Diskuze k článku


 • Irena • 8. listopadu 2018

  Z brífinku Marie Zacharové
  https://www.youtube.com/watch?v=A_9zAp35aXI&t=1709s
  Opravdu slabý výtah:
  Po odstranění pouhých 2% trosek americkou koalicí vybombardovaného města Rakka byly nalezeny již tři hromadné hroby celkem 4000 + 2500 + 2500 lidí!!!! Samozřejmě žen, dětí a staříků.
  A nevybuchlé bomby tam zatím nikdo čistit ani nezačal. A to bylo odstraněno pouhých 2% TROSEK. Ještě jednou po bombardování AMERICKÁ KOALICE! A tomu mají tu drzost říkat OSVOBOZENÍ RAKKY!!!
  OSN také našla spoustu hrobů na území Iráku, tam kde působil ISIL v letech 2014-2017, celkem 200 masových hrobů!
  Také se vyznamenalo české ministerstvo zahraničí, které vydalo zprávu o zemích, kde jsou pronásledováni novináři a kam například vedle Saúdské Arábie nezapomněli naši „demokratičtí“ spoluobčané uvést i Rusko a zcela přitom opominuli například Ukrajinu, kde je asi podle nich k novinářům chování přímo skvělé. Člověk aby se propadl hanbou.

 • Irena • 8. listopadu 2018

  Bývalý generální tajemník NATO Rasmussen pro Polskie Radio:
  „Bělorusko by mohlo v budoucnu hrát velmi významnou roli, vždyť se nachází mezi Evropou a Ruskem. Ovšem možné by to bylo pouze s podmínkou provedení reforem a demokratizace společnosti.“ Dále Bělorusko vyzval, aby se orientovalo na zkušenosti Gruzie nebo Ukrajiny. „Je přece možný nárůst opozičních sil, které by mohly čelit vládě v Minsku a to je jediná cesta, jak se pohnout kupředu.“
  „Není pochyb o tom, že Putin bude tlačit na Bělorusko. Už jsme viděli, jak Rusko vyvíjí nátlak na místní státní orgány, aby mu umožnily rozmístit základny a zajistit trvalou přítomnost ruských sil v Bělorusku“, podotkl Rasmussen a dodal, že snaha ruského prezidenta Vladimira Putina integrovat Bělorusko s Ruskem bezesporu znamená hrozbu.

  Ten by už mohl rovnou vystupovat v Comedy Clubu ne?

  http://voicesevas.ru/news/41281-pozitivnyy-opyt-ukrainy-i-gruzii-i-interesnaya-rol-dlya-belorussii.html