Diskuze k článku


 • peter. • 20. srpna 2016

  V USA je pod trestom odňatia slobody zakázané pestovanie zeleniny na vlastnej záhradke
  https://cont.ws/post/350459

 • leho • 21. srpna 2016

  Jedná se o pohádky o pohádce, už jsem o tom psal, nebudu se opakovat.

  Jak na druhou stranu vypadala pohádka o socialismu v Československu 21 let po srpnové invazi v 68. bohužel není pohádka, ale realita, která se dá shrnout do několika vět:

  Zhoršení životního prostředí ze smradu ještě do horšího smradu; zažil jsem na vlastní kůži, zkrátka děs. Periodické nedostatky základního zboží, jako například cukru, dámských vložek, atd. Kvalitní lékařská péče pouze za úplatky a ani ty kolikrát nepomohly, leda do hrobu. Elita národa byla buď v kotelnách, vězení a nebo na Západě. Lidé strávili drtivou většinu pracovní doby sháněním onoho cukru, vložek a dalších potravin místo aby byli produktivní ve svém zaměstnání a podle toho to tak všude vypadalo. Drtivá většina tehdejších pražáků si pamatuje věčná lešení, pod kterými se muselo chodit, protože nikdo neopravoval padající omítku mnohdy po těch celých 21 let a i déle. A tak by se dalo pokračovat jak to soudruzi dopracovali.

  Z mého pohledu je nepochopitelné, že by se někdo ještě obracel k pohádkám, které byly lidem předkládány v jedné z nejhorších období temna moderní doby. Ale na druhou stranu je si nutno uvědomit, že stále existuje mnoho lidí, kteří mají v této pokřivené filozofii mnoho investováno, mohli třeba být v StB, KGB či jsou druhá generace bývalých stranických kádrů. Ti se po 89. nevypařili, jsou pořád tady a scházejí se alespoň ve virtuálním světě Internetu, jelikož ve skutečnosti je to obtížné, jsou totiž různě roztroušeni, není jich moc, a vzhledem k tomu, že je drtivá většina společnosti na ně stále velmi naštvaná, nemuselo by scházení se pro ně být ani dostatečně bezpečné…

 • leho • 21. srpna 2016

  peter. napsal

  V USA je pod trestom odňatia slobody zakázané pestovanie zeleniny na vlastnej záhradke
  https://cont.ws/post/350459

  Cože? Takže mě tedy mohou zavřít s drtivou většinou mých sousedů. My máme na svých zahrádkách běžně pomeranče, citrony nebo rajčata. Už se třesu jak ratlík, totiž ty pomeranče jsou vidět i z ulice. Jo a ještě k tomu nám tu roste banánovník a občas se urodí i malé dobré banánky, i když k těm tu nemáme moc dobré podnebí.

  PS: To snad ani není možné, vy tady takovýmhle debilním pohádkám snad i věříte?

 • PPK • 21. srpna 2016

  Problém pana leho je v tom, že asi nemá moc peněz a proto zřetelně přijal smlouvu na aktivní vykonávání vlivové internetové propagandy ve prospěch svých živitelů, protože jinak by to nedělal. Ten, kdo totiž opustí svou vlast z prospěchu a sám sebe z vlastních původních kořenů dobrovolně vytrhne, musí pak vždy za to všechno už jen trvale platit bez ohledu na důsledek. Bez ohledu na fakt, že trapné lži se staly jeho denní povinností, přestože realita byla a i dnes je jiná. A tak, aby se sám z toho všeho nezbláznil a aby to vše alespoň sám sobě nějak zdůvodnil, tak pokračuje, až se mu nyní z toho stal takový malý a ubohý denní zlozvyk – být trollem. Mějme s ním soucit, protože největším zlozvykem takových lidí je, měnit své zlozvyky.

 • peter. • 21. srpna 2016

  leho napsal
  To snad ani není možné, vy tady takovýmhle debilním pohádkám snad i věříte?

  Citovat

  http://dolezite.sk/old/Zakon_o_zakaze_drobneho_pestovania_potravin_78.html
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3353-eu-zakaze-seminka-z-tradicniho-pestovani-a-kriminalizuje-neregistrovane-zahrady
  Pôvodne bol môj príspevok obsiahlejší,no admin mi ho vymazal.Asi bol voči lehovi politicky nekorektný.Zmieňoval som sa v ňom aj o tom,akú rolu má v presadzovaní podobných zákonov f.Monsantho.Asi to nie je žiadúce.

  • Stan • 21. srpna 2016

   Nie je žiadúce nadávať oponentovi do blbcov a idiotov.

 • fajt • 21. srpna 2016

  https://www.novinky.cz/zahranicni/412434-v-new-yorku-se-anglicky-nedomluvite-taxikar-neni-povinen-jazyk-ovladat.html – nu tak ke kapitalismu korektně, sice mu to není vlastní, ale od svých poddaných to má rád, ba přímo to vyžaduje ( krom toho chovancova kapela si určitě už dává zahřívací kolco). ..)

 • peter. • 21. srpna 2016

  Stan napsal

  Nie je žiadúce nadávať oponentovi do blbcov a idiotov.

  Idiot je výraz pre duševne zaostalú osobu a slovo blbec sa vzťahuje k ľudskej hlúposti.
  O čo sú tieto dva výrazy menej „žiadúce“ako napr.
  Je to nudný kolovrátek,co má v hlavě jen tři závity….
  alebo:
  Sebevětší výber kanálů nepomúže lidem co mají v hlavě na…o
  Toto sú vaše vyjadrenia na adresu diskutérky s nickom Dana.

  • Stan • 21. srpna 2016

   Máte pravdu, polepším se.

 • Sio • 21. srpna 2016

  Pozoruhodné. Diskuse je pod těmi články poměrně bohatá ale obsahuje velmi málo příspěvků k věci. Žeby ty teze z článku byly opravdu tak moc nepochopitelné?

 • Bety • 21. srpna 2016

  Přečetla jsem si článek „Kurvítka“ a podívala se na zmiňovaný dokumentární film.
  V té souvislosti mne napadlo, jak jsme byli naivní, co se kapitalismu týče. „Kvalitní výrobky ze západu“, kterým nemůžeme konkurovat, to byla skoro mantra. Chudáci enderáci, když na veletrhu představili svou žárovku s proklatě dlouhou životností také asi nechápali ten nezájem – určitě si mysleli, že chyba byla u nich – špatný design, špatná reklama – a ono šlo o to, že ten výrobek byl prostě příliš kvalitní. Dodatečně mě naštvalo, jak byla ta socialistická propaganda bezzubá – proč se spoustu věcí dozvídáme až teď, když už jsme do té žumpy spadli. A když jsem se podívala na tu Ghanu zasypanou toxickým odpadem, tak jsem si řekla, že být občankou Ghany, tak už se plná nenávisti řítím třeba i s klackem v ruce na Evropu, abych si to s ní vyřídila. Kdepak, ti nemají žádný důvod nás milovat a je nám houby platné, že jsme se k té západní civilizaci přifařili až teď. Běloch jako běloch a pořád nám ještě nechali tolik, že ti Afričané v tom žádný rozdíl neuvidí.

 • PPK • 21. srpna 2016

  Bety napsal

  Přečetla jsem si článek „Kurvítka“ a podívala se na zmiňovaný dokumentární film.
  V té souvislosti mne napadlo, jak jsme byli naivní, co se kapitalismu týče. „Kvalitní výrobky ze západu“, kterým nemůžeme konkurovat, to byla skoro mantra. Chudáci enderáci, když na veletrhu představili svou žárovku s proklatě dlouhou životností také asi nechápali ten nezájem – určitě si mysleli, že chyba byla u nich – špatný design, špatná reklama – a ono šlo o to, že ten výrobek byl prostě příliš kvalitní. Dodatečně mě naštvalo, jak bylata socialistická propaganda bezzubá – proč se spoustu věcí dozvídáme až teď, kdyžuž jsme do té žumpy spadli. A když jsem se podívala na tu Ghanu zasypanou toxickým odpadem, tak jsem si řekla, že být občankou Ghany, tak už se plná nenávisti řítím třeba i s klackem v ruce na Evropu, abych si to s ní vyřídila. Kdepak, ti nemají žádný důvod nás milovat a je nám houby platné, že jsme se k té západní civilizaci přifařili až teď. Běloch jako běloch a pořád nám ještě nechali tolik, že ti Afričané v tom žádný rozdíl neuvidí.

  Dík za zajímavý názor. Ano, zejména design a kvalita obalů byly z ekonomických důvodů špatné. Výroba sice podřízena účelnosti, ale mělo-li se exportovat, nároky na kvalitu a životnost byly vysoké. Produkty samotné, tam je to na diskusi, protože např. už Expo 58 ukázalo, že Čechoslováci umí, pokud jim to ekonomické podmínky dovolí („Brusel“ nábytek). Zato reklama zejména pro tuzemsko toporná a někdy i jakoby vybavená ideologickou brzdou. Kvalitu však určovaly přísné normy, konstrukční kurvítka vylučující. Nároky na vývojáře a technology velké, zato mzdy pod průměrem – často i mezd dělníků. Výsledek někdy až pasivita v řadách THP. Mnohým vynálezcům byly v zahraničí patenty myšlenkově kradeny a beztrestně kopírovány (nejen Japonci). Ano, propaganda bezzubá a bez schopnosti v agendě uhájit systémovou suverenitu socialistického režimu, jako jedinou záruku sociální spravedlnosti. Žádná anebo slabá kritika EMBARGA a nezaměstnanosti na Západě.

  Nu a ty kolonie typu (nejen) Ghany, plné toxických odpadů? To imho souvisí až s praxí neokolonialismu. Vždyť přece postačí královsky podplatit místní náčelníky a oni to svinstvo už snadno západním korporacím odsouhlasí. A když je z toho problém? Zaangažuje se místní propaganda, která odvede pozornost právě od těch náčelníků na „rasisty“ obyčejné občany v Evropě, kteří často o smetištích v Africe nic netuší. Pak už postačí jen dál zhoršit životní úroveň v bývalé kolonii a lidem „vysvětlit“, že za to mohou ti, kteří je nyní do Evropy nechtějí pustit. A otázka sociální je propagandou okamžitě změněna na otázku rasově národnostní. Při troše šikovného PíáR pak postačí zorganizovat invazi rozzlobených a pomstychtivých (a navíc muslimských) imigrantů. Zkrátka, nestrukturní řízení Globo-prediktora, jako když ho vyšije, možná by řekl pan Pjakin.

 • leho • 21. srpna 2016

  peter. napsal
  http://dolezite.sk/old/Zakon_o_zakaze_drobneho_pestovania_potravin_78.html
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3353-eu-zakaze-seminka-z-tradicniho-pestovani-a-kriminalizuje-neregistrovane-zahrady
  Pôvodne bol môj príspevok obsiahlejší,no admin mi ho vymazal.Asi bol voči lehovi politicky nekorektný.Zmieňoval som sa v ňom aj o tom,akú rolu má v presadzovaní podobných zákonov f.Monsantho.Asi to nie je žiadúce.

  Já žiji přes 30 v Americe. Že by někdo zakazoval pěstovat potraviny na zahrádce a pak prodávat u silnice je kardinální blbost a lež. Zákon je o něčem jiném.

 • peter. • 21. srpna 2016

  leho napsal
  Já žiji přes 30 v Americe. Že by někdo zakazoval pěstovat potraviny na zahrádce a pak prodávat u silnice je kardinální blbost a lež. Zákon je o něčem jiném.

  No, na odkaz z ruského webu ste reagoval,že je to debilná propaganda a lož.Tak som doložil odkaz z r.2010,kde sa píše niečo podobné a je v ňom napísané aj to,že zákon bol v rozpore s ústavou,tak tá časť o zákaze pre záhradkárov neprešla.Ubehlo však 6 rokov a ja neviem,či sa to už zmenilo alebo nie.Odkaz tú stať zákona cituje presne.Preto som sem dal odkaz na ten ruský web.A o tom,že aj EU sa chystá k niečomu podobnému je druhý odkaz.Dokonca som sa dočítal,že sa chystá aj zákaz zbierania a využívania dažďovej vody na polievanie rastlín na záhradkách milý leho.Mám sa k vám chovať slušne,tak vám prejem pekný deň a pohodu pri prezeraní si fotografií a videí z vášho hrdinského pôsobenia v Iráku.

 • leho • 21. srpna 2016

  peter. napsal
  No, na odkaz z ruského webu ste reagoval,že je to debilná propaganda a lož.Tak som doložil odkaz z r.2010,kde sa píše niečo podobné a je v ňom napísané aj to,že zákon bol v rozpore s ústavou,tak tá časť o zákaze pre záhradkárov neprešla.Ubehlo však 6 rokov a ja neviem,či sa to už zmenilo alebo nie.Odkaz tú stať zákona cituje presne.Preto som sem dal odkaz na ten ruský web.A o tom,že aj EU sa chystá k niečomu podobnému je druhý odkaz.Dokonca som sa dočítal,že sa chystá aj zákaz zbierania a využívania dažďovej vody na polievanie rastlín na záhradkách milý leho.Mám sa k vám chovať slušne,tak vám prejem pekný deň a pohodu pri prezeraní si fotografií a videí z vášho hrdinského pôsobenia v Iráku.

  Ano, stupidita ruské propagandy je mnohdy velmi zarážející, ale je nutno si uvědomit, že je namířena na ruskou veřejnost a ne na českou nebo jakoukoliv jinou. Co jste kdy slyšel, Petere, nemusí být vůbec pravda. Já žiji v USA a říkám vám, že ty vaše linky na ruské zdroje je totálně, ale totálně stupidní propaganda. A co se týče mého působení v Iráku, to je naprosto úplně jiné téma. Pouze bych k němu dodal, že jeho realita je úplně stejně odlišná od vašich představ jako ta ruská propaganda o trestnosti pěstování rajčat na zahrádkách v USA.

 • Sio • 21. srpna 2016

  Inu USA. Země, kde zítra znamená již včera. :-)))

 • peter. • 22. srpna 2016

  leho napsal
  A co se týče mého působení v Iráku, to je naprosto úplně jiné téma. Pouze bych k němu dodal, že jeho realita je úplně stejně odlišná od vašich představ jako ta ruská propaganda o

  leho:
  Vo vašom prípade je pre mňa mimoriadne ťažké dodržiavať požiadavky admina na výber slov,ktoré by dostatočne vystihovali to,čo si o vašom zmýšľaní myslím ak nechcem,aby bol môj komentár vymazaný.Takže áno.S Irákom je to inak.Ja mám pred očami všetky tie ruské propagandistické videá(musia byť ruské,lebo iné byť nemôžu)s rozbombardovanými mestami a zabitými ľuďmi.Trochu mi nejde do hlavy,prečo sa p.Albrightová svojim vyjadrením o polmilióne zabitých iráckych detí prepožičala do služieb ruskej propagandy,ale dobre.Pravdou je to,čo máte určite nafotené a natočené na videu vy,priamy účastník oslobodenia Iráku.Kopa detičiek veselo šantí na rozvalinách svojho kedysi domu,tu jedno bez nožičky,tam iné bez ručičky,radujú sa zo slobody a demokracie ktorú im priniesli americkí hrdinskí vojaci a vy leho, sa nechávate fotiť pri tom,ako im s láskavým pohľadom rozdávate žuvačky a čokoládu….a už ďalej nemôžem,lebo keby so pokračoval,tak mi admin vymaže tento príspevok.

 • peter. • 22. srpna 2016

  leho napsal
  A co se týče mého působení v Iráku, to je naprosto úplně jiné téma.

  Nie leho!
  Nie je to iná téma.Stále píšem o kapitalizme,lebo nik nedokáže vyvrátiť fakt,že práva toto vami ospevované spoločenské zriadenie má na svedomí milióny a milióny ľudských životov.Či už to budeme spájať s kolonizačnými vojnami,obidvoma svetovými vojnami,Kóreou,Vietnamom,Juhosláviou alebo Irákom,Líbyou a Sýriou.Vždy je to výsledok kapitalizmu.

 • @@ • 22. srpna 2016

  peter. napsal
  Stále píšem o kapitalizme,lebo nik nedokáže vyvrátiť fakt,že práva toto vami ospevované spoločenské zriadenie má na svedomí milióny a milióny ľudských životov.Či už to budeme spájať s kolonizačnými vojnami,obidvoma svetovými vojnami,Kóreou,Vietnamom,Juhosláviou alebo Irákom,Líbyou a Sýriou.Vždy je to výsledok kapitalizmu.

  I ruského?
  Jestli jste důsledný, musí být vaše odpověď ano, jinak zpochybníte celou svou tezi.

 • peter. • 22. srpna 2016

  @@ napsal
  I ruského?
  Jestli jste důsledný, musí být vaše odpověď ano, jinak zpochybníte celou svou tezi.

  Bol by som vám zaviazaný p.dvojzavináč,keby ste na moje príspevky nereagovali.Budíte vo mne negatívne emócie a ako je známe,nasr..ý človek má sklon uchyľovať sa k nespisovným výrazom,použitie ktorých je v rozpore s pravidlami pre diskutérov na tomto webe.

 • Sio • 22. srpna 2016

  peter. napsal
  Nie leho!
  Nie je to iná téma.Stále píšem o kapitalizme,lebo nik nedokáže vyvrátiť fakt,že práva toto vami ospevované spoločenské zriadenie má na svedomí milióny a milióny ľudských životov.Či už to budeme spájať s kolonizačnými vojnami,obidvoma svetovými vojnami,Kóreou,Vietnamom,Juhosláviou alebo Irákom,Líbyou a Sýriou.Vždy je to výsledok kapitalizmu.

  Má na svědomí životy 99% lidí této planety v otroctví.

 • Sio • 22. srpna 2016

  @@ napsal
  I ruského?
  Jestli jste důsledný, musí být vaše odpověď ano, jinak zpochybníte celou svou tezi.

  Jasně, že ano. Ruský kapitalismus je o dost drsnější než evropský. Kladné na něm je, že se dosud nezačlenil do jednotné MEZInárodní imperialistické Fronty, která poslouchá ušácké debily. Přece jen si pak nemohou dovolit cokoliv. Lidé, kteří se dožili alespoň 30 let za socíku myslí jinak. Mají zkušenost, v dobrém i ve zlém. Dnes už víme, že západní demokracie je simulákrum. Lidi v západní Evropě a USA si žili a stále ještě žijí velmi dobře na účet zbytku světa. Už víme i to, že ke korytu nás nepustí. Tedy víme – ne všichni, jen ti, co vědět chtějí. Pokud vás život po 89 nějak rozmazlil, třeba restitucí nebo vysokým platem díky politice, nejste objektivní. Pokud jste mladší, než 40 let, tak o socíku víte jen to, co píší propagandisté a hlásají ti, co si polepšili.

 • Bety • 22. srpna 2016

  PPK napsal
  Žádná anebo slabá kritika EMBARGA a nezaměstnan

  Tahle embarga, s těmi je to vůbec zvláštní. Nechápu, jak se jim (západu) lidem podařilo nacpat do hlav, že to vlastně nic neznamená, že to je jen takové plácnutí přes prsty zlobivým dětem, a že je to vlastně v jejich zájmu aby volný pohyb kapitálu tento „problémek“ vyřešil. Naopak, jsou schopni vysmívat se např. Kubě, že je sto let za opicemi, protože tam nemají nová moderní auta a další spotřební zboží, které tam nemají právě proto, že sankce nedovolují jejich dovoz. Je to, jakoby logika, návaznost že A vede k B nějak přestávala fungovat. Rovnou se přeskočí k C, a např. půl milionu dětí v Iráku mrtvých kvůli nedostatku léků se hodí na triko vládě Iráku. Další, co se jim povedlo, je fráze „Na to si musíme zvyknout“. Rozuměj: Nelíbí se ti politika Bruselu? Nelíbí se ti příval byrokratických předpisů? Nelíbí se ti TTIP? Nelíbí se ti multikulti? – Na to si musíme zvyknout, protože teď patříme k vyspělému západu a tudíž jejich vyspělé postupy musí být to nejlepší, co se dá v dané situaci dělat. Vždycky když to slyším, tak mi stoupne adrenalin a mám chuť řvát!
  S tím neokolonialismem máte samozřejmě pravdu, ale funguje to také přesně tak, že po A následuje C. Když mají lidé nastavený mozek na jakýsi volnoběh podbarvený ještě k tomu náboženstvím, tak má rozum bohužel dovolenou.

 • leho • 22. srpna 2016

  Peter:
  Či už to budeme spájať s kolonizačnými vojnami,obidvoma svetovými vojnami,Kóreou,Vietnamom,Juhosláviou alebo Irákom,Líbyou a Sýriou.Vždy je to výsledok kapitalizmu.

  Nikoliv. Druhá světová válka byla válkou mezi dvěma socialistickými zeměmi, které v počátku koordinovaně napadly západní demokracie a po necelém roce se začaly požírat navzájem. Jugoslávská válka byla občanská válka unitř socialistické země, rovněž Irák byl verzí islámsko-socialistického zřízení, Vietnamská válka začala invazí Viet-kongských partyzánů na jih země, atd, atd. Všechna tato zřízení byly jednou či druhou odrůdou socialismu a je to socialismus, který má na rukou nejvíce krve v dějinách lidstva. Kapitalismus vlastně jako zřízení neexistuje, neboť tzv. kapitalistické země jsou vždy země s demokratickým zřízením, tj. uskutečňují se pravidelně volby a respektují se základní lidské svobody včetně svobody slova a vlastnit majetek a zatím jsem neslyšel, že by dvě „kapitalistické“ země mezi sebou válčily…

 • PPK • 22. srpna 2016

  leho napsal
  Druhá světová válka byla válkou mezi dvěma socialistickými zeměmi, které v počátku koordinovaně napadly západní demokracie a po necelém roce se začaly požírat navzájem

  Drahý leho, nechte se ve vlastním zájmu urychleně vyšetřit. Zdá se, že je to z hlediska Vašeho duševního stavu vskutku vážné.

 • Sio • 22. srpna 2016

  leho napsal

  Peter:
  Či už to budeme spájať s kolonizačnými vojnami,obidvoma svetovými vojnami,Kóreou,Vietnamom,Juhosláviou alebo Irákom,Líbyou a Sýriou.Vždy je to výsledok kapitalizmu.

  Nikoliv. Druhá světová válka byla válkou mezi dvěma socialistickými zeměmi, které v počátku koordinovaně napadly západní demokracie a po necelém roce se začaly požírat navzájem. Jugoslávská válka byla občanská válka unitř socialistické země, rovněž Irák byl verzí islámsko-socialistického zřízení, Vietnamská válka začala invazí Viet-kongských partyzánů na jih země, atd, atd. Všechna tato zřízení byly jednou či druhou odrůdou socialismu a je to socialismus, který má na rukou nejvíce krve v dějinách lidstva. Kapitalismus vlastně jako zřízení neexistuje, neboť tzv. kapitalistické země jsou vždy země s demokratickým zřízením, tj. uskutečňují se pravidelně volby a respektují se základní lidské svobody včetně svobody slova a vlastnit majetek a zatím jsem neslyšel, že by dvě „kapitalistické“ země mezi sebou válčily…

  Leho, vy jste velmi zajímavý exemplář k prostudování. Nemyslím na pitevně, protože v lebce by asi nebylo co zkoumat. Ale přesto. Která z těch zemí, co se účastnily 1. světové války byla podle vás socialistická?

 • aram • 22. srpna 2016

  On píše druhá světová, ale to je nepodstatné ať přemýšlím jak přemýšlím, tak tam žádnou socialistickou nevidím ledaže by zaň považoval Hitlerovo Německo, ale ta druhá s kterou v jeho hlavě koordinovaně napadli západní demokracie je tedy úplně záhadou. Ten člověk je blázen.

 • leho • 22. srpna 2016

  aram napsal

  On píše druhá světová, ale to je nepodstatné ať přemýšlím jak přemýšlím, tak tam žádnou socialistickou nevidím ledaže by zaň považoval Hitlerovo Německo, ale ta druhá s kterou v jeho hlavě koordinovaně napadli západní demokracie je tedy úplně záhadou. Ten člověk je blázen.

  Ano, hitlerovské Německo bylo jasně socialistickou zemí, vždyť jejich vládnoucí strana to měla v názvu. Vy to nevíte? Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei. A viděl jste někdy filmové týdeníky z té doby a z té země? Téměř nerozeznatelné od jejich socialistických bratrů v SSSR a dalších zemí. Oslavovala se práce a zatracovali se západní imperialisté jak v Německu, tak v SSSR.

  Takže doufám, že nejste blázen. Já vím, realita mnohdy způsobila lidem veliké trauma, z kterého se třeba i už nevzpamatovali…

 • peter. • 22. srpna 2016

  Sio napsal
  Leho, vy jste velmi zajímavý exemplář k prostudování.

  Sio:
  Nemyslím,že je až tak zaujímavý aby ho bolo potrebné študovať.Veď si len spomeňte na G.W.Busha.Na jeho slávne výroky ľudovo nazývané „bushizmy“ na to,ako si naposledy zatancoval na smútočnej rozlúčkovej slávnosti s tými zastrelenými policajtami,spomeňte si na admirála Kirbyho-dnes už bývalého hovorcu Pentagonu,alebo J.Psaki – hovorkyňu Bieleho domu,tiež už bývalú – to všetko boli giganti ducha….Sio!leho je rodený politik!Má všetky predpoklady stať sa prinajmenej guvernérom štátu v ktorom žije.Však keď sa mohol stať guvernérom Kalifornie „steroidový“rakúsky kulturista a komediant Schwarzenegger tak prečo nie leho?Veď leho na rozdiel od Swarzeneggra skutočne bojoval a oslobodzoval Irak!Všetci teraz vieme vďaka lehovi,že kapitalizmus ako spoločenské zriadenie neexistuje a že za všetky vojny môže socializmus.Tak musíte Sio uznať,že leho je svojimi vedomosťami a schopnosťou vniesť do histórie nové poznatky priamo predurčený stať sa významným americkým politikom.A možno prvým Čechom v Bielom dome.No keby mu to nevyšlo, tak by sa nemusel hanbiť ani medzi ukrajinskými historikmi ktorí tvrdia,že Čierne more vykopali Ukrajinci.

 • Sio • 22. srpna 2016

  peter. napsal
  Sio:
  Nemyslím,že je až tak zaujímavý aby ho bolo potrebné študovať.Veď si len spomeňte na G.W.Busha.Na jeho slávne výroky ľudovo nazývané „bushizmy“ na to,ako si naposledy zatancoval na smútočnej rozlúčkovej slávnosti s tými zastrelenými policajtami,spomeňte si naadmirála Kirbyho-dnes už bývalého hovorcu Pentagonu,alebo J.Psaki – hovorkyňu Bieleho domu,tiež už bývalú –to všetko boli giganti ducha….Sio!leho je rodený politik!Má všetky predpoklady stať sa prinajmenej guvernérom štátu v ktorom žije.Však keď sa mohol stať guvernérom Kalifornie „steroidový“rakúsky kulturista a komediant Schwarzenegger tak prečo nie leho?Veď leho na rozdiel od Swarzeneggra skutočne bojoval a oslobodzoval Irak!Všetci teraz vieme vďaka lehovi,že kapitalizmus ako spoločenské zriadenie neexistuje a že za všetky vojny môže socializmus.Tak musíte Sio uznať,že leho je svojimi vedomosťami a schopnosťou vniesť do histórie nové poznatky priamo predurčený stať sa významným americkým politikom.A možnoprvým Čechom v Bielom dome.No keby mu to nevyšlo, tak by sa nemusel hanbiť ani medzi ukrajinskými historikmi ktorí tvrdia,že Čierne more vykopali Ukrajinci.

  Proč tak skromně? Leho for president!

 • Sio • 22. srpna 2016

  leho napsal
  Ano, hitlerovské Německo bylo jasně socialistickou zemí, vždyť jejich vládnoucí strana to měla v názvu. Vy to nevíte? Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei. A viděl jste někdy filmové týdeníky z té doby a z té země? Téměř nerozeznatelné od jejich socialistických bratrů v SSSR a dalších zemí. Oslavovala se práce a zatracovali se západní imperialisté jak v Německu, tak v SSSR.

  Takže doufám, že nejste blázen. Já vím, realita mnohdy způsobila lidem veliké trauma, z kterého se třeba i už nevzpamatovali…

  Tak jako je zásadní rozdíl mezi marxismem a neomarxismem, je také rozdíl mezi nacionálním socialismem postaveným na fašismu a internacionálním socialismem postaveným na marxismu. Ale to bude nejspíše pod vaši rozlišovací úroveň.

 • Sio • 22. srpna 2016

  peter. napsal
  Sio:
  Nemyslím,že je až tak zaujímavý aby ho bolo potrebné študovať.Veď si len spomeňte na G.W.Busha.Na jeho slávne výroky ľudovo nazývané „bushizmy“ na to,ako si naposledy zatancoval na smútočnej rozlúčkovej slávnosti s tými zastrelenými policajtami,spomeňte si naadmirála Kirbyho-dnes už bývalého hovorcu Pentagonu,alebo J.Psaki – hovorkyňu Bieleho domu,tiež už bývalú –to všetko boli giganti ducha….Sio!leho je rodený politik!Má všetky predpoklady stať sa prinajmenej guvernérom štátu v ktorom žije.Však keď sa mohol stať guvernérom Kalifornie „steroidový“rakúsky kulturista a komediant Schwarzenegger tak prečo nie leho?Veď leho na rozdiel od Swarzeneggra skutočne bojoval a oslobodzoval Irak!Všetci teraz vieme vďaka lehovi,že kapitalizmus ako spoločenské zriadenie neexistuje a že za všetky vojny môže socializmus.Tak musíte Sio uznať,že leho je svojimi vedomosťami a schopnosťou vniesť do histórie nové poznatky priamo predurčený stať sa významným americkým politikom.A možnoprvým Čechom v Bielom dome.No keby mu to nevyšlo, tak by sa nemusel hanbiť ani medzi ukrajinskými historikmi ktorí tvrdia,že Čierne more vykopali Ukrajinci.

  Což o to, kopáči jsou dobří. A pokud vím, z vykopané zeminy postavili Mount Everest. Samozřejmě na jeho vrcholku stanul jako první s lopatou praotec Ukrajinec.