Operace Barbie Rosa

Jestli v něčem američtí generálové vynikají, tak je to umění doublethinku a newspeaku (pokud tedy nejsou obětí vlastní propagandy). Učebnicovým příkladem budiž gen. Ben Hodges a jeho prohlášení:

„NATO ani USA nemají v úmyslu vyvolat konflikt, ale naopak hledají cestu, jak z Ruska znovu udělat odpovědný a mírumilovný národ.“

Představitel nejagresivnějšího národa posledních 70 let, národa, který vedl a vede po celém světě války se sta tisíci mrtvých, zmrzačených a vyhnaných (namátkou [1][2][3]), velitel početné a po zuby vyzbrojené armády, která se roztahuje po celém světě, chce někoho učit mírumilovnosti? Nezbývá, než doufat, že se mu to nepovede, protože víc států mírumilovných jako USA by znamenalo definitivní konec nadějí na přežití lidského rodu.

Celoplanetární apokalypsa nám ovšem hrozí i v případě, že se USA o naplnění svého „dějinného poslání“ byť i jen pokusí. Není totiž těžké si představit, jak by na takový pokus o převýchovu reagovali Rusové, kteří již mají svoji zkušenost s převýchovou nacistickou. A tady máme problém nejenom morální, ale i existenční, protože jakožto členové NATO a tudíž z vlastní vůle spolupachatelé agresivní války proti Rusku budeme čelit ruské odplatě. A ta bude stejně oprávněná, jako strašná vzhledem k tomu, že „mírotvůrci“ se jistě nebudou žinýrovat použít k převýchově Rusů ani jaderné zbraně. Nás – a tím teď myslím všechny Evropany, protože USA si zůstanou za vodou, zatímco reálné náklady ruské převýchovy ponese Evropa – pak čeká buď odpovědnost za genocidu Rusů, nebo ruská kolonizace, protože Rusové se budou chtít zcela logicky zahojit na amerických vazalech, které mají po ruce.

Pražská kavárna sice bude panu generálovi freneticky aplaudovat, slušný a rozumný člověk se od něj naopak musí distancovat. Takováto prohlášení nejsou ani nevinná, ani prozíravá, takováto prohlášení legitimizují a vyvolávají válku. Když notorický agresor mluví o mírumilovnosti, je obzvláště důležité mít se na pozoru. Tohle konečné řešení ruské otázky totiž může být poslední Rubikon, který kdy naše civilizace překročí. Už jenom proto, že trpělivost Rusů s provokacemi Američanů a jejich nohsledů také nebude nekonečná.

Nevím, jak vy, ale já opravdu nechci riskovat mírumilovné Rusy po americkém způsobu.

Převzato z blogu Tribun

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
26 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
14. 5. 2015 18:23

Slova notorického agresora a mezinárodního zločince je potřeba nazírat zásadně optikou Orwella.

Dana
Dana
14. 5. 2015 20:13

Holt musite panove
bojovat lepe a ucinneji proti tomu mezinarodnimu agresorovi. Co takhle poradat osvetove zajezdy do Syrie a Libyje a vysvetlovat tam obcanum, ze je agresor zamerne rozestval, aby se mezi sebou vrazdili. Take velice zanedbavate Ukrajinu, tam neni pritomna zadna mirova aktivita mezi radovymi Ukrajinci. . Vypada to, ze hrdinstvi oposice proti Spojenym Statum spociva jen v bridilske internetove propagande. Jenze ve veku zahlcenosti vsemoznymi zpravami uz propaganda nefunguje jako driv..Je potreba jit do terenu… :-)
.

hudryper
hudryper
14. 5. 2015 20:34

Dana napsal
..Je potreba jit do terenu

Velmi správně. Momentálně je Nulandová v Kyjevě. Měla jste jí tam doprovodit,to by byla pravá osvěta jacenjukům,porošenkům či turčinovům. Zrada těchto přátel USA a prosazení nadcházející konfederace Ukrajiny podle not Putina bude velkou zkušeností i pro ostatní „spolupracovníky“
Sorosových nevládních organizací v Evropě i ve světě. Takže vzhůru do ukrajinského terénu !

Sio
Sio
14. 5. 2015 20:51

Dano, plujete na kdysi největší lodi světa. Gratuluji. A bacha na ledovce, myslím, že k jednomu se ta loď zrovna přibližuje. V terénu je někdy zima. A to nejen na souši, ale i v oceánu.

peter.
14. 5. 2015 20:55

hudryper napsal
Velmi správně. Momentálně je Nulandová v Kyjevě. Měla jste jí tam doprovodit,to by byla pravá osvěta jacenjukům,porošenkům či turčinovům. Zrada těchto přátel USA a prosazení nadcházející konfederace Ukrajiny podle notPutina bude velkou zkušeností i pro ostatní „spolupracovníky“
Sorosových nevládních organizací v Evropě i ve světě. Takže vzhůru do ukrajinského terénu !

Veľmi tomuto neverím,ale dám to sem ešte raz.Bolo by celkom fajn,keby to bola pravda.
http://antifashist.com/item/na-ukraine-panika-ssha-i-rossiya-prevratyat-ukrainu-v-konfederaciyu.html
http://antifashist.com/item/viktoriya-nuland-edet-v-kiev-gotovit-kapitulyaciyu-hunty.html

Dana
Dana
14. 5. 2015 21:52

Pratele V.V.Pjakina dostali navod na pochopeni globalniho rizeni na stribrnem podnose a ono nic. Kdyby totiz theorii Globalniho prediktora pochopili, tak by museli umet cist signaly, ktere si globalni kridla navzajem davaji.. Velice pratelske setkani mezi Kerrym a Lavrovem take obsahovalo vymenu darku. Zde je mohutny signal. pro verici pjakinovce. . Lavrov nabidl mirovou vetvicku-olivovou branzi v podobe rajskych jablicek ze Soci. . Jablicka jsou dulezita. J.Kerry si totiz vzal Teresu Heinz , jednu z nejvetsich zasobitelu Ameriky Ketchupem. Teresa Heinz-Kerry neni jen milionarkou, ale miliardarkou ze stare rodiny elit, tudiz lze predpokladat, ze je jednim z clenu tymu Prediktora..… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
14. 5. 2015 22:13

Zahleděnost některých „poturčenců“ do vlastní nenahraditelnosti je ubohá… Mouřenín posloužil, mouřenín může jít…špatně si totiž vyložil „signály“… Zatímco si je „uměl číst“ nepochopil/a, že Země se otáčí… a dnes míjí a nastává Zítřek. Zcela odlišná REALITA nežli ta, kterou si „poturčená“ myslí že „vidí“… REALITA, kterou nelze zabalit do frází „demokracie“, „lidských práv“ a „svobody“… „Svoboda“ narazila na Skutečnost… A rozbila si držku… Tak nasazuje svůj „vymlácený“ úsměv umělého chrupu a chystá se „prokousnout kámen“… „Zuby“ jí sice již vypadávají, ale ona stále sní o „tesácích trhajících nenáviděného nepřítele“… jako ten fanatik v podzemním bunkru, který do boje stále posílal… Číst vice »

Béda
15. 5. 2015 2:13
Béda
15. 5. 2015 3:15

Dana napsal Holt musite panove bojovat lepe a ucinneji proti tomu mezinarodnimu agresorovi.Co takhle poradat osvetove zajezdy do Syrie a Libyje a vysvetlovat tam obcanum,ze je agresor zamerne rozestval,aby se mezi sebou vrazdili.Take velice zanedbavate Ukrajinu, tam neni pritomna zadna mirova aktivita meziradovymi Ukrajinci. . Vypada to, ze hrdinstvi oposice proti Spojenym Statum spociva jen v bridilske internetove propagande. Jenze ve veku zahlcenosti vsemoznymizpravami uz propaganda nefunguje jako driv..Je potreba jit do terenu… . Syřané a Libyjci přece velice dobře vědí, komu vděčí za současný blahobyt, svobodu a demokracii. Spíš byste tam měla vycestovat vy a vysvětlit jim přednosti toho… Číst vice »

Alena
Alena
15. 5. 2015 4:29

Dana napsal Pratele V.V.Pjakina dostali navod na pochopeni globalniho rizeni na stribrnem podnose a ono nic.Kdyby totiz theorii Globalnihoprediktora pochopili,tak by museli umet cist signaly, ktere si globalni kridla navzajem davaji.. Velice pratelske setkani mezi Kerrym a Lavrovem take obsahovalo vymenu darku.Zde je mohutny signal. pro verici pjakinovce. .Lavrov nabidl mirovou vetvicku-olivovou branziv podobe rajskych jablicek ze Soci. . Jablicka jsou dulezita.J.Kerry si totiz vzal Teresu Heinz ,jednu z nejvetsichzasobitelu Ameriky Ketchupem.Teresa Heinz-Kerry neni jen milionarkou, ale miliardarkou ze stare rodiny elit,tudiz lze predpokladat, ze je jednim z clenu tymu Prediktora..Lavrovym darkem rajcat pro rajskeho miliardare je uznan ustupek a… Číst vice »

Irena
15. 5. 2015 6:24

peter. napsal

Boj dobra so zlom.Pekné !
http://niesomdoma.eu/2015/05/sibirsky-boj-dobra-a-zla-v-britanii/#more-8097

Opravdu pěkné.

koloděj
koloděj
15. 5. 2015 7:19

peter. napsal http://je-to-inak.livejournal.com/30686.html tomu nevěřím. Kerry je jeden z mála politiků SSA, který má mozek a snad i srdce. On síce nechce rusům ustoupit, ale uvědomuje si situaci mnohem reálněji než banda okolo něj. Nulandová je jeho podřízená (náměstkyně) ale v podstatě jeho hlídací pes. (něco jako u nás na ministerstvech – hlídají se navzájem, jestli si nekradou nad rámec koaliční dohody ). Kerrymu se podařilo asi utýct do Soči ( jako Hollandemu nedávno) a cosik tam vyjednával. Na konec vyjednávání-nevyjednávání (na ničem se nedohodli, jen se obdarovali zeleninou a textilem ) zamával pěstičkou na Porošenka, takže Nula to rychle… Číst vice »

hudryper
hudryper
15. 5. 2015 9:02

koloděj napsal Ač mají oba (Nula i Kerry) židovsko polské kořeny, jdou si po krku. Před odchodem do USA žila rodina Kerryho v Horním Benešově,kde měli obchod. (cca 15 km východně od Bruntálu). To nebylo Polsko ani v 39.,kdy polská armáda vstoupila do ČSR. I kdyby jste měl pravdu,znamená to „zeleninové přátelství“ Kerryho v Soči,že Obama ve své pozici může komunikovat se svobodným vládcem Putinem potají a z pozice vězně neoconské sebranky,která už nejméně 20 let vládne v Bílém domě. Putin velmi dobře ví,co se tam děje, protože má o řád lepší rozvědku než je to čtvrtmilionové monstrum vzniklé po… Číst vice »

aram
aram
15. 5. 2015 10:04

peter. napsal

Boj dobra so zlom.Pekné !
http://niesomdoma.eu/2015/05/sibirsky-boj-dobra-a-zla-v-britanii/#more-8097

Samozžejmě hezké. Jen bych v dobrém doplnila, že je to na principu Černého divadla (Černé divadlo Praha, Jiří Srnec, založeno 1961) a v této souvislosti bych řekla, že scénář je to poměrně jednoduchý, takže mně docela udivuje, že ti angláni jsou z toho tak vedle. Copak nikdy nic podobného neviděli?

aram
aram
15. 5. 2015 10:46

koloděj napsal tomu nevěřím.Kerry je jeden z mála politiků SSA, který má mozek a snad i srdce.On síce nechce rusům ustoupit, ale uvědomuje si situaci mnohem reálněji než banda okolo něj. Nulandová je jeho podřízená (náměstkyně) ale v podstatě jeho hlídací pes.(něco jako u nás na ministerstvech – hlídají se navzájem, jestli si nekradou nad rámec koaličnídohody ). Kerrymu se podařilo asi utýct do Soči ( jako Hollandemu nedávno) a cosik tam vyjednával. Na konec vyjednávání-nevyjednávání (na ničem se nedohodli, jen se obdarovali zeleninou a textilem ) zamával pěstičkou na Porošenka, takže Nula to rychle letí žehlit. Ona totiž patří… Číst vice »

paskal
paskal
15. 5. 2015 11:35

Měl bych jeden skromný návrh, přejmenovat pražskou kavárnu na pražský (potažmo český) pajzl. Úroveň uvažování této sebranky mi s kavárnou nějak nejde dohromady.

peter.
15. 5. 2015 11:53

Ach,jaj!Čo dodať k tomuto :
http://je-to-inak.livejournal.com/30743.html

Starý doktor
15. 5. 2015 12:40

V Severním moři nedaleko Norska se odehrává dosud největší vojenské cvičení NATO zaměřené na vyhledávání ponorek. Důvodem je rostoucí obava z ruských ponorek, které byly spatřeny hlídkami právě v těchto vodách. Operace nese poněkud bizarní název „Rychlá mangusta“ (Dynamic Mongoose) podle africké šelmičky, která je známá tím, že loví hady a to i ty jedovaté. Rusko se také může pochlubit nejtiššími ponorkami na světě. Podle odborníků, je Rusko nyní jednoznačně světovým lídrem ve vývoji ponorek a má také nejlepší a nejvycvičenější mužstvo. Ruské ponorky tak mohou brázdit vody nepovšimnuty i déle než měsíc. Lodě NATO je často zaznamenají jedině ve… Číst vice »