Diskuze k článku


 • Miloslav • 29. května 2018

  Všechno, co zveřejňují média především o mezinárodní politice, zejména humbuk kolem probíhajících voleb, vedených válek a pod., má v podstatě jenom jeden účel, a to odvádět pozornost od existence skutečných vládců planety, tj. od globální finanční elity, tj. tak zvaných „lidí velkých peněz“, mezi které patří i současný prezident USA – miliardář Trump. Současný stav světa je bohužel takový, že veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánují a řídí uvedení lidé velkých peněz, kteří vládnou světu tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, přičemž je těmto mocipánům úplně jedno kolik lidí přitom zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Lidé velkých peněz ovlivňují svět tak, aby se zachovaly poměry v nichž bude přetrvávat jejich privilegované postavení, které těmto lidem umožňuje v neomezené míře využívat všechno co svět poskytuje.. Tito lidé především dbají na to, aby se globálně zachovával stávající nespravedlivý finanční systém. Viz článek „GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM“ – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html a článek „BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU“ – http://miloslav7.blogspot.cz/2018/01/budoucnost-globalniho-financniho-systemu.html Stávající mocensko-politické uspořádání lidstva neumožňuje účinně řešit globální problémy, např. problém globálního oteplování. Je čas urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání světa, Více viz článek: OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA – http://miloslav7.blogspot.cz/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html

 • fajt • 29. května 2018

  někdy prostě rakovinu nevyléčite, páč i mozek řekl dost – takže praktikování ad absurmum life a pravých vlastností člověka na doraz je taky cesta i cíl jak kapitalismus jednou provždy zahlušit. ..)

  PS : pokud vás napadne něco vyjimečného ( nebo něco takového najdete), tak si to nechte pro sebe, sdílením s lidstvem totíž nepomůžete ani sobě, ani chudákům nebo planetě …. a na kurwy v rouše beránčím se můžete vybodnout, ti už svůj ráj našli na lidojedské zemi.

 • Gatta • 29. května 2018

  Už delší dobu pozoruji mezi „lidem“ stoupající všeobecnou nespokojenost a z toho plynoucí menší potenciální ochotu pro „demokratický systém“ v této podobě přinášet další, případně nějaké nové oběti. Od dalšího utahování opasků … až po vlastní krev v nějaké „demokratické válce“.

  Myslíte, že se systém zamyslí nad kesající podporou svého obyvatelstva a provede potřebné změny k lepšímu, aby si tu podporu zajistil … ?

  Neprovede !!!
  Aby si tu podporu zajistil, tak naopak situaci ještě radikálně zhorší a vyrobí si nějakou zásadní katastrofálni situaci nebo aspoň její hrozbu.
  „Lid“ tak postaví před volbu ve které ještě rád podpoří současný systém – a to třeba i v ještě mnohem horší podobě než existuje dnes.

 • Martin (už bez taky m) • 29. května 2018

  Hodně zajímavý text, v Itálii se cosi hýbe…
  Další posílení prvků PD v praxi??
  Jak to dopadne, a jak to bude fungovat??
  http://casopisargument.cz/2018/05/23/dohoda-uzavrena-vlada-sestavena-v-italii-se-ceka-na-vyjadreni-prezidenta-republiky/

 • Martin (už bez taky m) • 29. května 2018

  Italský prezident chrání Evropskou unii a trhy porušením ústavy země
  http://casopisargument.cz/2018/05/29/italsky-prezident-chrani-evropskou-unii-a-trhy-porusenim-ustavy-zeme/

 • Admirál • 29. května 2018

  Miloslav napsal

  Všechno, co zveřejňují média především o mezinárodní politice, zejména humbuk kolem probíhajících voleb, vedených válek a pod., má v podstatě jenom jeden účel, a to odvádět pozornost od existence skutečných vládců planety, tj. od globální finanční elity, tj. tak zvaných „lidí velkých peněz“, mezi které patří i současný prezident USA – miliardář Trump. Současný stav světa je bohužel takový, že veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánují a řídí uvedení lidé velkých peněz, kteří vládnou světu tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, přičemž je těmto mocipánům úplně jedno kolik lidí přitom zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Lidé velkých peněz ovlivňují svět tak, aby se zachovaly poměry v nichž bude přetrvávat jejich privilegované postavení, které těmto lidem umožňuje v neomezené míře využívat všechno co světposkytuje.. Tito lidé především dbají na to, aby se globálně zachovával stávající nespravedlivý finanční systém. Viz článek „GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM“ –http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.htmla článek „BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU“ – http://miloslav7.blogspot.cz/2018/01/budoucnost-globalniho-financniho-systemu.html Stávajícímocensko-politické uspořádání lidstva neumožňuje účinně řešit globální problémy, např. problém globálního oteplování. Je čas urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání světa, Více viz článek: OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA – http://miloslav7.blogspot.cz/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html

  „Stávající mocensko-politické uspořádání lidstva neumožňuje účinně řešit globální problémy, např. problém globálního oteplování. Je čas urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání světa“

  Docela mám z nějaké formy světovlády strach, ochutnávkou budiž Soroš a jeho neziskovky, smrdí to diktaturou.

  Mmj. – změny klimatu nemají řešení – přizpůsobení je řešení.

 • Irena • 29. května 2018

  Tady je celkem pěkný článek, jak je někdy dobré podívat se na věci očima druhého člověka. Také je pěkná ta statistika silnic, které kvalitativně neodpovídají, jak se to číslo zvedlo, ovšem pokud člověk neví, že se zároveň změnila kritéria hodnocení… Může hezky čarovat, či argumentovat.
  http://voicesevas.ru/news/38716-dorogi-kaliningrada-glazami-nemca.html

 • Martin (už bez taky m) • 29. května 2018

  Varufakis: Itálie je moc velká na to, aby byla šikanována
  http://casopisargument.cz/2018/05/29/varufakis-italie-je-moc-velka-na-to-aby-byla-sikanovana/

 • Martin (už bez taky m) • 29. května 2018

  Y. Švihlíková:
  Itálie: Prezident proti Lize a Pěti hvězdám. Prezident proti demokracii
  http://casopisargument.cz/2018/05/28/italie-prezident-proti-lize-a-peti-hvezdam-prezident-proti-demokracii/

 • Irena • 29. května 2018

  PS: Článek od PPK moc pěkný, až teď jsem se dostala k tomu, si jej přečíst. Bohužel právě dnes jsem při obědě kolegům z práce poukazovala na některé nedostatky stávajícího kapitalismu v porovnání se socialismem, načež samozřejmě buď nevěřícně kroutili hlavou, že to tak být nemůže, protože oni sami se přece teď mají tak BÁJEČNĚ?! Nebo si to jen v sebeobraně namlouvají, aby si nemuseli přiznat, že ze sebe nechali a stále dál nechávají dělat pěkné pitomce?
  Například argument, že populace (i pro ně) viditelně od dob socialismu ztloustla je pro ně argumentem, že se nám daří lépe. No neberte to. (statistiky spotřeby masa za socialismu a demokratického kapitalismu nikdy neslyšeli, neviděli, je to pro ně věc neznámá, normy výroby jídla se prý v EU zpřísnily, oni to slyšeli (asi na ČT), že je v mase více vody než masa, je jim známo, ale řeší to hledáním lepšího řeznictví, či lepšího obchoďáku, nebo dokonce nákupem sušené šunky, ve které přece toho masa víc být musí… No co vám mám povídat).

 • idiotronic • 29. května 2018

  Poklona Admirálovi za poslední řádek komentáře. U nás ve městě stále sekáme trávu, která ani nestačila narůst – je to totiž zaplaceno…

 • Martin (už bez taky m) • 30. května 2018

  Euro-„komisař“ jako poslušný diktátor v žoldu finančních spekulantů…
  Nevolená „komise“ je opravdu „demokraticky k popukání“…
  Německý eurokomisař Oettinger vyvolal v Itálii skandál
  http://casopisargument.cz/2018/05/30/nemecky-eurokomisar-oettinger-vyvolal-v-italii-skandal/

 • Irena • 30. května 2018

  Ukrajinská variace na téma Švejk
  http://voicesevas.ru/news/38736-pohozhdeniya-bravogo-soldata-shveyka-na-ukraine.html