Oskar Krejčí: Jak zabránit velké válce?

Odpověď ministrů zahraničí NATO:

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Miloslav
Miloslav
15. 5. 2015 14:00

V současné době si už hodně lidí uvědomuje, že planeta je v problémech s udržením života. Současnému světu oficiálně nikdo globálně nevládne. Je na čase nastolit globálně řád s oficiální vládou celého lidstva a to nejlépe podle vzoru Evropské unie. „Evropská unie má mnoho chyb. Tyto chyby jsou však ničím v porovnání s mírem, který nám EU v Evropě zajišťuje.“ Obzvláště generace pamatující válečné útrapy, a také ti, kteří většinu svého života prožili v komunismu, neberou mír v Evropě jako samozřejmost. Proto jsou ochotni tolerovat mnohé chyby EU výměnou za to, že díky ní máme v Evropě mír. 9. května… Číst vice »

Béda
15. 5. 2015 21:42

Miloslav,

„Současnému světu oficiálně nikdo globálně nevládne. Je na čase nastolit globálně řád s oficiální vládou celého lidstva a to nejlépe podle vzoru Evropské unie. „Evropská unie má mnoho chyb. Tyto chyby jsou však ničím v porovnání s mírem, který nám EU v Evropě zajišťuje.“ Máte na mysli třeba Kosovo, Ukrajinu, Makedonii…? EU nezajišťuje žádný mír. EU je nesourodý konglomerát protichůdných zájmů, který je dirigován nadnárodní korporátokleptokracií a Washingtonem. EU není ani schopna prosazovat zájmy Evropanů – viz četné válečné „mise“, sebevražedné sankce, nesmyslné příkazy a nařízení…

philip
philip
16. 5. 2015 13:33

Miloslave, prober se! Právě EU je nástrojem jak dostat do války celou Evropu proti vykonsruovanému nepříteli. Navíc ti co do války Evropu pošlou, vůbec nepotřebují aby Evropa tu válku vyhrála, jim úplně postačí když oslabí nepřítele natolik že už pak USA Rusko jen dorazí a to vše klidně za cenu celé Evropy. A nevím jak jsi přišel na to, že za komunismu nám nepřišel mír jako samozřejmost? Naopak, za komunismu jsme byli vojensky silní a tudíš v bezpečí.