Proč bojujeme proti korupci?

O dalších akcích v rámci kampaně pěti velvyslanectví budeme podrobně informovat.

Stanův komentář: Určitě to s námi myslí dobře, holubičky a holoubci. Určitě se nejedná o vměšování do vnitřních záležitostí suverénního státu. A určitě mají ve svých zemích problém korupce vyřešený. Nebo se v něčem pletu?

28
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
28 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Autoři komentářů
AlešMartin (už bez taky m)hudryperVikyducatista Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
hudryper
Člen
hudryper

Jde o demonstrací pokrytectví se snahou kázat vodu,když kazatelé doslova chlastají víno. Velkou korupci k nám exportovali nesčetní „poradci“ a jejich skuteční zaměstnavatelé,kteří na základě prošmírovaných poznatků o československém průmyslu v létech 1990_92 nastoupili k procesu vykradení naší země. Ti nejbohatší z Londýna a dalších center finančního „průmyslu“ na to šli osvědčenou cestou ,kdy si pečlivě vybrali korupci přístupné Čechy a Slováky a ty pak pověřili udělat pro svou budoucí hospodářskou aktivitu u nás tzv. „právní prostředí“,což není nic jiného,než eufemismus -vytvoření prolobovaných zákonů,jež umožní posléze skutečně velkou megazlodějnu. Třeba taková,kdy jsou státu odňaty všechny banky a ještě prostřednictvím „nezávislých… Číst vice »

peter.
Člen
Dana
Člen
Dana

No, mne posledni dobou Standa nemaze, takze ani ja nepujcuji znamym pocitac a ani zde netrolluji, coz se jiste zda mnohym neuveritelne… Myslet si muzete o akci proti korupci co chcete, panove a damy, faktem vsak zustava, ze v Cesku je ohromna korupce, podplaceni nejen financni, ale system „ja na brachu, bracha na me“ coz je viditelne i nahodnemu pozorovateli. Zalezi jen a jen na ceskem obcanovi, aby si udelal doma poradek.. Zrovna tak je na americkem obcanovi, aby potiral korupci, kde ji najde, nezavisle na tom, zda to take podporuji aktiviste, politici ci lidskopravnici. .Potirat tento nesvar, protoze je… Číst vice »

Bety
Člen
Bety

Holubičky a holoubci – to bylo pěkné, Stane.
Ať říkají co chtějí, všichni víme, že to jsou na bílo nabarvení havrani.

hank
Člen
hank

Bety napsal

Holubičky a holoubci – to bylo pěkné, Stane.
Ať říkají co chtějí, všichni víme, že to jsou na bílo nabarvení havrani.

Bety: „… všichni víme, že…“ je typická manipulativní formulace. Možná neúmyslná, ale člověk poučený o manipulativních způsobech komunikace nemůže takové vyjádření brát vážně.

fajt
Člen
fajt

http://byznys.lidovky.cz/osobni-data-obcanu-potecou-do-usa-v-nejblizsich-tydnech-pik-/chytre-portfolio.aspx?c=A160124_203823_ln-byznys-portfolio_lvk – to je tak, když udělají kozla zahradníkem…opravdu na zvracení, kde se na tuhle špínu hrabe syrový polský nacionalismus. ..

hudryper
Člen
hudryper

Čím větším proudem a rychleji potečou citlivá data o lidech,kteří by mohli být kompromitováni a vydírání do USA,tím lépe ,podle jakési Jourové, budou tato data chráněna ?!?! Myslím,že tato
komise EU by neměla dokončit svůj plánovaný „mandát“ předsedů loutkových politických stran
v Evropě a tím spíše u nás. Začínám větřit,že zatčení Jourové ,když byla náměstkyní ministra pro záležitosti bruselských pseudodotací, nebylo jen na politickou zakázku. Není kouře bez ohně!

fajt
Člen
fajt

hudryper napsal Čím větším proudem a rychleji potečou citlivá data o lidech,kteří by mohli být kompromitováni a vydírání do USA,tím lépe ,podle jakési Jourové, budou tato data chráněna ?!?! Myslím,že tato komise EU by neměla dokončit svůj plánovaný „mandát“ předsedů loutkových politických stran v Evropě a tím spíše u nás. Začínám větřit,že zatčení Jourové ,když byla náměstkyní ministra pro záležitosti bruselských pseudodotací, nebylo jen na politickou zakázku. Není kouře bez ohně! sanací židovské hroudy v horní,dolní se dostala do vrcholné politiky, to mi stačí – technické zavření a nebývalé vysoké odškodnění ukazuje na připravenou agendu – data půjdou rodinnému klanu,… Číst vice »

Botičky od Diora
Člen
Botičky od Diora

Miluji když mě zrovna amíci a podobná licoměrná verbež (zdaleka největší nehoráznosti a pokrytectví ze všech se zřejmě dopustila norská velvyslankyně Siri Ellen Sletnerová) poučují o korupci :-) Naše republika není žádným malým nezbedným a zaostalým dítětem, které je třeba poučovat, kárat a korigovat. Velvyslanci by z podstaty své práce měli mít vypěstovanou nejvyšší možnou míru taktu ve vztahu k zemi, ve které působí a neměli by se ani v nejmenším vměšovat do jejích vnitřních záležitostí. Je velmi evidentní, že jim vůbec nedochází, jak velkého diplomatického faux pas se v této věci dopustili. Polistopadoví vládcové v čele s Havlem napáchali… Číst vice »

Sio
Člen
Sio

Já už jsem tak zkorumpovaný, že ani nevím, čí jsem. Jak se vlastně jmenuje tento stát? A kdo ho vlastně řídí? Napadla mě jen taková zamotaná definice demokracie.
Demokracie je systém, kde za opravdu veliké krádeže nikdy nikdo nemůže, a proto nikdy nikdo není potrestán.
Diktatura je systém, ve kterém jsou za velké krádeže někdy viníci i popraveni.
Pardon, zase na mě hučí z rádia kauza „Opencard“.

bmw525i
Člen
bmw525i

Já jenom doufám, že islamizace zemí jako je Německo, Anglie, Francie, Holandsko a Belgie se uskuteční rychle a tento života neschopný spolek – EU se konečně rozpadne. Nás by teoreticky mohl zachránit Visegrad, ale to bychom museli mít jinou vládu a ne ty omezence, kteří tam sedí dnes. Dát se rychle dohromady se Slováky, Maďary a možná Poláky, vytvořit takový malý „schengen“ s nepropustnými vnějšími hranicemi. To by mohla být naše záchrana. Bohužel, s přihlédnutím k vzájemným hisorickým „nevztahům“ (Polsko-Česko, Slovensko-Maďarsko, vazby Polska na USA), je to asi jen utopie, ale byla by hezká.

hudryper
Člen
hudryper

bmw525i napsal Bohužel, s přihlédnutím k vzájemným hisorickým „nevztahům“ (Polsko-Česko, Slovensko-Maďarsko, vazby Polska na USA), je to asi jen utopie, ale byla by hezká. Máte pravdu,ale i polští a maďarští nacionalisté chápou,že i kdyby nebylo Česko tak problémový partner do celé čtyřky,tohle společenství by se bez opory v Rusku dlouhodobě neudrželo. Co do trvanlivosti by šlo o něco na způsob Pražského jara,i když si odmyslíme bratrskou pomoc z EU. Lákání amerických vojáků do Polska je v rozporu s revoltou vůči Merkelové a vedení EU,protože politici EU visí na stejných nitích jako vedení Pentagonu,takže snaha Polska může být a také že… Číst vice »

Botičky od Diora
Člen
Botičky od Diora

Už je to tady:
„Putin je zkorumpovaný a skrývá majetek, zní z USA. Čirý výmysl, brání se Kreml“

http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/putin-je-zkorumpovany-a-skryva-majetek-zni-z-usa-ciry-vymysl/r~6387dc10c42c11e5a8d7002590604f2e/?utm_source=volnyHP&utm_medium=newsbox&utm_term=link_2

„Nejsem s to uvést čísla, ale co mohu říci: (Putin) dostává od státu výplatu přibližně 110 000 dolarů ročně (asi 2,7 milionu Kč), ale to není přesné. Dlouhé roky pracoval na tom, aby ukryl skutečný rozsah svého majetku,“ prohlásil v pořadu britské stanice BBC náměstek amerického ministra financí Adam Jacob Szubin.

Bety
Člen
Bety

No jistě. „Majetek se odhaduje“. Mají pod palcem všechny banky, ale Putinův majetek se „odhaduje“. A informace pochází od podpindosníků, kteří utekli z Ruska, když už jim tam pšenka nekvetla.
A že prý Putin považuje Rusko za svůj majetek. To je ale zatraceně sprosté překroucení toho, že pro něj je Rusko to nejdůležitější a nejcennější.
Hajzli!!!

Bety
Člen
Bety

Tohle je začátek kampaně na Putinovu diskredidaci. Už neví kudy kam.

peter.
Člen

Botičky od Diora napsal
Adam Jacob Szubin.

Pekné meno.Také biblické.
Takéto obvinenia,ktoré nie sú podložené dôkazmi, svedčia o bezmocnosti a neschopnosti Putinových kritikov.Na Putina možno mať rôzne názory,ale takéto obvinenia by mali mať oporu v dôkazoch.Inak je to len obyčajné obsieranie.

ducatista
Člen
ducatista

Diskreditace Putina jede na plné obrátky už několik let a stále bez výsledku, takže jsem v klidu. Na druhou stranu Putin chudák rozhodně nebude (proslulá je jeho sbírka hodinek), ale mně je to šumák. A zjevně je to šumafuk i samotným Rusům, kterým se zodpovídá. Mnohem důležitější je to, co Mr. Putin dělá. A dělá to imho hodně dobře…

Botičky od Diora
Člen
Botičky od Diora

ducatista napsal

Diskreditace Putina jede na plné obrátky už několik let a stále bez výsledku, takže jsem v klidu. Na druhou stranu Putin chudák rozhodně nebude (proslulá je jeho sbírka hodinek), ale mně je to šumák. A zjevně je to šumafuk i samotným Rusům, kterým se zodpovídá. Mnohem důležitější je to, co Mr. Putin dělá. A dělá to imho hodně dobře…

Lídr světové velmoci nemůže a nesmí být chudákem, pár drahých hodinek asi Rusko nepoloží. Dodělávající kobyla nejvíc kope, „PETER“ to napsal správně: „Takéto obvinenia,ktoré nie sú podložené dôkazmi, svedčia o bezmocnosti a neschopnosti Putinových kritikov“. Zlo nezmizí samo od sebe.

peter.
Člen

Ja osobne sa úprimne povediac nevyznačujem nejakou prehnanou a ešte k tomu falošnou skromnosťou,ale aj tak podľa môjho názoru človek,ktorý si naškrečkuje 40 mld.dolárov len preto,aby mu bez úžitku ležali niekde na zahraničnom účte,musí byť idiot alebo duševne chorý človek.A to Putin rozhodne nieje.Myslím,že keby tých 40 mld.dolárov mal,tak by ich investoval doma,aby pomocou nich dal obživu mnohým Rusom.Normálny človek viac ako 4 guláše za deň nezje a keď aj bude žiť ako náš prezident Kiska,ktorý dovolenkuje aj 7x do roka,tak toľko peňazí jednoducho on aj so svojou rodinou nemôže spotrebovať.
Bude to naozaj len obsieranie a bezmocnosť obsieračov z USA.

peter.
Člen

peter. napsal
Bude to naozaj len obsieranie a bezmocnosť obsieračov z USA.

http://antifashist.com/item/novyj-udar-po-putinu-ili-poslednij-vyhlop-atlantistov.html

aram
Člen
aram

Tady se zase jde po Zemanovi http://www.novinky.cz/domaci/392911-sobotka-zeman-desi-moje-deti-rodinu-a-pratele.html Na základě Zemanova výroku na dotaz z pléna v Tišnově, jak se lze zbavit premiéra Sobotky „Demokratická možnost je jen jedna, tou jsou svobodné volby. Nedemokratickou možností je kalašnikov.“ Sobotka usoudil „Jsme s vysokou pravděpodobností jediná země v civilizovaném světě, kde prezident veřejně vyzývá k zabití předsedy vlády. Já se s tím vyrovnám, ale vadí mi, že tím Zeman děsí moje děti, celou rodinu a přátele,” První část výroku – demokratická možnost je JEN jedna, tou jsou svobodné volby – je pravda. Druhá část – nedemokratickou možností je kalašnikov – je pravda. Kde… Číst vice »

Sio
Člen
Sio

No, co musím ocenit, a není to tak samozřejmé, jak se zdá, lidi tady na webu rostou. Primitivní propagandou je nikdo jen tak neojebe.

ducatista
Člen
ducatista

aram: navíc naše nestranná média si Zemanův bonmot ihned upravila, úplné znění odpovědi bylo: „Tak – chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje, je k tomu jediná demokratická cesta – a to jsou svobodné volby, které v daném případě budou za rok. Vypadáte mladě, takže roku 2017 se zcela určitě dožijete. A pak existuje nedemokratická cesta. A ta se jmenuje kalašnikov.“ Dotaz zněl jak se zbavit Sobotky, Zeman to hodil do obecné roviny a trošku zavtipkoval. O to absurdněji vyznívá Sobotkův nářek o vyděšené rodině a přátelích. Bohuš u mě skončil už dávno a tímto to jen završil. Připosránek jeden…… Číst vice »

Viky
Člen
Viky

Bety, s dovolením navážu na Vás -„“A že prý Putin považuje Rusko za svůj majetek. To je ale zatraceně sprosté překroucení …““ Je. Je to asi tak, jakoby Babráku Ohavovi přiřkli majetek o kterém rozhoduje v rámci své prezidentské pravomoci. Majetek o kterém mluví, existuje. Putin o něm rozhoduje, řekněme, že ho spravuje. (on, on, on – on samozřejmě ne! ) Jenže ho nevlastní. jeho vlastnicko-rozhodovací vztah je vázán na V. Putina, prezidenta RF. skončí ve funkci, rozhodovací pravomoci přejdou k nástupci. Umře ve funkci – dědictví se nekoná. Pěkný vlastník majetku, že? Tím, že je takovýmto vlastníkem-nevlastníkem ho sice… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

Souhlas s komentáři nejen hudrypera… Problém je, že korupce je u nás skutečně spolu s klientelismem ZÁKLADEM SYSTÉMU…kterému právě ti defraudanti skutečných hodnot jako je tenhle spolek „cedulkářů“ navíc říkají demokracie… Bohužel ale šlo o naprosto naivní a nedokonalý byť upřímný POKUS (ze strany angažovaného občanstva), a o CÍLENÝ PŘEVRAT a cynickou LOUPEŽ a la doktrína A. Dullese ze strany „západních“ loutkářů v pozadí… Co s tím vším nyní…? Rozhodně se nenechat rozhádat manipulanty kterým právě tříšť „nádorů“ vyhovuje k „rozděl a panuj“- když i otrokáře s konkrétním bičem si pak „cíleně pozvednou z davu“… Korupcí občan nepřežije, pomůže-li si,… Číst vice »

hudryper
Člen
hudryper

peter. napsal
Pekné meno.Také biblické

Citace : Adam Szubin je již třetí ředitel židovského původu v křesle ředitele mocného Úřadu pro kontrolu zahraničních aktiv ministerstva financí USA, který má obrovské pravomoci i v EU. Je to úřad, který má přístup ke všem dolarovým transakcím na světě u všech bank systému SWIFT a IBAN, ale také ke všem platebním kartovým systémům, s výjimkou ruského a čínského platebního okruhu. Úřad má na starosti dohled nad veškerými sankcemi USA a IMF vůči všem subjektům na světě.

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

hudryper napsal Citace: Adam Szubin je již třetí ředitel židovského původu v křesle ředitele mocného Úřadu pro kontrolu zahraničních aktiv ministerstva financí USA, který má obrovské pravomoci i v EU. Je to úřad, který má přístup ke všem dolarovým transakcím na světě u všech bank systému SWIFT a IBAN, ale také ke všem platebním kartovým systémům, s výjimkou ruského a čínského platebního okruhu. Úřad má na starosti dohled nad veškerými sankcemi USA a IMF vůči všem subjektům na světě. Vím že napíšu zdánlivou „banality“, ale nedá mi to, musím: Existence něčeho takového je NAPROSTÝM POPŘENÍM jakéhokoliv systému i jen „hrajícího… Číst vice »

Aleš
Člen
Aleš

Po mnohaletém úsilí se zadařilo, a mnou mnohokrát kritizovaný ekonomický náměstek naší státní instituce skončil. Ale neviditelná ruka neoliberálů v tomto zakročila a z tohoto šikulu udělala „nezávislého“ auditora, který se bude šťourat v našich sračkách. Kozel hlavním zahradníkem. A kdo chce psa bíti, hůl si vždy najde. Iniciativě licoměrnosti se meze nekladou. Jejich omezenost je neomezená.