Nacismus über alles

Nacismus über alles, tedy alespoň ve Spojených státech a v Evropě. Nedávno schválilo Valné shromáždění OSN rezoluci, která vyzývá všechny země světa, aby podnikly efektivnější opatření v boji proti heroizaci nacismu a jiným formám rasové diskriminace, xenofobie a netolerantnosti. V poslední době se to stalo dost aktuální. Rezoluce proti heroizaci nacismu naší televizi ani náš tisk nezajímá. Proto jsme o ní také nic neslyšeli ani nečetli. Rezoluce jim brání v jejich zprávách o událostech na Ukrajině,  ve kterých opěvují ukrajinskou fašistickou vládu. Rezoluci nemají rádi hlavně proto, že ji navrhla Ruská federace. Proto také nepřekvapuje, že proti hlasovaly USA, Kanada a Ukrajina. Státy EU se hlasování zdržely.

Ukrajina nepřekvapila. Tam jsou ve vládě ryze fašistické strany a lidé vzývají nacistické válečné zločince Banderu a Šucheviče. Výsledkem Majdanu je krize ukrajinské státnosti a šíření otevřeně nacistické, fašistické ideologie. Proces šíření neonacistické ideologie ve státních strukturách, které řídí extremistický Pravý sektor nyní sílí. Zástupci Pravého sektoru, to vlastně ani nejsou nacionální radikálové, jsou to otevření nacisté, stoupenci hitlerovské ideologie. Nepochopitelné je, že země, jejíž lid zkusil všechny hrůzy nacismu a přispěl značným přínosem ke společnému vítězství nad ním, hlasoval proti dokumentu, který odsuzuje jeho heroizaci.

Ukrajina nepodporuje jen heroizaci nacismu, Ukrajina přímo podporuje fašismus a nacismus. Takové počínání by nás mělo deprimovat a znepokojit. Bohužel se tak neděje. Naopak, takové kroky ukrajinské vlády jsou přijímány bez námitek a podle výsledků hlasování v OSN asi i s pochopením, ne-li s nadšením.

Spojené státy také nemají nic proti heroizaci neonacismu. Všechny formy nacismu jsou rasistické a v USA dosud nepřekonali svou rasistickou minulost. Oficiálně jsou proti rasismu, ale mezi občany bílé pleti rasismus dál přetrvává a v současnosti spíše roste, když zemi zaplavují miliony barevných imigrantů z celého světa. Ještě nedávno byla bílá rasa v USA majoritní většina, dnes už je stále se zmenšující menšinou. Zrovna teď chce Obama zlegitimizovat pobyt 5 milionům nelegálních imigrantů.

Kanada je malý pejsek, který poslouchá svého pána.

Státy členských států EU se hlasování zdržely. Včetně České republiky. Nám  nějaký obdiv k nacismu a k Hitlerovi nevadí. A ani dalším evropským zemím. Brzy budeme obdivovat německé koncentráky jako sanitární zařízení pro nepřizpůsobivé, pro komunisty a další pakáž.

Britům taky nevadí neonacismus. Vždyť ti nás spolu s Francouzi prodali v Mnichově Hitlerovi, aby mu otevřeli cestu na východ. A podporovali Hitlera do poslední chvíle, dokud si mysleli, že se vrhne na sovětské Rusko. Francouzská vláda neměla nic proti fašismu v Mnichově a dnes nemá nic ani proti neonacismu. Ostatní státy  EU se musely přidat, ať si jejich obyvatelé myslí cokoliv. Tak vypadá ryzí demokracie v EU.

Heroizace nacismu se projevuje  i u nás. Stačí zajít do knihkupectví a najdete tam stovky knih heroizující fašistické generály.

Ať žije naše demokracie a neonacismus.  Ať Rusko vidí, že kvůli němu budeme podporovat kohokoli, kdo narušuje jeho plány.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
40 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
25. 11. 2014 2:55

Alespoň se veřejně světu vyjevilo které státy podpořují nacismus, které mají náběh k nacismu a fašismu a ve kterých již nacismus a fašismus zaveden byl. Pro nás v Evropě může být zneklidňující, že jeden fašistický stát (Ukrajina) je zahumny a že evropské reprezentace daly najevo, že proti nacismu a fašismu, vraždění vlastních lidí (včetně žen, dětí, starců, znásilňování…), genocidě na základě národnostní, rasové, ideologické anebo jiné nesnášenlivosti vcelku nic nemají a že toto dokonce podporují. OPět se ukzaje, že kydy o demokracii a lidských prácech nemají ani cenu papíru na kterém jsou napsány, že je to všechno jenom prázdný humbuk.… Číst vice »

Dana
Dana
25. 11. 2014 2:59

Jsem rada, ze Spojene Staty resoluci neschvalily, protoze je ucelove jednostranna. Chybi tam opatreni proti komunismu, takze je to nevyvazene..Ceske zakony uz maji davno opatreni proti totalitarnim hnutim, tedy obe varianty, nacismus i komunismus. Nevim, proc by se Cesi meli nechat nejak ovlivnovat globalnimi proudy. Kde je to vase volani po suverenite ?
Az Putin predlozi resoluci o omezovani lidskych prav v nazisticke a KOMUNISTICKE podobe, pak se muzeme o tom bavit….

Béda
25. 11. 2014 3:07

Dana, USA rezoluci proti sobe nikdy neschválí. Horší je že jejich diktátoři nutí k podobnému jednáné i politiky zemí, které ještě donedávna byly proti fašismu a nacismu. Kuriosní pak je, když Německo neschválí rezoluci proti heroizaci nacismu. Zřejmě se hlásí ke své „slavné“ minulosti. Lidí v těch zemích se nejenom nikdo nezeptá, jim se dokonce zatajuje, že nějaké hlasování proti nacismu vůbec proběhlo. V ČR se to mohou dovědět jenom „v hospodě“ na alternativních médiích. Je to podobné jako za totáče, kdy totalita úzkostlvě tajila před veřejností vše co se jí nehodilo do krámu a prováděla politický telemarketing. Dnes západní… Číst vice »

Béda
25. 11. 2014 3:13

Otázka: nemělo by se prozkoumat, jestli jednání české reprezentace v OSN neodporuje vnitřním českým zákonům o zákazu propagace fašismu, nacismu a nesnášenlivosti…?

Béda
25. 11. 2014 3:45

Jenom kuriozita: „demokratická“ (fašistická) Ukrajina staví na východní hranici „Berlínskou“ zeď, aby z ní nemohli před „demokracií“ utíkat lidi (ze západu na východ) do „totalitního“ Ruska a hledat zde útočiště před násilím, vražděním, bídou a „lidskými právy“.

Béda
25. 11. 2014 4:18

http://www.hlavnespravy.sk/americania-stracaju-doveru-v-politicky-system-spojenych-statov/448731

„…Takmer 56 percent Američanov je presvedčených, že ekonomický a politický systém Spojených štátov pracuje proti záujmu občanov, na toto poukázal nedávny prieskum, ktorý sa uskutočnil v spolupráci denníka The Wall Street Journal a televízného vysielania NBC News.

Pocit odcudzenia občanov od štátu, ako uvádza The Wall Street Journal , rastie v Spojených štátoch od roku 2002,…“

http://www.hlavnespravy.sk/ukrajinskeho-prezidenta-v-moldavsku-pomenovali-petrom-krvavym/449661

Dana
Dana
25. 11. 2014 5:09

Bridilske resoluce statu, co strasi jadernymi zbranemi, na velmoc si hrajici, tak ty opravdove velmoce neuznavaji. Jestli se chteji cechackove pripojit a podridit se globalnimu rizeni sveta, tak at jdou do ulic a cinkaji klicema.. Pak se podrobte dalsi resoluci o legitimaci islamu a mate to v cajku….:-)
Ukrajina je ostudou pro vsechny Slovany.. Ameriku zajima predevsim strategicka posice Krymu a ruske rozpinani. . Za to, ze se „bratri“ mezi sebou vrazdi mohou jen oni sami. Jestli se nechali Ukrajinci „nahecovat“ od zapadu, tim hure, to by ukazovalo na jejich nebetycnou slovanskou hloupost….

Béda
25. 11. 2014 5:17

Dana napsal Bridilske resoluce statu, co strasi jadernymi zbranemi,na velmoc si hrajici, tak ty opravdove velmoce neuznavaji. Jestli se chteji cechackove pripojit a podridit se globalnimu rizeni sveta, tak at jdou do ulic a cinkaji klicema.. Pak se podrobte dalsi resoluci o legitimaci islamu a mate to v cajku….:-) Ukrajina je ostudou pro vsechny Slovany.. Ameriku zajima predevsim strategicka posice Krymu a ruske rozpinani. .Za to, ze se „bratri“ mezi sebou vrazdi mohou jen oni sami.Jestli se nechali Ukrajinci „nahecovat“ od zapadu, tim hure,to by ukazovalona jejich nebetycnou slovanskou hloupost…. USA jsou mezinárodní vyděrač, terorista a parazit. Po druhých vyžadují… Číst vice »

fajt
25. 11. 2014 6:51

http://byznys.lidovky.cz/statisicum-aut-hrozi-zanik-boji-se-bazary-i-majitele-veteranu-puw-/doprava.aspx?c=A141124_170702_ln-doprava_pave – ta banda zákonodárných lulinů má ale starosti, republika je na dranc a jede do hněda a Hurvajze děsí nějaké vraky, čím horší vrchnost tím více pussy norem – a nejlepší je ptákovina o zavedení povinného bankovního konta pro bezdomovce, páč jinak neodevzdá ani gram odpadu – ale zase může vraždit a loupit, to jsou u plebsu bagatelní přečiny, pro které policajti ani nezvednou zadek ze své zateplené stanice ( snad dorazí i do satelitních krabic vládních jidášů a servisních pohůnků ) – czechische bananische vyhnívající ( zatím) v oranžovém kapo slizu. ..)

peter.
25. 11. 2014 7:01

Dana napsal
Bridilske resoluce statu,

Dana
Viete,vo svojom profesnom živote som pomohol priviesť na svet stovky teliat,ale ani z jedného nevyrástla taká krava akú zo seba na tomto fóre robíte vy.

fajt
25. 11. 2014 10:16

tak Hurvajz odletěl do Izraele ( s nějakou podivně zapáchající podnikatelskou loby ), aby byl protiváhou Zemanovy (PPF) cesty do Číny – to mu asi napověděli boys při emerické glorifikaci Vaška bombarďáka – no a první výsledek socanského výsadku ve svaté zemi je na světě – izraelská trafka bude konkurovat na čezkém trhu, dle Bohuslava bude kvalitnější a levnější, což čezký uživatel umí ocenit…takže kdo není nadšený z naší vlády, tomu umožníme se levnějc sjet a rychle zapomenout…ну вот хорошо…to je v podstatě i izraelsky :-) no a největší izraelskou komoditou v čezku je lichva, a zrovna v Práglu doluje… Číst vice »

idiotronic
25. 11. 2014 11:24

Dobrá zpráva pro nácky CZ.
Kniha jistého českého nakladatelství
Lina Heydrich : Můj život s Reinhardem
byla zlevněna. Autorka vzpomíná na dobu Protektorátu jako na vrchol svého
života.

peter.
25. 11. 2014 14:05

Nacizmus a fašizmus sú späť.
http://www.politnavigator.net/ss-ne-imeet-otnosheniya-k-fashizmu-press-attashe-sbornojj-ukrainy-po-futbolu.html
Postoj židovských elít je nepochopiteľný.Na jednej strane musia naši školáci povinne absolvovať zájazd do Osvienčimu a na druhej potichu schvaľujú a odmietajú verejne a nahlas odsúdiť celkom zjavný a nepopierateľný nacizmus na Ukrajine a v Pobaltí.

peter.
25. 11. 2014 15:02

Toto by si mal prečítať a pozrieť každý,koho zaujíma boj USA za demokraciu :
http://www.voxvictims.com/2011/11/22/uspesne-konspiracne-teorie-o-ktorych-sa-dnes-moc-nehovori/

peter.
25. 11. 2014 15:57

peter. napsal
Nacizmus a fašizmus sú späť.

http://svobodnenoviny.eu/zeme-ktere-podporuji-nacismus/

fajt
25. 11. 2014 16:36

http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/354498-islamsky-stat-pokladame-za-nelidskou-strukturu-rekl-sobotka-v-jeruzaleme.html – opravdu fajný patolízal ( a nový level), až někdo najde většího, nechť podá zprávu…na lampárnu v Jerichu. ..)

peter.
25. 11. 2014 16:38

http://blisty.cz/art/75570.html
Kým je ešte čas,mali by sme všetci zobrať do ruky kvér,do druhej bič a hnať tú svoloč kade ľahšie.Sústrediť ich na nejakom ostrove,postaviť k nim stráže z Guantanáma( špecialisti na mučenie) a tam nech robia tie svoje zvrátenosti hovadá špinavé.

Starý doktor
25. 11. 2014 17:21

peter. napsal

Toto by si mal prečítať a pozrieť každý,koho zaujíma boj USA za demokraciu :
http://www.voxvictims.com/2011/11/22/uspesne-konspiracne-teorie-o-ktorych-sa-dnes-moc-nehovori/

Peter díky. Jsem moc rád, že se našel někdo kdo využil a obohatil můj článek. Nebyla to marná práce a povzbuzuje to do další na článku který již delší dobu chystám.
http://outsidermedia.cz/Uspesne-konspiracni-teorie-o-kterych-se-dnes-moc-nemluvi/

orinoko
25. 11. 2014 17:32

fajt • 25. Listopad 2014

http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/354498-islamsky-stat-pokladame-za-nelidskou-strukturu-rekl-sobotka-v-jeruzaleme.html – opravdu fajný patolízal ( a nový level), až někdo najde většího, nechť podá zprávu…na lampárnu v Jerichu. ..)

Můžeš jít bojovat, soudruhu. Brání ti někdo? Anebo aspoň protestovat. Jsi polského rodu, vezmi to směle koňmo proti obrněné vozbě. Nejlepším Polákem byl Koperník. A pak to šlo dost prudce do řiti. Přes spolupracujícího Leška, až na Kačák a dál jednosměrkou ke kafilerii.
Já osobně dneska hodně prohlížím odkud co přišlo. A svrab a neštovice přišly od severu.

peter.
25. 11. 2014 17:33

Starý doktor napsal
Peter díky. Jsem moc rád, že se našel někdo kdo využil a obohatil můj článek. Nebyla to marná práce a povzbuzuje to do další na článku který již delší dobu chystám.
http://outsidermedia.cz/Uspesne-konspiracni-teorie-o-kterych-se-dnes-moc-nemluvi/

Keď som to čítal na VV,ani ma nenapadlo,že ste to písal vy.Článok ma zaujal,tak som po autorovi ani nepátral.V r.2011 som ešte ani nevedel,že OM existuje a preto dodatočne :Ďakujem za článok a gratulujem vám k tomu,že on prežíva do dnes,čo svedčí samo o sebe o jeho kvalite.

fajt
25. 11. 2014 18:56

orinoko napsal fajt • 25. Listopad 2014 http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/354498-islamsky-stat-pokladame-za-nelidskou-strukturu-rekl-sobotka-v-jeruzaleme.html – opravdu fajný patolízal ( a nový level), až někdo najde většího, nechť podá zprávu…na lampárnu v Jerichu. ..) Můžeš jít bojovat, soudruhu. Brání ti někdo?Anebo aspoň protestovat. Jsi polského rodu, vezmi to směle koňmo proti obrněné vozbě. Nejlepším Polákem byl Koperník. A pak to šlo dost prudce do řiti. Přes spolupracujícího Leška, až na Kačák a dál jednosměrkou ke kafilerii. Jáosobně dneska hodně prohlížím odkud co přišlo. A svrab a neštovice přišly od severu. než si tady budem vyměňovat slovíčka, taková kontrolní otázka – hele, není náhodou Hurvajz tvůj brácha? –… Číst vice »

Dana
Dana
25. 11. 2014 19:04

„….Rezoluce, pro kterou hlasovalo 115 zemí a proti které hlasovaly pouze 3 země „““
To ano, Stane, ale zapomnel jste dodat, ze hlasovani ignorovalo 55 zemi, hlasovani se nezucastnila cela Evropa, mezi nimi i Ceska republika. Vy tam mate problemy s nacisty, ne Amerika, u nas zadni nackove brajgl nedelaji….

orinoko
25. 11. 2014 19:27

Celkem ti nezávidím, co si doma klohníte, a čím vyvolávám emotikon. Já jsem už půl roku úspěšně rozvedený a jsem rád , že nemusím psát to, co ty. Vlastně je úplně jedno odkud jsi, nebo jaký mix tvoří tvůj základ. Vlastně jsi takový mopslík, který oštěkává kdykoli každého , aniž by ho zajímalo, jestli je vůbec mezi nimi nějaký rozdíl. Jsi šťastný člověk: Všichni stojí za hovno, všechno stojí za hovno, a to je ta správná náplast na moje vlastní bolístky. Čím větší hovno sám dělám, tím větší je puzení žvanit o hurvajzech atd. Njn, česká klasika. Já jsem akorát,… Číst vice »

orinoko
25. 11. 2014 19:30

Nitroděložní tělísko … komunista věděl, jak nazvat pazdrát.
DaNa … virtuální ženský DacaN.

idiotronic
25. 11. 2014 19:40

Starý doktor: Zkoušel jsem na toto téma hledat a klobouk dolů. Zdroje v češtině jsou jinak opatrné a děravé. Odkaz v článku na literární noviny mi nefunguje.

fajt
25. 11. 2014 20:08

ježiši, mi snad picne, tady jsou skoro všichni na nervy – hele, tak trochu jinak, upřímně expresivní neznamená slabomyslný, či žalostně nešťastný nebo dokonce bolístkově a mopslíkově ( a raději ani nechtěj vědět, jak ten tvůj údajný mopslík dokáže kousat) zlomen…a nemám ve zvyku obrušovat hrany jednání Hurvajz darebáků, či v tom hledat nějakou bleší pozitivní záležitost, a když tam nic podstatého pozitivního není, tak tam kurwa nic dobrého prostě není, oki ? o tvorbě a přeměřování hodnot raději pomlčím, to se prostě nedá na OM vystavit, takže diskuzní nuda. rodinu považuji za základ a v našem kulturním okruhu to… Číst vice »

peter.
25. 11. 2014 20:25

idiotronic napsal

Starýdoktor:Zkoušeljsem na toto témahledataklobouk dolů. Zdroje v češtině jsoujinak opatrné a děravé.Odkaz v článku naliterární noviny minefunguje.

idiotronic
Ak vás článok od starého doktora zaujal,doporučujem vám pozrieť si dokument „Tajné vojny CIA“,napr.priznanie sa bývalého riaditeľa k operácii „Phénix“ vám môže zdvihnúť žalúdok.Všetky diely sú na Ulož to.cz
https://www.youtube.com/watch?v=g2_dzuljlzM

peter.
25. 11. 2014 20:31
Béda
26. 11. 2014 4:04

Je komické, když pomatené mozky malují knírek a patku Putinovi a pak, když Rusové, kteří nesli hlavní tíhu války s nacismem předloží rezoluci zamítající heroizaci nacistů a Hitlera, tuto rezoluci zamítnou. Sami na sebe vlastním prstem ikázali, kdo je ten „Hitler“ a ještě, jak je to v „demokracii“ tradicí se to pokoušejí ututlat před veřejností. To je konkrétní vítězství „pravdy a lásky“ – v orwellovštině lži a nenávisti. Ti co podpořili fašistický převrat a podporují genocidu cizího národa, ti co konspirují proti jiným označují své oběti za nacisty. Že se nestydíte podvodníku(ci).

leho
leho
26. 11. 2014 5:12

Z článku: …v USA dosud nepřekonali svou rasistickou minulost. Oficiálně jsou proti rasismu, ale mezi občany bílé pleti rasismus dál přetrvává a v současnosti spíše roste, když zemi zaplavují miliony barevných imigrantů z celého světa. …

Takže, když v USA přibývají imigranti nebílé pleti, tak rasismus bílých Američanů musí stoupat, to dá přeci rozum, že. Že jsem se dosud s žádným rasismem kromě rasismu černého v USA během třiceti let nesetkal, to je nějaké divné. Kocourkovští to ale vědí daleko lépe i když nevystrčili frňák dál než na jejich náves a do místní hospody

Starý doktor
26. 11. 2014 16:32

idiotronic napsal

Starýdoktor:Zkoušeljsem na toto témahledataklobouk dolů. Zdroje v češtině jsoujinak opatrné a děravé.Odkaz v článku naliterární noviny minefunguje.

Za prvé peter – moc díky.
Tza druhé k odkazu. Je to opravdu – http://literarky.cz/politika/svet/715-vyroi-ktere-si-nikdo-nepipomina (okopírováno z nnyí otevřeného).
Přiznávám, že mi to také něšlo, ale otevřelo se po zadání názvu – Výročí, které si nikdo nepřipomíná. Zkuste to, snad to vyjde jako mě.

Starý doktor
26. 11. 2014 16:43

Béda napsal Je komické, když pomatené mozky malují knírek a patku Putinovi a pak, když Rusové, kteří nesli hlavní tíhu války s nacismem předloží rezoluci zamítající heroizaci nacistů a Hitlera, tuto rezoluci zamítnou. Sami na sebe vlastním prstem ikázali, kdo je ten „Hitler“ a ještě, jak je to v „demokracii“ tradicí se to pokoušejí ututlat před veřejností. To je konkrétní vítězství „pravdy a lásky“ – v orwellovštině lži a nenávisti. Ti co podpořili fašistický převrat a podporují genocidu cizího národa, ti co konspirují proti jiným označují své oběti za nacisty. Že se nestydíte podvodníku(ci). Béďo nerozčilujte se, jen ti „správní… Číst vice »

leho
leho
26. 11. 2014 16:48

Starikov, to je ten co nechal sestřelit MH17? Děkuji, to mi stačilo…

Starý doktor
26. 11. 2014 16:53

Ještě Béďo tady je dle me základ, výborně napsané.
http://afinabul.blog.cz/1411/rodicia-vychovavaju-generaciu-narcistov-a-egomanov

Starý doktor
26. 11. 2014 16:55

leho napsal

Starikov, to je ten co nechal sestřelit MH17? Děkuji, to mi stačilo…

A mě zase Vaše odpoveď…..

ratio
ratio
26. 11. 2014 20:28

Jednou jsem četl, jak si diskutující na Outsider Media pochvalují úroveň diskuse oproti třeba AC24. Ale Dana a leho jsou dokladem toho, že to tak není. Jak by také mohlo být, když do všech diskusí k nezávislému zpravodajství se zapojují placení propagandističtí demagogové, kterých si tento svobodný, demokratický a právní stát vydržuje celou armádu. A je to zcela stejný typ lidí jako před rokem 89 – trubci, jinak neschopní se uživit jakoukoliv smysluplnou prací, takže pro ně zcela nezbytně platí – koho chleba jíš, toho píseň zpívej – ať je jakkoli falešná. Signifikantní pro ně navíc je (a Dana +… Číst vice »

Gregory
Gregory
26. 11. 2014 20:57

Dana napsal Bridilske resoluce statu, co strasi jadernymi zbranemi,na velmoc si hrajici, tak ty opravdove velmoce neuznavaji. Jestli se chteji cechackove pripojit a podridit se globalnimu rizeni sveta, tak at jdou do ulic a cinkaji klicema.. Pak se podrobte dalsi resoluci o legitimaci islamu a mate to v cajku….:-) Ukrajina je ostudou pro vsechny Slovany.. Ameriku zajima predevsim strategicka posice Krymu a ruske rozpinani. .Za to, ze se „bratri“ mezi sebou vrazdi mohou jen oni sami.Jestli se nechali Ukrajinci „nahecovat“ od zapadu, tim hure,to by ukazovalona jejich nebetycnou slovanskou hloupost…. Uz jsem toho tady precetl hodne, leho je taky dost… Číst vice »