P. C. Roberts: Do Ameriky vchází tyranie. CDC navrhuje jako řešení covidu koncentrační tábory

Zprávy o nepříznivých důsledcích současné pandemie, kterými jsou onemocnění a úmrtí právě těch lidí, kteří se v obavě z těchto důsledků nechali očkovat, se šíří po celé zemi, a Big Pharmy se začínají zmocňovat obavy, zda se jí podaří naočkovat každého ještě dříve, než její vakcinační podvod bude odhalen. Ty obavy lze vypozorovat z toho, jak se zdravotní establishment USA ve spolupráci se všemi americkými presstitutkami snaží v lidech strach z onemocnění Covidem stále víc a víc zvyšovat.
V minulých dnech Pentagon ohlásil, že očkování proti Covidu je povinné pro všechny příslušníky amerických vojenských sil. A idiot v Bílém domě s tím samozřejmě souhlasí: „Očkovací program umožní příslušníkům naší armády zůstat zdravými, ochrání to i jejich rodiny a zajistí, aby naše vojenská síla byla připravena zasáhnout kdekoli na světě“. Nu a jelikož vakcíny prokazují svou toxicitu nejvíce na lidech mladých, budeme mít armádu nemocných a umírajících, která nebude schopna zasáhnout nikde.

Bidenovo prohlášení, stejně jako nová politika Pentagonu, jsou ostatně nesmyslná i v každém jiném směru. Důkazy z celého světa prokazují, že tzv. Delta varianta Covidu se nejvíce prosazuje u osob plně očkovaných. Jaký pak je smysl povinného očkování v armádě a též všude jinde, když vakcína nechrání, ale naopak způsobuje smrt a další vážná zdravotní ohrožení? A jak je možné, že americká „supervelmoc“ má prezidenta a ministra obrany, kteří nedokáží spočítat kolik je dvě a dvě?

Ale ne dosti na tom. Právě se dovídáme, že vládní agentura CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí) navrhla plán na ochranu „vysoce rizikových“ lidí, kteří mají být přemístěni do táborů tzv. „zelené zóny“, v níž budou mít se svými rodinnými příslušníky minimální kontakt. Nabízí se otázka. Kdo bude označen za lidi „vysoce rizikové“? Logicky jsou jimi starší lidé, ale vakcinační propaganda jako vysoce rizikové definuje osoby neočkované. Takže je to jasné. Tábory budou pro neočkované. Budete-li se se tedy chtít táboru vyhnout, nezbývá vám nic jiného, než se nechat naočkovat.

NE, tohle není žádná konspirační teorie. ZDE je dokument vládní agentury CDC, převzatý z jejího webu.  Proč ten přímo zoufalý tlak na očkování všech, když důkazy praví (a uznává to i CDC), že toto očkování nechrání proti variantě Delta a další podobné varianty jsou na cestě? A když navíc máme důkazy i o tom, že vakcíny ohrožují či oslabují lidskou plodnost?

Je to jasné: Tahle agenda neslouží lidskému zdraví. Vir Covid, zafinancovaný Faucim a na jeho objednávku vyrobený ve Wuchanu, přinesl Americe tyranii a zabil či poškodil zdraví milionů lidí na celém světě.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Zdroj: Paul Craig Roberts

5 9 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
PPK
PPK
12. 8. 2021 14:57

Za ekonomickým a politicky řídícím zoufalstvím Západu, kterým jsou debakly typu Afghánistán, anti-Putin, kryptoměny, větrníky, elektroauta, korona-lockdowny, vakcíny, greténské řídící pokusy typu klima-oteplo, uhlík, metan prdů krav, hmyz jako jídlo, 70 gender, LGBTI, mee-too, cenzura a především chystaný fašistický Velký Reset, je imho jaderně vyzbrojená Čína. Čína, která už asi nechce za své zboží přijímat petrodolar a tak ekonomika Západu stojí. Reset se totiž dělá tehdy, když computer „vytuhne“ a nefunguje.

orinoko
orinoko
Reply to  PPK
12. 8. 2021 17:39

Podepisuji. V podstatě headline. Ale ne ten jejich. Kdosi kamsi napsal odhad: Jako fšechno ze záchudu, tak i corona akce vyhnije zevnitř. Narovnání poměrů ale už půjde mimo naše vnímáíní.

PPK
PPK
12. 8. 2021 21:08

Ještě k tomu Velkému Resetu pana Švába: On hlásá ekonomiku služeb typu „Nebudete nic vlastnit, budete čerpat služby a budete šťastni“! Takže, za ty služby pak bude platit nevlastnická střední třída a zaměstnanecký proletariát a vlastnit služby budou majitelé korporací, kteří i z té střední třídy „malých podnikatelů“ tak nadělají další proletáře. Hmm, vskutku dobrá vyhlídka, ten Reset a jeho švábský a pirátský NWO. A pak ať mi někdo vykládá, že piráti jsou levice …