Pane Kalousku, to bych raději podal ruku praseti než …

Pro slušného člověka, kterému je fašismus odporný, je nepochopitelné nadšení Schwarzenberga, Kalouska, Štětiny, Kocába i mnoha jiných pro násilnickou a vraždící zběř z Kyjeva. Ukrajina se řítí hlouběji a hlouběji po spirále násilí k fašistickému režimu. Evropa se začíná probírat z "majdanovského nadšení" a začíná si uvědomovat, že opět posloužila americkým zájmům jako užitečný idiot. Fašistický Pravý sektor dnes zabral významná místa ve vládě a silových rezortech a na Ukrajině dochází nyní k masovému náboru tisíců krajně pravicových militantů a nácků do řad tzv. Národní gardy, která má „bránit Ukrajinu před vnější i vnitřní hrozbou“. Ozbrojení fašisté šíří teror mezi obyvatelstvem, přepadávají banky a úřady a šíří nenávistnou propagandu i mezi dětmi ve školách. To je obraz dnešní Ukrajiny.  A diví se někdo, když mají v čele hajlujícího premiéra? Nevím jak Vy, ale když je u něčeho Kocáb, Štětina a Kalousek se Schwarzenbergem a chválí to "nezávislý" český novinář, tak to vždycky smrdělo a smrdí to i dnes! Proto vám, pane Kalousku&spol. vzkazuji: Raději bych podal ruku praseti, než těm "vašim hrdinům" z Kyjeva.

 

Sbíráme plastová víčka pro nemocné děti, pořádáme mezi sebou dobrovolné sbírky na drahé operace těžce nemocných, darujeme ze svého lidem postiženým povodněmi nebo jinak stíhaných osudem. Učíme své děti soucítit s druhými a najednou vláda uvolní stovky milionů na léčbu zraněných, kteří násilím svrhli demokraticky zvolenou vládu, uznanou EU! Proč? Copak byly na Ukrajině vybombardovány nemocnice? A kdo je zranil? Policie, která vlastním tělem chránila majetek, nebo někdo "neznámý", který střílel po lidech z místností ozbrojenců? Nebylo by lepší tyto miliony použít na pomoc čtyřiceti rodinám volyňských Čechů, kteří prosí svou vlast o pomoc?

 

Pravda o Majdanu a Ukrajině začíná i přes značné úsilí médií pomalu vyplouvat na povrch. Smrt jednoho z vůdců ukrajinského ultranacionalistického fašistického hnutí Pravý sektor, zločince Oleksandra Muzyčka, je dobrou zprávou pro rodiny umučených, ale jinak nic neřeší. Snad se nerozhodne nějaký fanatický politik znovu rozjet na Ukrajinu s metálem v ruce a pronést nějaký blábol o hrdinství. Ono by vůbec nebylo špatné, kdyby se tito obhájci ukrajinských fašistických pořádků sešli v televizi a v přímém přenosu vysvětlili národu, jaká šílená moc (nebo nemoc) je přinutila podporovat ukrajinské fašisty a banderovce. Co je vede k tomu, aby nepokrytě podporovali neonacistické a rasistické názory Tymošenkové, volající po vyhlazení Rusů a hajlujícího premiéra Jaceňuka? Kéž by se to stalo a oni by se jednou všichni sešli – u Mezinárodního trestního soudu v Haagu. Jen aby ti "naši" obdivovatelé "majdanovských pořádků" do té doby "vydrželi" a neskončili dříve někde na Mírově. 

 

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments