Diskuze k článku


 • Martin (už bez taky m) • 25. února 2019

  Přeji autorce co nejlepší zdraví.
  Ve zlepšení musíme vždy jako ve skutečnou možnost věřit.
  A aktivně konat- to ostatně autorka po desetiletí dělá, za což jí mnohokráte děkuji.
  S jejím názorem na „5-G“ v pojetí současných technologií „budoucnosti“ souhlasím. Rizika nepoznaného, synergií a „v čase posunuté“ kumulace „všepronikajících“ účinků převažují. Nejen z „5-G“- i „pouhý satelit na střeše či fasádě“ může být za určitých okolností svého druhu zbraň.
  Ale ano, u „všepronikajícího 5-G“ i „na pozadí“ „dalšího“ již nelze uvažovat o vlivech „různě neposunutých v projevech v čase“, prostá fyzika zde nestačí.
  Už i jen proto, že vzduch ve městech či aglomeracích začíná být jako prostředí dost odlišný od venkova. Mj. proto že to co na něj svým „průchodem“ dnes působí již může mít velmi „nepříjemné“ frekvence, vyvolávat mikrovibrace- které zatím většina „již elektronicky či elektronově zdegenerovaných“ přestala vnímat.
  Měl jsem zde kamaráda a připomněli jsme si, že toho společného mají lidé nejméně tolik kolik mají nejméně také odlišného.
  „Spěchat“ za informacemi dnes samo již nemá smysl,
  klíče jsou naopak nejméně v části základu v ODSTRANĚNÍ FILTRŮ a různých rušivých interferencí. Přičemž na TKÁŇOVÉ či vnitrobuněčné („organelové“) úrovni může být těch „klíčů k pochopení života v poZemské formě“ možná zdaleka nejvíce- z těch, které jsou nám „aktuálně“ dostupné…
  Zapadnou „klíče do správných zámků- nebo je jako „nepotřebné“ či „zastaralé“ zahodíme? Nezahodili bychom s nimi i ŽIVOU budoucnost?!
  Jako autorka: před 5-G masově zaváděnými varuji. Učme se spíše základům pochopení toho, jak dostupné informace skutečně zpracovávat a využívat, zasazovat do kontextu. Jeho součástí je totiž i ona „aktuálnost jejich dostupnosti“. Vidět či mít totiž nemusí znamenat že jsme také pochopili.

 • Martin (už bez taky m) • 25. února 2019

  Dokladem toho, že vskutku skutečně TOTALITNÍ NEMYŠLENÍ – ale papouškování hegemonisticky pojímaných dogmat typu: „musíme v informačních technologiích běžet s ostatními – jinak nám vlak ujede“ je skutečně UJETÁ je i vývoj nových zbraňových systému RF – kde nepochybně „Západu“ skutečně „ujel vlak“…
  Někdo by také třeba řekl, že degenerativním vlivům vystavené „informačně přesycené“ mozky se „poněkud“ uzavřely před dalšími informacemi jako před „již nezpracovatelným šumem“, či přestaly mít ty správné „klíče“ k rozlišování či preferencím, souvstažnostem, atp.
  Proto raději už dost,
  honem na lyže-„přihodit“ ještě něco málo k tomu dosavadnímu…
  K večernímu pokoukání „pohádka“ ve stylu:
  „Někdy -beze srandy- záleží nejen na kladivu- ale zejména na tom JAK a KDY do toho správně třísknout…“.
  Řečeno nejen s Werichovci…
  Saljut 7 2017 CZ dab
  https://www.youtube.com/watch?v=Sl67TcxK3P8

 • idiotronic • 25. února 2019

  Na větší vzdálenost může 5G spojení ohrozit i déšť (100 metrů). A zavádění?
  České firmy pracují na následující duševní úrovni.
  O2: Chci zrušit mobilní internet. Výpovědní doba je několik let. Zaplatil jsem už několik tisíc, ale používám pevnou linku a jeden mobilní telefon. Usoudil jsem, že podporuji lemply a pozval konkurenci. Ta slíbila převzít veškeré služby za poloviční cenu (platím celkem 1500 korun za všechno). Věc zkrachovala na imbecilitě nové firmy. Přijeli s hotovou smlouvou, na níž zpackali rodné číslo. Zjistili to a odjeli s nepořízenou. Zbytečný výjezd celé skupiny lidí. Přitom stačilo přijet jindy se správným rodným číslem. Ale to oni musejí mít z telefonní nahrávky, ta má právní platnost dle zákona. Nebylo možné, aby si poznamenali to, které si přečetli v občance. Řekněte: nepatří stát s takovými blbci mezi kolonie?