Návrh US zákona nebo vyhlášení války?

Ruský text návrhu zákona S.2277 (Russian Aggression Prevention Act, který v US Kongresu prošel druhým čtením, najdete zde, anglický zde

Překlad a titulky: Irena

4
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Autoři komentářů
AtlantisThorVaskahudryper Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
hudryper
Člen
hudryper

Jde o oficiální vyhlášení studené války,ve které počítají s partizánskou válkou na území Ukrajiny,která nebude vůbec studená. Zřejmě je připravena tak razantní provokace,po které si jsou jisti,že ruská armáda zasáhne na území Ukrajiny,jež se má stát trvale vojensky nestabilním územím v těsné blízkosti ruských hranic. Celý konflikt na Ukrajině má hlavní cíl,postupně ho dostat i dovnitř do Ruska. Ten mládenec z toho zákana nečetl,vynechal opatření,kterými us.vláda slibuje,že se postará o ty disidenty,kteří budou muset opustit Rusko. Zdá se,že Rusové mají šanci parádně zkomplikovat Amíkům jejich akci pod muslimskou vlajkou v Iráku,zejména spoluprací s Iránem a Sýrií. Bude zajímavé,až se ve… Číst vice »

Vaska
Člen
Vaska

proč ten černoušek tak řve – tohle by mohl být jeden z důvodů (je tam zmínka i o našem říšském kancléři) http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Lzi-nasili-a-smrt-Tohle-Obama-od-vyznamneho-americkeho-profesora-asi-slyset-nechtel-325259/diskuse

Thor
Člen
Thor

Za stávající právní situace dává zákon prezidentovi právo napadnout Rusko bez předchozího souhlasu Kongresu. Plejádu důvodů pro takovou agresi, pomineme-li dlouhou historii útoků na cizí státy z vymyšlených příčin, US legistativci Imperátorovi v zastoupení vypsali bianco šek. Žádná studená válka, to je krok k horké, Američané na ruských hranicích v Pobaltí, Modávii, Polsku a v Ukrajině, spolu s raketami. US základny v ČR – od testování podmínek k realizaci. Zákon připomíná US ekonomickou blokádu Japonska, která donutila Japonce zaútočit v roce 1941 s tím rozdílem, že Japonsko nemělo přístup k ropě a dalším surovinám. Budou tomu říkat AIPAC Act. To… Číst vice »

Atlantis
Člen
Atlantis

Thor napsal Za stávající právní situace dává zákon prezidentovi právo napadnout Rusko bez předchozího souhlasu Kongresu. Plejádu důvodů pro takovou agresi, pomineme-li dlouhou historii útoků na cizí státy z vymyšlených příčin, US legistativci Imperátorovi v zastoupení vypsali bianco šek. Žádná studená válka, to je krok k horké, Američané na ruských hranicích v Pobaltí, Modávii, Polsku a v Ukrajině, spolu s raketami. US základny v ČR – od testování podmínek k realizaci. Zákon připomíná US ekonomickou blokádu Japonska, která donutila Japonce zaútočit v roce 1941 s tím rozdílem, že Japonsko nemělo přístup k ropě a dalším surovinám. Budou tomu říkat AIPAC… Číst vice »