tak mě napadlo – Nestor tam mluví o sedmdesátkách, čase, kdy vzdělání začalo jít do kytek. Je to náhodou? stejná doba, kdy populární žánr science-fiction ustoupil od toho science a nastala exploze fantasy, započatá obrovskou reklamou na Tolkienova Pána prstenů. No přečetla jsem ho, ale na rozdíl od jiných titulů vůbec nemám nutkání se k němu vracet. Tady jsme byli také zaplaveni zprávami, jak to na západě milují, kdo to neznal nebyl in atd. Mě, abych pravdu řekla připadal rozvláčný a trochu nudný, na rozdíl od Hobita, který se mi líbil, a tu popularitu jsem nechápala. Najednou se všude hemžili… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Bety
4. 10. 2021 21:48

Mě překvapujete – a co Harry Potter ?? Tern byl tak populární, že jsem se ani nesnažil si knihu půjčit – všichni okolo ji měli a patrně ještě mají, Taková popularita mě vždy spolehoivě odpuzuje, Stačil mi kus filmu. Podobná slátanina jako kdysi naše Arabella, ale tu aspoň zachraňovali někteří naši herci. A tak jsem si ušetřil kus života prto užitečnější věci … :-) Dobrá sbírka sci-fi byla třeba v 80, letech „Pozemsťané a mimozemšťané“ (více autorů) , nebo Clarkova „Zpáva o třetí planetě“. https://www.databazeknih.cz/knihy/pozemstane-a-mimozemstane-17714 https://www.databazeknih.cz/knihy/zprava-o-treti-planete-18953 Osobně mám rád Ray Bedburyho, i když to není vždy čisté sci-fi. *** Nestor… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Gatta
Bety
Bety
Reply to  Gatta
5. 10. 2021 13:38

Ke sci-fi mě přivedla Bradburyho Marťanská kronika.
—–
K té otázce – co mám tedy dělat – no nebýt jako ovce, nenechat si vymýt mozek.
Nedělat si falešné naděje, že dezinfekce nemůže být Cyklon B.
Čím víc bude samostatně myslících mozků, tím hůř pro to oko na vrchu pyramidy a jeho podpůrnou „elitu“.

Gatta
Gatta
Reply to  Bety
5. 10. 2021 17:17

Jo Marťanská kronika je dobrá – taková analogie „dobývání Ameriky“ s mnoha nečekanými pohledy.
Zkuste si někde najít Bradburyho povídku „Nultá hodina“ – já ji mám ve sbírce „Ilustrovaný muž“ – silně aktuální a nejen kvůli Grétě.

Chtěl jsem napsat, že moje první sci-fi byla Troskova trilogie „Zápas s nebem“.

https://www.databazeknih.cz/knihy/zapas-s-nebem-zapas-s-nebem-1-3-dil-32187

ale ne, opravdu prvni byl „Neználek ve slunečním městě“ :-)

https://www.databazeknih.cz/knihy/neznalek-neznalek-ve-slunecnim-meste-47929

***

Souhlas, nebýt ovce a myslet. Jenže samo myšlení je přínosné, jen pokud vede k nějakému činu. Třeba těch Židů co zavčasu utekli.

A na Titaniku bylo rozhodujíci být žena a mít lístek do první třídy.

Bety
Bety
Reply to  Gatta
5. 10. 2021 18:09

Jela jsem před pár dny v příměstském vlaku. Seděli tam na jedné straně tři mladí bez náhubku, na druhé tři s náhubkem. Při vystupování jsem těm třem bez řekla, že je moc pěkné vidět mladé a nezblbnuté. Usmáli se na mne. Nazpátek jsem seděla proti asi pětadvacetiletému mladíkovi. Když se usadil, začal vytahovat náhubek. Reagovala jsem tak, že jsem vytáhla svůj a řekla jsem. „Tak já si to tedy taky nandám, abyste se nebál“.Zrozpačitěl – že prý se nebojí a zase ho schoval. Přes uličku seděli čtyři mladí onáhubkování. Pokukovali, a než jsem vystoupila jeden ho sundal úplně a tři… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Bety
5. 10. 2021 22:08

Očkovat jsem se více méně musel – no comment. Když jdu do obchodu, nebo k doktorovi,kde všichni kašlou, tak ji nasadím – většinou – protože rodavačky či zdravotní sestry jsou jinak nervni a se bojí postihu za nevymáhání debilních nařízení. Doktorka nebo docentka vám ale při o samotě řekne – Klidne si to subnejte. Ne každá …. Obrázků a keců na téma účinnosti roušek jsem viděl a četl vícero – seriózní statistiku zatím žádnou. Na šanělskou chřipku po IWW to taky moc nepomohlo. Nicméně – v nedaleké vsi vbyli nedávno po dvou letech „Tradiční podzimní slavlosti“. Účast asi 1 500… Číst vice »

orinoko
orinoko
4. 10. 2021 13:25

Naše Alva-Jana svádí boj s blbosti, což mě přivádí do úžasu. Na Ostrově pukavcu. Závidím ji entusiasmus ve světě nasaklem zkažeností a pandorinou nákazou. Takové věci už nezvládám.

Alva
Alva
Reply to  orinoko
4. 10. 2021 16:52

:-)))))
Právě jsem tě chtěla upozornit zvlášť na KM – který svůj komentář-odpověď (3.10.2021 – 23.03 zakončil

„Kdyby covid a vše co s ním souvisí byl tím jediným co ohrožuje naše důstojné dožití a perspektivu našich mláďat, žil bych docela bezstarostný život“.

Je mu přáno a bohužel se mu to asi splní. :-(

orinoko
orinoko
4. 10. 2021 17:10

Řev lidského sajrajtu a mlčení jehňátek. Právě takové věci … kromě jiných … sděluje video konce světa, kterému už i sex vetknul svoje sbohem. ! „4.10.2021 – 16.35 vittta Já někde píšu, že chci někoho vést, Jano? No, to máš bujnou fantazii. A jak jsem byl pár dní na dovolené-Kočko, a ještě jsem asi dva dny pak nepsal, tak kovid jel na plné pecky i beze mne. O ničem jiném jste se tady nebavili. Jinak to vy tady pořád melete, že chci někoho vést, hlavně tenhle blog. Kdybych vás chtěl vést, musel bych si s vámi vytírat prdel, a vy… Číst vice »

death-clocck.jpg
peter.
4. 10. 2021 18:46

Áno ! Riadim sa doporučeniami výrobcov vakcín …vyhlásil MUDr. aj generál Lengvarský,minister zdravotníctva SR.Preto má tento zadubený lampasák výsledky výskumu ktoré sú v rozpore s názormi farma-firiem na háku.Podobne,ako snahu mnohých lekárov plniť svoje lekárske povinnosti.Nakazený pacient musí najprv doma bez lekárskej pomoci,len s paralenom a horúcim čajom pekne „dozrieť“do stavu,keď už je vhodný pre špitál,tam ho nakŕmia hepatotoxickým remdesivirom ktorý ani WHO nedoporučuje a keď má smolu,tak ho napoja na pľúcnu ventiláciu a následne umiestnia v nemocničnej márnici.Dnes ho už lekár vyšetriť musí,ale len vtedy,ak je pacient plne zaočkovaný alebo má negatívny test.Ak ale už má príznaky Covidu,tak už… Číst vice »

peter.
4. 10. 2021 21:26

Áno ! Riadim sa doporučeniami výrobcov vakcín…povedal MUDr. aj generál Lengvarský,minister zdravotníctva SR. Preto má tento zadubený lampasák na háku výsledky akéhokoľvek medicínskeho výskumu ktoré sú v rozpore s názormi farma-firiem.Podobne na háku má aj snahu lekárov liečiť svojich pacientov všetkými dostupnými prostriedkami tak ako im to prikazuje ich poslanie lekára.Už to bude rok,čo lekárom bol taký prístup k pacientovi zakázaný a bolo im prikázané liečiť pacientov s pozitívnym testom na Covid-19 len symptomaticky a po telefóne.Pozitívne otestovaný pacient zatelefonoval svojmu lekárovi,ten mu poradil,aby v prípade zvýšenej teploty užil paralen,pil veľa tekutín a ležal v posteli.Takto pacient doma a bez… Číst vice »

Alva
Alva
Reply to  peter.
4. 10. 2021 22:43

V ČR to bude totéž v bleděmodrém. Nevím, nakolik účinný je ten bamlanivimab, ale přestože se nakoupil, doslalo ho minimum pacientů. https://www.novinky.cz/domaci/clanek/drahe-leky-na-covid-lezi-ve-skladech-40368601 Bohužel kvůli příliš přísným kritériím, která pro podávání těchto drahých léků nastavila komise ministerstva zdravotnictví, se z mnoha tisíc dostupných dávek dostalo k pacientům jen minimum. Teprve po nátlaku veřejnosti a některých médií, především Práva a Novinek.cz, byla kritéria postupně zmírňována, až na současné prakticky jediné – věk 65 plus. Ale i to je v současné situaci, kdy je těchto léků doslova přebytek, zbytečně omezující. Jeden z členů odborné komise jmenované ministerstvem zdravotnictví na jaře Právu přiznal, že… Číst vice »

peter.
Reply to  Alva
5. 10. 2021 4:55

Bamlanivimab je liek vyvinutý na báze monoklonálnych protilátok a je veľmi účinný u pacientov s miernym alebo stredne ťažkým priebehom ochorenia.Z toho celkom logicky vyplýva,že by ho mali mať k dispozícii lekári prvého kontaktu.V nemocniciach kam zvážajú ľudí v značne zanedbanom stave je jeho účinnosť už obmedzená a jeho efekt pri terapii Covid-19 už nezodpovedá vynaloženým nákladom na terapiu.Toto je typické pre kapitalizmus.V socializme by sa niečo také stať nemohlo.

peter.
Reply to  peter.
5. 10. 2021 5:50

Problém Bamlanivimabu spočíva aj v tom,že sa podáva intravenózne formou infúzie.A infúzia sa zväčša podáva v nemocnici a nie v ambulanciách všeobecných lekárov.

peter.
Reply to  Alva
5. 10. 2021 5:11

V ČR to bude totéž v bleděmodrém.
Môj názor je,že u vás dostal Covid predvolebného „zaracha“a len sa udržiava v prevádzkovej teplote.Predpokladám,že hneď po voľbách sa nastavia termocyklery PCR na vyššie hodnoty amplifikačných cyklov,čo zabezpečí požadovaný nárast pozitívnych testov a zvýši sa aj počet úmrtí,keď sa medzi ne začnú započítavať vo väčšej miere úmrtia „s covidom“.Zaočkovanosť u vás tiež nie je bohvie čo a kým nepoužijete vakcíny na 80% zaočkovanosť,tak pokoj s Covidom u vás nebude.

Alva
Alva
Reply to  peter.
5. 10. 2021 8:33

Souhlasím. Taky si myslím, že se volbami skutečná covidová (medicínská) situace prezentuje poněkud mírně „nalakovaná“ na růžovo. V téhle souvislosti sem zkopíruji část příspěvku, který jsem našla na jiném webu. Je tak dlouhý, že celý by vydal na článek a tedy v diskuzi by to bylo nevhodné. Tedy jen část Covid a volby: „Nebudem teraz rozvadzat, ako konkretne budu obnovitelne ludske zdroje efektivne dialkovo ovladane/vypinane… To je teraz nepodstatne… Podstatne je, ze toto vsetko mali obnovitelne ludske zdroje moznost zastavit uz pred rokom… Aj teraz by to este dokazali zastavit, ak by plosne zahodili nahubky, prestali behat na nezmyselne testovania,… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  peter.
5. 10. 2021 8:36

Pro situaci tohoto „zdravotnického“ teroru proti obyvatelstvu, kdy lékaři v rozporu se svou přísahou odmítají ošetřovat pacienty kvůli politickému rozhodnutí z moci svých nadřízených ministrů, lze konstatovat už jen přísloví, že každá shnilá ryba vždy nejdříve páchne od hlavy. Ostatně, podal už někdo (nejen tam) na nějakého ministra trestní oznámení podle paragrafu o kriminálním zločinu (dokonce už i organizování!) hromadného neposkytnutí pomoci, nota bene při výkonu služby? No ale, že se vůbec ptám… Hlavně, že všichni ti tlučhubové v politice a v medicíně mají plno falešných řečí o tom, jak oni kdysi trpěli v nesvobodných totalitních režimech minulosti, přičemž dnes… Číst vice »

peter.
Reply to  PPK
5. 10. 2021 9:11

Ostatně, podal už někdo (nejen tam) na nějakého ministra trestní
oznámení podle paragrafu o kriminálním zločinu (dokonce už i
organizování!) hromadného neposkytnutí pomoci, nota bene při výkonu
služby?

Podal !
https://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/598696-pravnici-poslali-do-haagu-staznost-na-pouzivanie-vakcin/

Alva
Alva
Reply to  peter.
5. 10. 2021 8:46

Nu – a protože diabetiky pseudoodborníci nezařadili do skupiny, která by se očkovat neměla nebo přímo nesměla, ale do tzv. rizikové, všichni nástup na očkování.
My vás zachráníme i kdybychom vás měli zabít. :-(((