Diskuze k článku


 • senil • 2. listopadu 2017

  Ve skutečnosti si ani Babiš nepřeje menšinovou vládu. Veřejnost chce stabilní vládu. Nakonec bude vláda ANO, ODS, KDU-ČSL ale chce to nějaký čas. Tak to vidí Erik Best, uvidíme, jestli má pravdu.

  http://www.epshark.cz/clanek/188/mensinovou-vladu-doopravdy-nechce-ani-andrej-babis

 • fajt • 2. listopadu 2017

  ignorování stupidního volebního rituálu a sabotování kanibalského systému – to je jediná cesta, která může ( sice bolestně) navrátit drtivé většině důstojnost a reálný a opravdový smysl života – vše ostatní je prostě špatně. ..)

 • Martin (už bez taky m) • 2. listopadu 2017

  fajte- mám neodbytný pocit, že to co doporučujete je vlastně „život podle jednoho 1% v bleděmodrém“, nebo také „Islámský stát 2.0“.
  Píši Vám to jako FYZICKY i POZICÍ 25 let outsider… „radikální“ cesta ve Vašem provedení je cesta k totálnímu Armageddonu – po kterém zde ostatně stále „glosujíc“ voláte.
  Vaše nenávist k „opičákovi“ vyvolává dojem totální nenávisti ke všemu živému nad úroveň baktérií a virů…
  Grasyku – správně jste pochopil, že „oni“ vědět prostě NECHTĚJÍ…
  I proto jsem psával, že „první čistič Augiášova chlívku“ bude z řad podobných mafii – resp. člověk prolézající po léta zdejším marasmem moci – a tedy zdaleka ne ideální a zdaleka ne čistý. Ale dostatečně důrazný, schopný a dostatečně skutečným jednáním pragmatický -nikoliv klausovským blábolením- tak ani zde jsem se svými sympatiemi k Babišovi netajil. Na druhou stranu jsem jej sám nikdy nevolil.
  Ale je SKUTEČNOSTÍ, že jakýkoliv i jen pokus o změnu totálně prohnilého prostředí k prostředí zdaleka ne ideálnímu – ale přece jen většinově snesitelnějšímu – se bez něj pravděpodobně neobejde, takže mé sympatie k odvážnému co to na rozdíl od věčných tlachalů umí „vzít do rukou“ přetrvávají.
  Myslím že jste zde správně vypsal de facto ZLOČINY proti státu i národu, které zde „demo“KRADEÉÉÉ po bezmála 30 let ve jménu „pravdy a lásky“ ovínění do němoty představou o „svobodě“ jako bezbřehé anarchii páchali.
  Nejen „radikální“ SYRIZA se svým radikálním šéfem je důkazem toho, že „systém 4 říše“ maskovaný jako „EU“ diktující prostřednictvím nevolených poskoků z „Evropské“ „komise“ pravidla fašismu dávno v extázi propadlých neocons korporací „sluníčkářsky“ NATO srovná se zemí kohokoliv kdo by chtěl SKUTEČNOU SYSTÉMOVOU ZMĚNU. Aby byla šance, musí ZAČÍT „člověk původem od nich“, LID to pak musí „PŘEVRATit“ PRO SEBE.

 • Martin (už bez taky m) • 2. listopadu 2017

  LIDé ale také musí chtít.
  Proto i čistič chlívku bezbřehého směrem (nedělejme si iluze) k chlívku užitkově výnosnému- je ochoten „pustit korunu“ lidem „dole“, ostatně potřeboval a potřebuje je i k nastolení SVÉHO „systému“…
  My „systémově nezařaditelní“ (myšleno bez jakéhokoliv povyšování těch žijících „nejníže“) kteří si každý den musí sehnat dřevo do kamen a jídlo na stůl a pokusit se přežít do druhého dne bychom jistě rádi změnu „radikálněji“, rychleji. Ovšem už i „spolu“občané nám dávají najevo nezájem a vyděšenost okázaleji. LID lze koupit, a nejen Babiš to moc dobře vím.
  LID byl vždy ke koupi v tomto prostoru, to však neznamená, že vždy a ve všem chtěl a chce skákat podle krysí píšťalky mocných, má svou hlavu a své zájmy. S mocnými půjde jen potud pokud nebude vyhnutí a pokud jim „pustí víc než chlup“…
  Ti co propadli systémem z důvodů nezařaditelnosti sice vidíme, ale „není s kým“ jakoukoliv „revoluci“ dělat. Ostatně posledně bylo dostatečně důrazně předvedeno, jak každou „re“VOLŮci dokonale a co nejdůsledněji POdělat…
  Takže to půjde pomalu, a jen pokud bude LID schopný a ochotný i fyzicky dostatečně účinně tlačit – a nejen ve volbách… a ne prostřednictvím věčně naivních ideálů objednání „zázračné firmy na naše spasení“ – nyní nejspíše p(C)IRÁTů…
  Je ovšem otázka, nakolik jsou lidu a světu nesystémoví ještě vůbec potřeba – když tuto „věčnou koalici v touze po přežití s konzumem“ lidé stále „drží“…
  Je možné, že se pak určitá „jiskra v oku“ natrvalo ztratí,
  a ve skutečně rozhodujících okamžicích bude LID slepý…

 • Alena • 2. listopadu 2017

  Ano, bude líp
  převzetí státní správy divizí Agrofertu je nástup čistého korporátního fašismu v Čechii

 • fajt • 2. listopadu 2017

  Martin (už bez taky m) napsal
  Martin

  je neskutečně zarážející a v podstatě demoralizující jak moc toho špatného jsme od vládnoucích psychopatů schopni přijmout za své a jak moc obhajujeme neobhajitelné a jak moc jsme vzdali skutečnou obranu lidství – Martine, ještě jednou, volby nastrčených politiků nejsou žádnou alternativou ( každého politika bych nechal přejet parním válcem, pak by možná byl užitečný pro přírodu ), je to jenom špatný výběr zla, které se jeví, ze zoufalství, z pohodlnosti a odevzdanosti jako menší – ale není tomu tak. ..)

 • PPK • 2. listopadu 2017

  autor mj. napsal: „A jaká hysterie musela zavládnout v samotné „České“ televizi! A v ČEZu! A u „České národní“ banky!?“ … ano, něco se děje – viz např. článek „Éra levných peněz končí. ČNB dál zvýšila úrokové sazby – Novinky.cz“
  na

  https://www.novinky.cz/ekonomika/453624-era-levnych-penez-konci-cnb-dal-zvysila-urokove-sazby.html

  takže … k tomu povídání o ČNB mi nedávno toto přišlo mailem (autora neznám, ale jeho text je výživný):

  Andreji, proč tě hoši nechtějí?

  Tak se nám zase jednou soudruzi poslanci rozhýbali a odsouhlasili „vydání“ Andreje Babiše čackým elitním policejním vyšetřovatelům, aby promptně vyřešili kauzu, která vznikla před deseti lety, aniž by si jí za celou dobu do dneška kdokoliv z dnešních anti-Babišovských puristů povšimnul.
  Nemá smysl lamentovat nad nějakou spravedlností či nespravedlností, kapitalismus je jen jeden a v něm nemá nějaká spravedlnost místo, protože tam kde jde o prachy, vyhrává jen ten, kdo je větší svině. Tato aférka dokazuje, že český kocourkov je od samého počátku typickou banánovou republikou, kde o moc a peníze bojují znepřátelené mafiánské klany a k nim přisáté politické vyžírky.

  Je zvláštní, kolik existuje teorií na příčinu lovu na Andreje. Tato, kterou dávám k úvaze, má ovšem také hodně reálný základ:

  Tak především, co by nemělo zapadnout : celá honička na něj začala ve chvíli, když (izraelitsko)česká „národní“ banka ohlásila konec intervencí české koruny vůči euru. To byl takový prvotní signál, že jde o peníze, ostatně jak jinak. Kdo si někdy pročítal moje nejstarší články o podvodu bankéřů, který se nazývá státní dluh, tak mu je jasné, že každý ministr financí, který se pokusí tento jejich švindl zhatit, musí být odstřelen.
  (Pokračování dále)

 • PPK • 2. listopadu 2017

  Stručně řečeno: Podvod bankéřů spočívá v tom, že vyvolení z vyvolených, tedy ti na vrcholu pyramidy, nechají vytisknout barevné papírky, kterým se říká peníze. Protože tyto papírky nejsou kryté žádným cenným kovem, tak jsou naprosto bezcenné (to už věděli i severoameričtí Indiáni, než byli vyhlazeni). Svoji hodnotu barevné papírky nabudou pouze tehdy, když se někomu půjčí a dotyčný dlužník pak jejich navrácení musí nějak odpracovat. Takže tu máme kolosální podvod ve stylu: já ti půjčuji papírky a ty mi je vracíš nějakou formou svého majetku. Aby tento podvod dobře fungoval, musí se každým rokem natisknout více a více papírků, protože se půjčují na úrok a za ně se pak tzv. „nakupují“ státní dluhopisy. Tomu se dnes říká moderní bankovnictví.

  No a Andrej Babiš vyvoleným iluminátům ( osvícencům ) v tom tištění papírků zabránil ! Udržel totiž vyrovnaný státní rozpočet !!! Jestli si někdo dá trošinku práce, tak si spočítá, že do chvíle, než Babiš vystřídal žvanivého opilce Kalouska, tak státní dluh rostl v průměru každým rokem o více jak 15 procent. Takže jestli dobře počítám, tak na konci tohoto roku měl dosáhnout státní dluh ČR hodnoty bezmála tři tisíce miliard korun! Tak to mělo být, ale není, protože vyrovnaným rozpočtem nevznikl žádný schodek a Andrej Babiš tak centrální bankéře připravil o možnost vytisknout skoro jeden tisíc čtyři sta miliard korun! To je nepředstavitelná suma. A když si z ní spočítáme úrok, tak už můžeme tušit, o kolik Babiš tuto zlodějskou bankovní kastu vlastně obral! A to, že je skutečně obral, je vidět na jejich zběsilé snaze, zabránit mu v kandidatuře jako lídra hnutí ANO do dalšího volebního období.
  (Pokračování dále)

 • PPK • 2. listopadu 2017

  Vlastně už teď jsou vidět (pro nás) pozitivní „následky“ Babišova „řádění“: v loňském roce se téměř vůbec neemitovaly jednoroční státní dluhopisy !!! Za tři roky Kalouskova ministrování se jich vydalo a následně s úrokem odkoupilo za cca 460 miliard Kč, za Babiše necelých 100 miliard Kč.
  Takže se už během pouhých tří let ukázal blahodárný účinek žití bez rostoucího státního dluhu.

  A navíc, je tu levná ropa, Andrej Babiš také vychytal výběr daní, to jsou další faktory, které vylepšily příjmy kocourkovských domácností i státu.
  A ještě se najednou stalo, že lidičky, v domnění, že jsou bohatší, si začali pořizovat bydlení na hypotéky, čímž bankéře přivedli do další prekérní situace, tentokrát s dlouhodobými státními dluhopisy.

  A pak tu máme tu zatrolenou situaci, kterou jsem už zmínil. Je docela s podivem, že nikdo z politiků a ani ekonomů se nepozastavil nad faktem, že ČNB v intervencích ve prospěch eura „utratila“ skoro dva tisíce miliard korun.
  To je víc jak o 25 procent víc, než je současná hodnota státního dluhu !!! Jak je vůbec možné, že centrální bankéři, místo toho, aby těmi dvěma tisíci miliard oddlužili vlastní stát a učinili život jeho obyvatelstva mnohem snesitelnějším, vytvořili další dluh!!!?
  (Pokračování dále)

 • PPK • 2. listopadu 2017

  Ten „nákup“ eur za dva biliony korun českých vlastně jen dokázal, že centrální bankovní systém v jeho současné podobě je kolosální podvod. ČNB tzv. intervencemi žádná eura za skutečné peníze nekupovala. Jak jsem zmínil výš, vyvolení hoši si natiskli svoje dluhopisy a ty vyměnili za stejně bezcenné papírové dluhopisy nějakých řeckých, italských, německých nebo vím já jakých bankovních institucí. Akorát je měnili v jakémsi domluveném kursu koruny k euru. Jejich snaha byla jasná: udržet zadlužení českého státu na úrovni, na jakou bylo nastaveno, aby vynášelo řádný úrokový vejvar.

  Jenže problém vznikl v tom, že ten dluh si vytvořili sami bankéři bez jeho obvyklého zajištění prostřednictvím státních dluhopisů.

  Uvidíme co se začne dít, až se ty dva biliony dluhu začnou vracet zpět do republiky a ten bude splatný i s úrokem. Jedno už víme jistě: Pokud dopustíme nyní ve volbách likvidaci Babiše, aby se dal ten dluh splatit, bude se muset v republice platit eurem. V opačném případě se budou muset najít další podvodné mechanismy namířené proti střadatelům. Nejspíše z toho vyleze obrovská inflační bublina.
  Mimochodem, všimli jste si, že máslo nějak zdražilo? Asi obživlo a řeklo si samo o cenu.

 • fajt • 2. listopadu 2017

  PPK napsal
  PPK

  a Rusnok stále a neochvějně drží post hlavního mrvitele české kačky – tenhle systém je nereformovatelný, lidé v jeho čele nenapravitelní a budoucnost české kolonie neexistuje. ..)

 • fajt • 2. listopadu 2017

  https://www.novinky.cz/domaci/453740-prvni-manzelka-necase-o-nagyove-jsem-nemela-ani-tuseni.html – na tyhle hovada česká ovečka dře a vzdala se důstojného života. ..)

 • PPK • 2. listopadu 2017

  fajt napsal
  tenhle systém je nereformovatelný, lidé v jeho čele nenapravitelní a budoucnost české kolonie neexistuje.

  hmm, spinujete tady dobře a zdá se, že u vás je především vaše osobní přání otcem myšlenky, aby to právě tak bylo, jak si přejete, milý fajte … a co kdybyste ODBORNĚ analyzoval ten rozbor výše z hlediska ekonomiky ?

 • fajt • 2. listopadu 2017

  PPK napsal
  hmm, spinujete tady dobře a zdá se, že u vás je především vaše osobní přání otcem myšlenky, aby to právě tak bylo, jak si přejete, milý fajte … a co kdybyste ODBORNĚ analyzoval ten rozbor výše z hlediska ekonomiky ?

  a co přesně Vám na řízené pauperizaci zdejší populace koloniální aplikací nadnárodní ekonomiky není jasný, nestačí Vám holé ukazatele, které jasně ukazují, že systém je nastavený na katabolismus a ne na rozvoj, nestačí Vám data, která varovně signalizují, že demograficky je tento nárudek je na pokraji své výkonnosti a existence – tedy pokud nedáváte přednost propagandě a pokřiku zdejších zbohatlických jelit, které žijí v nejlepších časech, které je mohly potkat – oni mají pravdu, ale za cenu, že Vy budete jejich potravou – asi se Vám to ani neekluje ( krom toho důvodná extrémní upřímnost není spinování, i když věřím , že na tuhle argumentaci někteří nemají jak odvahu, tak ani žaludek). ..)

 • PPK • 2. listopadu 2017

  fajt napsal
  a co přesně Vám na řízené pauperizaci zdejší populace koloniální aplikací nadnárodní ekonomiky není jasný, nestačí Vám holé ukazatele, které jasně ukazují, že systém je nastavený na katabolismus a ne na rozvoj, nestačí Vám data, která varovně signalizují, že demograficky je tento nárudek je na pokraji své výkonnosti a existence – tedy pokud nedáváte přednost propagandě a pokřiku zdejších zbohatlických jelit, které žijí v nejlepších časech, které je mohly potkat – oni mají pravdu, ale za cenu, že Vy budete jejich potravou – asi se Vám to ani neekluje ( krom toho důvodná extrémní upřímnost není spinování, i když věřím , že na tuhle argumentaci někteří nemají jak odvahu, tak ani žaludek). ..)

  Inu, to už tady plačtivě píšete dlouho a neustále dokola, ale mne naopak zajímá Váš konkrétní analytický ekonomický názor na dosavadní finanční roli Babiše jako ministra financí, kterou zmiňovala výše uvedená zpráva, jíž jsem tu vyvěsil. Pokud však ještě navíc k tomu chcete nějakou úplně nejnovější inspiraci, pak ji máte v právě zveřejněné tiskové konferenci šéfa ČNB Rusnoka na

  https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/cnb-zdrazila-penize-zakladni-urokova-mira-stoupla-na-pul-procenta-39321?dop-ab-variant=&seq-no=2&source=hp

  Děkuji.

 • Alena • 2. listopadu 2017

  pane PPK, netvrdila bych, že konec intervencí je zásluha Andreje. Dokonce ukončení intervencí přišlo později, než bylo naplánováno. Nemohu si vzpomenout na jediný projev pana Babiše, ve kterém by pranýřoval toto svinstvo. Jediný, kdo se postavil proti tomuto jevu, byl pan prezident. Ten také jmenoval Rusnoka.
  Co se týče adorace Andreje, ani se nedivím. V řízení tak velkého koncernu je zapotřebí pevná ruka a direktivní řízení, a starší generaci se po tomto stylu stýská.
  Otázkou je, na čem zmíněnému více záleží. Zda na Agrofertu či na české republice. Zda je vlastenec a má vlastenecké cítění. Zda nás proto nepožene do připravované války na východ, zda zadrží migraci i za cenu sankcí. Doba je přelomová.
  Ať si na tyto otázky odpoví každý sám. Já jsem bohužel skeptická.

 • Alena • 2. listopadu 2017

  a jak psal nahoře pan Fajt, jde o EXISTENCI tohoto národa.
  Strčit hlavu do písku a říkat si, byli jsme před Rakouskem a budeme i po něm, je nedostatečné

 • Dolmen • 3. listopadu 2017

  Alena napsal
  pane PPK, netvrdila bych, že konec intervencí je zásluha Andreje. Dokonce ukončení intervencí přišlo později, než bylo naplánováno. Nemohu si vzpomenout na jediný projev pana Babiše, ve kterém by pranýřoval toto svinstvo.

  Paní Aleno, záměry Andreje mi nejsou zcela jasné, ale z vlastní zkušenosti vím, že je kolikrát mnohem lepší tiše konat, než veřejně pranýřovat. Tím na sebe člověk jen upozorní i méně vnímavé a inteligentní hyeny a vlky a ti se pevně sešikují proti němu. Proti jejich síle a krvelačnému odhodlání už potom nedokáže nic.

 • idiotronic • 3. listopadu 2017

  Lze-li nazvat AB+ANO bolševiky, pak hrůza menševiků (krom Pirátů) pramení z vědomí, že v případě rostoucí aktivity voličů by se propadali do pětiprocentní bažiny a v případě dalších – předčasných – voleb hrozí totéž. Jsou v situaci KSČ ´89, která odpovídala zákonitě za každou díru v chodníku, (kdežto oni navíc i v rozpočtu).
  Pro PPK čestné uznání, možná z toho šel udělat článek (,,tak nějak bych to řešil, kdybych to uměl“).

 • Dolmen • 3. listopadu 2017

  idiotronic napsal
  Pro PPK čestné uznání, možná z toho šel udělat článek (,,tak nějak bych to řešil, kdybych to uměl“).

  K tomu čestnému uznání pro PPK se připojuji a jenom poznamenám, že jsem z toho udělal jednoduše okopírováním souvislý článek a rozeslal na všechny možné adresy, ať si počtou čtenářové. Těm, co mají v hlavě ještě mozek, to rozšíří obzor o nové poznání, těm kteří mají v hlavě exkrement už nepomůže nic. Pokud článek ještě doplním odkazem z iHovinek https://www.novinky.cz/ekonomika/453733-cesko-patri-mezi-tri-zeme-sveta-ktere-nejrychleji-tisknou-penize.html, tak to vše do sebe krásně zapadá.

 • orinoko • 3. listopadu 2017

  Prolétl jsem článek
  i diskusi.
  Z prvního mám pocit jakési slataniny , které dal obsah teprve PPK. I tam jsem mel zprvu pocit nějakých citaci. Ale začalo to dávat hlavu a patu.
  Osobně bych velmi krotil nadšení Choré Buresem.
  Totiž!!!! Do karet mu hraje MIMORADNE příznivý ekonomicky cyklus celosvětového rozsahu. V opačném případě by byl v hajzlu i se svým manaZERskym přístupem a pojetím.
  Za druhé. Není to žádný lidumil. Je to politicky Kajínek. Vsici kradnu, tak proč ne já? Česká volební homodejka miluje epiku tohoto druhu.
  Chose Bureš je jen ekvivalentem dalšího do trojky vyvolených, totiž sedmihlaveho Davídka v krabici od bot.
  To máme trojku. Bohužel nikoli ruskou.
  Kajínek je kriminálník. Dříve nebo později by dopadl stejně. Bureš je zralý na kriminál. Davídek na nobelovku vyklouzne.
  A máme tu jeste čtvrtého do party. Ze!!
  Belzebuba ďáblem, lejno hovne-m, pryskyřici KUKUrici , kriminálníka bezskrupulozitou … to jsme ochotni akceptovat.

 • orinoko • 3. listopadu 2017

  Babis není žádný zázračný finanční guru. Je to hochstapler, který se umí prodat.
  Tady u nás chtěl nakupovat. Chtěl úspěšnou pekárnu. Když to vlastník zjistil, bylo po usmevech.
  Vlastním lidem platí jen co musí.
  Opravdu!!! Molodec.

 • Alena • 3. listopadu 2017

  Babišův úspěch je kombinací dvojího druhu
  1. Jednooký mezi slepými králem
  2.víra Čechů v zázračného guru, který udělá pořádek. Proč konečně nedojdeme k závěru, že pořádek si musíme udělat sami a ten pořádek spočívá v důsledné kontrole politiků?
  Průnik zájmů obyčejných lidiček není totožný se zájmy oligarchů. A do hnutí ANO se již dostalo před volbami hodně podnikatelů, kteří budou hájit své zájmy.

 • orinoko • 3. listopadu 2017

  Tak, a ted dojde k diskusní klasické demencí: Aby orinoko a Alena dodali důkazy.
  Důkazy čeho? Ze Chose Bureš je český Mr. Crowley zdravých financí?
  Opravdu ANO?
  Děti se ptají logicky na téma Bůh.
  Nikoli … je nebo není.
  Ale… A proč je bůh?
  Protože Babis!
  Tak rychle jak právě vylétl, tak rychle bude soudruh Bureš padat.
  Kristepane, ochraňuj čížka od hujerismu a viry v buzka kapitalisty s lidskou tváří.
  Stačí jen prudká změna hospodářského cyklu.
  Věd, co to vravim … stačí, aby na wall streetu proběhlo vystoupení dajake VOLAtility a Burešovy zisky chytnou podobu použitého hajzlpapiru.
  Hejkal dneska hlásá – jsem žid!
  Copak nám za dva měsíce poví Choré Bureš?

 • orinoko • 3. listopadu 2017

  Opravuji čtvrtou vetu …. ma byt , ze NENI Mr. Crowley…

 • Alena • 3. listopadu 2017

  co je větším důkazem než zdvojnásobení majetku Agrofertu, za působení Andreje v politice na vysokém postu ministerstva financí?
  Jak by mne potěšilo, kdyby se zdvojnásobil majetek státní-občanů ČR, aby bylo na důchody a na malé děti? Aby zde konečně bylo sociální bydlení pro mladé rodiny?

 • orinoko • 3. listopadu 2017

  A tak můžeme pokračovat.
  Babis je jen fenomén, o němž se hradní Hejkal domnívá, ze ho bude mít pod kontrolou. Tím, ze mu umožní 4 roky rozkradacky bez demo souhlasu starých volů a nových pracat v parlamentní boudě.
  Duopol na jurské scéně byl už sice odskousen, ale nikoli tento. Ekrazitovy.
  Já osobně bych se bal.
  Na místě Hejkala i Chose Bureše.
  Maji oder nového Veskrny Picuse.
  Kapitalisticky pouceneho a ostříleného.
  Jak se ukazuje už ted. Jeden za osmnáct a druhy bez dvou za dvacet.
  Ale bacha … sametu odzvonilo.
  Nové začne probíhat majdan.

 • fajt • 4. listopadu 2017

  PPK napsal
  PPK

  nechci ( a nebudu) Vám brát víru v Projekt Andrej, prostě si naplno užijte svět podle Babiše v americké kolonii. ..)

 • Amenre • 5. listopadu 2017

  Petere, co říkáte na volby na Slovensku ?

 • peter. • 5. listopadu 2017

  Amenre
  Čo môžem povedať?
  Hádam len toľko,že po socialistoch v ČR,dostali po hube aj tí slovenskí.Potvrdilo sa,že pád českej ľavice nebol náhodný, ale že sa jedná o celoeurópsky trend.Fico má ešte cca 2 roky na to,aby s tým niečo urobil, aby nedopadol tak ako dopadol u vás Sobotka,alebo v Nemecku Schulz.V prvom rade by mal prestať „kvákať“o „eurojadre“ a mal by sa otvorene postaviť za tie vyhlásenia Orbána a Szydlovej,ktoré dokážu osloviť ľud…národ.
  Len ja mám obavy,že Fico ako politik už „vyhorel“a pre udržanie strany SMER-SD už nemá chuť urobiť nič.

 • Admirál • 5. listopadu 2017

  Peter – Co Kotleba? Co o něm můžete říct?

  Naše média o něm píší špatně, to znamená, že to s ním tak špatné nebude. Nebo se mýlím?

 • peter. • 5. listopadu 2017

  Admirál napsal

  Peter – Co Kotleba? Co o něm můžete říct?

  Naše média o něm píší špatně, to znamená, že to s ním tak špatné nebude. Nebo se mýlím?

  V týchto voľbách sa volili predsedovia VÚC(župani,hejtmani) a poslanci do krajských parlamentov.Čo sa Kotlebu týka,tak ten sa umiestnil v BB na 2.mieste,s veľkým rozdielom.Treba ale povedať,že sa proti nemu už rok viedla zúrivá štvanica a došlo to tak ďaleko,že mu bolo prosto znemožnené viesť akúkoľvek predvolebnú kampaň.Možno pod tlakom vyhrážok,mu majitelia priestorov a hál zrušili na poslednú chvíľu objednávky a tak nemal možnosť usporiadať žiadne predvolebné zhromaždenie.
  Najzúrivejšie sa tohoto pohonu zúčastnil R.Fico.Tak sa sústredil na porážku Kotlebu,že napokon v poli porazených skončil sám SMER-SD.Stratil nie len 6 VÚC z ôsmych,ale porážku utrpel aj vo voľbách do krajských parlamentov.
  Z toho vyplýva,že porážka ČSSD nebola náhodná,spôsobená len sporom medzi Sobotkom a Babišom,alebo kauzou „líthium“ale že to má hlbšie korene.Lebo ten pád ľavice postihol celú Európu.Podľa môjho názoru,chybu treba hľadať v politike európskych socialistov v Bruseli.Oni si totiž mysleli,že elektorát socialistov si vo svojej hlúposti ani nevšimne,že agenda Starej Ľavice(Old Left)bola nahradená agendou Novej Ľavice(New Left).Že namiesto tradičného boja za práva ľudí práce,bojujú eurosocialisti za práva sexuálnych menšín,za spoločné hajzlíky na školách,za príchod imigrantov,za likvidáciu národného povedomia,proti klasickej rodine a proti ich viere.A robotníci a ľudia práce od nich len chcú,aby strana ktorej dajú svoj hlas hájila ich záujmy a nie záujmy všelijakých sexuálnych deviantov.Jednoducho odmietajú sa podriadiť experimentu s realizáciou myšlienkových výkalov neomarxistiských filozofov.
  Druhá príčina spočíva v otvorenej podpore euroľavičiarov vojnovým dobrodruhom z USA a NATO a používania dvojakého metra na hodnotenie Ruska a USA.Lebo normálnemu človeku sa vojna hnusí.

 • abx • 5. listopadu 2017

  Peter, suhlas. Fico bol hlavnou postavou „antietremistickeho tazenia“, dobre dostal na frnak aj s hlavnym ideologom Madaricom. Kotlebovci maju v programe jednu dobru vec a sice orientaciu na dobre vztahy s Ruskom. Lenze narobili kopec politickych hluposti, napriklad tie provokacie s uniformami alebo cislami typu1488. Moj nazor je, ze nemaju na to byt nejakou politickou alternativou, ale mohli by zohrat pozitivnu ulohu.

 • Admirál • 5. listopadu 2017

  Peter – to jste mi neodpověděl.

  Co konkrétně Koleba (Kotleba a spol.) chce, hlásá?

  Fico hlásal poměrně tvrdou protimigrační politiku. Po volbách kývl na všechno, prý Slovensko jádro Evropy. Zhodnotili to voliči?

 • Aleš • 5. listopadu 2017

  Evropská levice se nechala tak vmanipulovat do štvanice proti protiunijním nacionalistickým uskupením, až sama úspěšně podpořila neoliberální pravici. S Kotlebou neměl SMER bojovat, ale vyslechnout je, poučit se a případně spolupracovat na možných programových průnicích svých voličů.

 • peter. • 6. listopadu 2017

  Admirál napsal

  Peter – to jste mi neodpověděl.

  Co konkrétně Koleba (Kotleba a spol.) chce, hlásá?

  Fico hlásal poměrně tvrdou protimigrační politiku. Po volbách kývl na všechno, prý Slovensko jádro Evropy. Zhodnotili to voliči?

  Prikláňam sa k tomu,čo o Kotlebovi napísal abx.
  A čo Kotleba?
  https://www.youtube.com/watch?v=9ys0DzBq3G0
  https://www.youtube.com/watch?v=PakXOBQX-Mk