Diskuze k článku


 • Aleš • 6. listopadu 2019

  Myslím si, že by Koudelka měl být jako závažná bezpečnostní hrozba pro ČR odvolán.

 • LiL • 6. listopadu 2019

  Pan Koudelka je asi z lepšího oddílu. Ale vážně, jestli něco západní služby umí,tak je to psychologie a na ní vázané potřeby jedince. Umění donutit sloužit za odměnu a zde asi opravdu postačila medaile- nebo lízátko, je faktem, kdy z mála vytřískáme maximum.

 • Bety • 6. listopadu 2019

  On asi, náš milý ředitel, patří mezi ty, jež se snaží zahladit ten nepříjemný fakt
  příslušnosti k podřadnému slovanskému etniku tím, že těm „nadřazeným“
  odečítá přání ze rtů. Měl by se o ty informace, které nepochybně dostává na stůl
  aspoň trochu zajímat a ne je vytvářet na objednávku.

 • Aleš • 7. listopadu 2019

  On se asi domníval, že úplně stačí mít zájem o informace podobný, jako má např. Petr Pavel. Jako voják s tímto Petr Pavel kariéru udělal. Ale Koudelka jako ředitel BIS spíš neudělá. A v tomto by mohli mít společné, že když se Pavel snaží fušovat do politiky, tak se maximálně dostane na teplé místečko nějakého nepotřebného senátora-maskota za nějaké obskurní (ne)závislé zaplacené třeba od Sorose. Ne každý má štěstí, že do něho je investováno tolik jako do Čaputové. I ty zdroje „filantropů“ pomalu vysychají…
  Čučkař by však mohl mít s mizerným politrukem Pavlem další společné. Být fotogenickými tvářemi obskurních plátků jako Deník N, Forum 24, Reflex či Hospodářských novin. Tam jsou nadrženi na ruské a čínské agenty jako stepní kozy. A navíc by si udrželi i úroveň svého okolí, kde by mohli být za hvězdy.

  Musím přiznat, že mi udělalo radost, když si v debatě porozuměli Havlův bezpečnostní poradce a chartista Schneider a historik Skála, nálepkovaný jako kovaný stalinista.
  https://cz.sputniknews.com/nazory/2019110610927978-komunista-skala-chartista-schneider-okomentovali-z-tramvaje-listopad-novicok-i-grospice/
  Čučkař by mohl jako ortel nad svým odvoláním se přidat k vlivovým agentům z amerických neziskovek a obvinit jmenované z toho, že jsou prokremelští agenti, protože poskytli novinářům rozhovor, nebo protože vedli demokratickou debatu se svým ideologickým oponentem.
  Já vám dám Koudelku… generála generalissima Petra Pavla, ještě většího blbce, než jsme doufali.

 • racek • 7. listopadu 2019

  No jo, jak říkal jistý polský šlechtic Felix Džerdžinský, horoucí srdce a čisté ruce, že. Ty ruce hodnotit nemohu, neb nemáme tolik informací, ale srdce mu hoří až příliš. Zřejmě se ta zvýšená teplota přenáší i do hlavy.
  No, vlastně to byla taková charakteristika kovaného bolševika. Panebože, ten chudák těm svým blábolům snad i věří. A v tom případě je Čučkař vhodný pro psychiatrické vyšetření než o vedení BIS.
  O jistém ministru obrany USA se říkalo, že skočil s mrakodrapu s výkřikem: komunisti přicházejí !! No, že skočil, je pravda, s tím výkřikem bych si nebyl tak jist. Ale u tohoto exempláře bych v případě jeho skoku (ano, i u nás jsou trochu mrakodrapy, i když tak čtvrtinové než jinde) tomu zcela věřil.
  Víte, člověk se mu směje a je proč. Bohužel, ten člověk, klasický hlupák ve funkci, hodně škodí našemu státu. A některé jeho nápady mají rysy vlastizrady a ohrožování demokracie a svobody slova.
  Mimochodem, nejsem si jeho češstvím moc jistý. Na rozdíl od občanství, ale to není rozhodující, že. Příliš mnoho občanů totiž tomuto státu škodí ve prospěch států jiných.

 • Aleš • 7. listopadu 2019

  http://www.novarepublika.cz/2019/11/zacharova-kosacov-komentovali-slova.html
  Jiné šance z toho není, jde o NATO opuštění.